Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno doufam ze na arkadu tu bude ta kopie warz. jinak čítři jsou mor tohodle modu. a ty priblbly sniperi taky. proste mi prijde ze pokud by nastala takovadle situace opravdu - tak se vymydlime sami i bez zombaku. coz je skoda pac ta kooperace a pomoc v nouzi by mela bejt samozrejma a vrazi pro vodu a jidlo spis v mensine - ale zatim mi to v ty hre prijde naopak. a to svedci o spatne vychove vasich rodicu - mazanci... (mluvim o tech degenech co strilej a kradou. *7* kazdopadne at se jim ta plna povede -rad bych si to zahral.
  • EuroSamurai
    Já jen nechápu co z toho ty lidi maj.
  • genki.sudo
    No na rozdiel od vás aspoň povedal niečo k veci..
  • heh a ja myslel ze to delaji nemci
  • Kocy
    Pokud vím, tak DayZ pak nebude podporovat mody a tak finální hra by měla být uzavřená z čeho vyplývá, že by se cheateři neměli objevovat!
  • I metanol je puvodem s Ceska *4*
  • Ne. Podle mě jsou všichni lidé s vaší logikou s r á č i.
  • Tak to zní hodně dobře. Jen doufám, že se to stále poveze na tý zábavný realistický vlně, jakou nastolila ARMA a neskončí to jako nějaká arkádka nedej bože ještě na konzole..

    Jinak jsem fakt zvědav, co z toho nakonec udělají, protože prostor pro kreativitu a fantazii je tu opravdu nezměrný.
  • Hmm hlavně by to chtělo vyřešit ty tucty cheateru, kvůli kterým mne to přestalo bavit... Lognout se na server a nechat se honit bandou rusáku, jenž tě nahání sekerami, teleportují se všude kolem tebe a dělají přitom dementní zvuky - to fakt není zábava.
  • trolo
    jezis smarja. dayz neni z ceska. dean je z noveho zelandu. z ceska je arma na ktoru urobil mod a teraz pracujes bis na standalone. podla vasej logiky su vsetky mody na armu z ceska co je trololo.
  • Black_Hand
    "(zvuky uspokojeni)" ..... co na to rict? krome toho, ze vetsina lidi si toho asi vubec nevsimne :).
  • morokura
    Dean je sympaťák. Jenom doufam, že nebude v Číně fotit tajný vojenský základny a ten Everest neni jenom zástěrka.
  • morokura
    Jestli se jim povede všechno o čem Dean mluví tak nepochybuju, že to překoná původní mod. Komunita pořád roste takže maj nakročeno víc než dobře. Držim BiS palce.
  • Dean řekl, že pro DayZ je Česká republika domovem. To mě potěšilo. Další skvělá hra z ČR vyslaná do světa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit