Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale no tak.Ak ak 47 prestreli tehlovy barak dovolim si tvrdit ze 40mm granatomet ho poskaodi istotne viac.Stanosti ze je to prehnane mi pridu absurdne nakolko v inych hrach tank svojim vystrelom sadrokartonovu priecku ani len neposkrabe.Som jednoznace za udzraznie aspom sucastneho destruktyvneho modelu kde 40mm granatomet sa da skvele pouzit na zabarikadovane miesta.
  • to ,ze tam neni zadna sut neni az tak podstatny,vypada to sice divne ,ale budiz.Problem je ten,ze ty jednim granatem odpalis pulku steny,coz by odpovidalo tak tanku nebo rpg.Ale presvedcovat te nebudu,ocividne ti na tom nic divneho neprijde :-D
    A o tom,ze tam ve skutecnosti neni aplikovana fyzika ,ale pouze predmodelovane poskozeni se asi nema cenu bavit vzhledem k tomu,ze se jedna o MP hru.
  • tak ty perlis hochu :-D,tys cs videl mozna tak na videu co? :-D
  • Psychotic
    Stejný typ hry, stejné mapy, stejná run'n'gun hratelnost. Kde je rozdíl?
  • Psychotic
    Pokud narážíš na to, že se kolem válí málo trosek, to je pravda, ale nějak mi to příliš nevadilo. Pokud ne, pak znovu: Nemůžeme vědět, jestli skutečně 40mm granát udělá do zdi díru 2x2 metry, Ale nic vyloženě nereálného to není, takže není třeba to zkoumat.
  • Jasně díky *3*
  • jj konzole at si nechaj bad company a klasicke BF by mohlo zustat na PC,pac kdyz to bude na obe platformy a nebude to alespon vyvyjeno pro kazdou zvlast ,tak tim budou trpet nejspis obe .
  • myslim ze to bude ako BF2 teda primarne MP.
    SP bude mozno ako v BF2 a to klasicke MP mapy s botmi.

    BF3 proste nikto nebude kupovat kvoli nejakemu SP, to je jeden z dovodov preco sa nemusia bat PC piratov. z tohto dovodu to mala byt PC only hra.
  • srovnavat cs s cod,no to me podrz :-D
  • prirovnavat Counter-Strike ku Call of Duty....

    LOOOOL!
  • to nemeni nic na tom,ze po zasahu granatem se vypari cela stena coz je naprosta blbost a pokud to nevidis,tak se asi moc divas na televizi :-D
  • zalehnuti pechoty = zautocis na niekoho, on si lahne a zacne ti strielat do noh :D ... no nie keby to zalahnutie trvalo trochu dlhsie, tak ano ... mohlo by to byt uzitocne
  • Psychotic
    Správně. Nikdo z nás pravděpodobně ne. Dovoluji si tedy tvrdit, že o chování cilhloých zdí při zásahu granátometem víme naprosté háčko. Naprostá většina z nás si ani není vědoma skutečného efektu zásahu kulky do člověka. Já taky ne a snad Bůh dá, abych se to nikdy nedozvěděl.
  • Psychotic
    Vtipné. Nadává na Call of Duty, ale hraje Counter Strike. Kamaráde, to je jak kdyby ses někomu smál, že čte komiksy Toma a Jerryho a sám četl Kačera Donalda.

    Už MAG prokázal, že velké množství hráčů proti sobě sice vypadá skvěle, ale ve skutečnosti to drhne a taková zábava to není. Musela by se totiž nějak zaimplementovat nutnost nějaké taktické koordinace, všichni by museli mít teamspeak a musela by se najít motivace hrát pro tým, jinak by se to zvrhlo v CoD, jen ve větším počtu lidí. Jo, hrát něco jako Armu ve 100v100 lidech a při splnění těch podmínek - to je sen.
  • Mam v tom truchu bordel Battlefield 3 je singlplayer i Multi ?
  • hlavne ze ty jo :-D
  • Psychotic
    Hlavně, že jste všichni už 40mm granáty proti domům stříleli i v reálu, že to všechno víte.
  • inak ja neviem aku fyziku to ludia ospevuju v BC2. tam ziadna neni! to je len trapny skript. ci uz diera v dome alebo rucajuci sa dom. stale padne rovnako, rovnake sutiny, diery taktiez rovnake. skryjem sa do rohu kde viem ze aj ked to napali do domu nic sa mi nestane a nebude ma videt. uz len fakt ze sa neda spravit diera do podlahy. TO NENI FYZIKA, TO JE HOVNO!

    ak ny BF3 vychadzal z BF2 (commander, sqady, triedy, dopravne prostriedky,...) + bol vacsi (zelal by som si obrovsku mapu 100 vs. 100 hracov) + mal krasnu grafiku (BC2 vyzera slusne tak toto by mohlo byt este o triedu lepsie, sami tvrdili ze PC verzia bude oproti konzolam lepsia) + PRAVA fyzika, skutocne znicitelne prostredie, ziadne skripty ... tak potom by to bola asi najlepsia MP FPS hra vsetkych cias. (teraz u mna sedi na pomyselnom trone CS a BF2. kazda ma nieco ine a kazda je skvela) nie tot sracky jak call of shitty. to je pre kokotov.

    navyse BF2 ma reality mod ktory vyhrava cenu za cenou za neoficialne mody. kto neviete co to je alebo mate BF2 tak velmi odporucam vyskusat. som presvedceny ze BF3 to bude mat tiez.

    pre mna jedoznacne najocakavanejsia hra a po dlhej dlhej dobe sa velmi tesim na nejaku hru. (naposledy to bolo GTA IV) lebo uz mam pokrk tych sraciek. chcem konecne poriadnu hru, verim ze BF3 ma nesklame. a ked nesklame mna tak nikoho lebo ja som velmi narocny :)
  • To co je předváděno s barákama, odpovídá leteckému ůtoku *1*
  • hc mod sa do bf nehodi, ja by som uvital 64 hracov ako bolo, destrukcia by mohla byt spravena lepsie ako v bc2, ale bral by som aj mod kde by destrukcia nefungovala, aby to bolo ako v bf2, abo bf2142 kde som nemohol pretvarat mapu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit