Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • video dobrý ale uz me točíte stim vasim playerem a to nemluvim o debilní ad. evropa 2.. koho to zajímá? chapu ze musíte nejak zaplatit web ale ne*rte to do videi

    lide vam to tu otloukaji o palici uz jakou dobu... davejte to na ytb nebo vimeo.. kamkoliv jinam !!!
    k tematu ani nemam co rict jak sem vytocenej

    peace!
    • Shaker
      Bylo by to krasny mit svet bez reklam co? Zkus neco takovyho rozjet, jakejkoliv napad, jak se reklamam vyhnout a zaroven nekrachnout si myslim bude vitanej nejen tady :)
    • Ja uz ani nevim kolikrat tu psali, ze kdyz to budou davat na youtube tka jim to budou mazat kuli pravum. Takze bud reklama na E2 nebo vubec nic, vyber si. Taky jim muzes prispet na chod webu a pak nejsou reklamy ne?
    • mas recht.je to v kazdym videu a je to tak otravny ze uz na videa koukam jinde.kdyby to aspon vyskocilo jen u prvniho videa,ale ne.dokonce i to stejny video kdyz skonci a pustis ho jeste jednou,vyskoci ta uzasna reklama zase!!!!!!

      PS:clanek super,pekne se to cetlo
  • Jsem ortodoxní zastánce PC, PS ani Xbox sem nikdy neměl, a ani asi mít nebudu. Gamepad je pro mne arcizlo. Musím se ale přiznat, že u Last of Us velmi hořce lituji absence na PC, tak jako snad u žádné jiné exkluzivní hry.
    • Nejvíc mě rozesmála pasáž na jednom nejmenovaném herním webu, kde recenzovali střílečku Warframe. Tam totiž recenzent uvedl jako špatnou vlastnost hry, že nemá podporu gamepadu :D U střílečky určený pro PC... dodnes nevím, jestli byl recenzent pod vlivem nějakých psychotropních látek :D
      • kubi-wan
        Střílečky by se na gamepadu vůbec neměly hrát. Sám gamepad mám, ale hraju na něm hry jako Prince of Persia nebo AC a podobně. Ale ke střílečce bych si gamepad v životě nepřipojil. Fuj.
        • Ronox
          Já některý FPS resp hlavně ty koridorový si dávám na gamepadu a vysvětlení je jednoduchý. Projektor. Udělal jsem si doma menší kino a na něm hrát je úplně jiný zážitek. RTSka hraju na monitoru, ale co jde, tak single hraju takhle. Taky jsou hry, co jsou ke gamepadu dobře uzpůsobený například Dishonored ve stealthu. Bioshock: Infinite jsem na první průchod na HARD jel taky s gamepadem. Nejdřív jsem byl konzolista (Sega MD, PSX) pak PC fanboy a teď jsem taková dívka pro všechno, ale nejvíc jsem se začal soustředit na resty na PS3. Člověk dospěje, začne vydělávat a nemusí brečet a nadávat, protože má mnohem lepší možnost dostat se ke všemu.
          • kubi-wan
            Já ti věřim... jen pro mě nikdy gamepad ve střílečkách nebude důstojná náhrada za precizní myš.
  • God-of-War
    Dustojny odchod PS trojky do kremikoveho nebe *5* *14* ...Nebo nejlepe mozny?:)
    • žádný křemíkový nebe neexistuje
      • A kam prijdou vsechny kalkulacky ?
        • no nikam! prostě umřou!
    • deridon
      v mém obývaku se nejspíš teprv ten křemík narodí :D
  • Umaroth
    Pokud by vás štvala exkluzivita na PS3 tak datart ma ted ten superslim 12Gb model za 4190,- !!!! to je asi nejlepší investice, kterou muzete udělat, oevřete si tim hodně velkou knihovnu PS exkluzivek, které většinou stojí za to !
    • vedel bysi mi prosim ta hodit nejaky link na zoznam tych PS3 only hier? dakujem :)
      • http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Category:PlayStation_3-only_games&pageuntil=Xevious+Resurrection#mw-pages
    • jestli by nekdo premyslel o vice hrach, potom by to smysl asi mit i mohlo, ale kvuli jedny hre bych musel byt silenec...mrzi me, ze si to nezahraju, ale kupovat si ted starou generaci konzoli kvuli jedny hre nebudu *13*
    • Já tam vidím 4669,- ...
      • Umaroth
        V letáku co mi včera přišel stálo 4190,- tak to je možná jen na kameném obchodě.
        • Ronox
          Hned jsem to dal jako echo kámošovi co sháněl psko a jel tam. za 4,7k to je s movem, wonderbookem atd jinak samotný superslim 12gb s jedním gamepadem 4190,-
    • přesně to jsem udělal leč u jineho shopu a k tomu poridil pouze PS3 only hry ...a spokojenost za par supu (imho ty hry jsou dnes jiz jako bazarove napr v JRC za 399,499) ... zabava na tejdny za 6000 konzele aj s hrama :-)
  • The Last of Us,Beyond: Two Souls, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, GTAV, Puppeteer,Rain,Until Dawn a možná ještě tenhle rok pro PS3 Gran Turismo 6. Na PS3 stávím ještě hoooodně dlouhou dobu
    • jak říkáš ... ještě tu chvilku pobude než ho nahradí PS4
  • tak túto hru a sériu Uncharted hráčom na PS3 závidím, pretože vyzerajú brutálne dobre ako máloktorá PC hra ( teda ak je vôbec nejaká taká, ktorá je až takto dobrá)
    • proto jsem koupil PS3 a PC nechávám odpočívat
    • Shaker
      Tak pod to se podepisu... Mimochodem neco na tom asi bude, hry vyvyjeny jen pro jednu platformu (jedno jakou) a skvely.
  • Tak co Xboxáci a PCčkáři ? Budete nám závidět co ? *1*
    • Tushan
      hlavně se z toho nepo... takovou tunelovou srajdu fakt zavidet nebudu.... dohrajete to tak za 7 hodin a protože je to silně příběhová hra tak znovuhratelnost bude na bodu mrazu THUMBS UP *7*
      • ale ,dalsi neznalej nerd, uncharted ma story 13 hodin plus, tohle ma bejt nejdelsi kampan kterou tihle vyvojari vytvorili, takze drz pec.´
      • God-of-War
        Sorry kamo, tohle neni Crysis 3..ktery dojedes za pet hodin, na nejtezsi obtiznost.. Tohle ma singl na 13+ hodiny a znovuhratelnost je velka, pac pudou, po dohrani, pozapinat bonusy, jak je u Naughty Dogu zvykem;)

        Toe je tezka kvalita, od kvalitniho studia.
      • Je to aspoň jedna z mála her, co ten příběh má, než jen bezhlavě tupě střílet !
    • ringmancz
      ani ne, já jsem multiplatformní
      • Ty seš tak maximálně transsexuál nebo hermafrodit.
    • Baldur52
      PS a Xboxu jsem se sice dosud vyhýbal, ale už plánuji, že po vydání PS4 levně pořídím PS3 a budu mít na dlouhou dobu o zábavu postaráno :) to mi pak budou závidět kámoši vlastnící PS3, že mám všechny ty jejich oblíbené tituly ještě před sebou ;)
    • smajdal
      ne, ne...nezávidím ani v nejmenším, závist je pro nevyrovnané jedince
      • Jsi na omylu. Závist je slušnej poháněcí motor
        • smajdal
          Nejsem na omylu, závist je dvojsečná zbraň a častěji v tom negativním smyslu.
        • deridon
          jak v čem samozřejmě.. chytří lidé se nechají motivovat, hlupaci dokážou ubližovat
    • Pokus o provokaciu? Mas 12? PSko si poziciam od kamarata a zahram si to, takze tebe isto iste nemam co zavidiet *5*
    • Budu, ale to je tak všechno co zmůžu *1*
      • God-of-War
        Ale zmuzes.. ze si koupis PS 3 *3*
  • na tuhle hru sem cekal asi 3 roky a ted mi odejde pred vydanim PSko!me snad jebne :)
  • Uz asi 6 video ktere nejede , nejenze 90% materialu co tu cpete neni vase ale ani neumite ohlidat jestli funguji nebo neporusuji prava o sdileni. Hlavne ze pred kazde flaknete 10s reklamu na nejprotivnejsi radio vsech dob !
  • super clanek a cteni,diky moc.v den vydani me do prace asi nikdo nedostane.PA+SO+NE budu mimo realitu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit