Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to parádně až na ty vyrostlý stromy uprostřed města. To za 20 let nejde :-)
  • Uz ted si tam muzes stahnout napr Uncharted 3 co ma 46 giga, a to jeste spolu s instalaci uz potrebuje trosku mista *2* Ja mam 160 giga a nestaci mi, ale zaroven mam 15 her stazenejch z PSN obchodu
  • ringmancz
    případně můžeš dokoupit 2.5" disk i do té 12GB verze, ale nevím jestli je to finančně výhodnější
  • Díky za názory. Slyšel jsem, že z PSN storu se dají (nebo se v brzké době budou dát) stahovat kompletní hry o velikosti Blu-ray disků, takže tam by se asi větší kapacita šikla. Hry neprodávám z důvodu přípravy na možné návaly nostalgie. *1*

    No, ještě uvidím, ale asi nebudu brát model s menší jak třícifernou hodnotou kapacity.
  • Uz asi 6 video ktere nejede , nejenze 90% materialu co tu cpete neni vase ale ani neumite ohlidat jestli funguji nebo neporusuji prava o sdileni. Hlavne ze pred kazde flaknete 10s reklamu na nejprotivnejsi radio vsech dob !
  • Zalezi jak moc chces hrat. Pokud si chces jen koupit jednu,dve hry, zahrat, prodat a koupit dalsi, tak to staci. Ale pokud si budes chtit stahovat nejaky digitalni hry, nebo hrat vice her najednou tak to stacit nebude, vzhledem k tomu ze spousta her si pri prvnim spustenim vezme par giga z disku tim ze si tam nainstaluje neco (to pak samozrejme muzes vymazat)
  • ringmancz
    celkem dost důležitá, já mám 60GB a je to málo. nainstaluješ GT5 a pár dalších her a máš plno. něco si vezme jenom 500MB a MGS4 třeba 4GB a k tomu potom můžou vyjít další patche, takže to naroste
  • Kvůli tomuhle jdu kupovat tu PS3. Položím proto tomuto plénu lehce off-topic dotaz -- jak důležitá je u PS3 kapacita disku? 12 GB mi přijde jako málo, 500GB zase jako moc (i když všichni víme, že v podstatě každý disk je dříve či později malý). *4*

    Díky předem za odpovědi. *3*
  • Jedna z mala her,ktere mi na PC chybi. Doma uz mam i Xbox360 a PS3 se mi uz moc kupovat nechce,i kdyz uz je levne.
  • v poho chapu.tak jinak.Nemam rad rozsahle svety!Typu (skyrim)hodinu jdu a jdu.chapeme?A pandulacky videne zvrchu sek,sek,klik,klik.Vipada to hnusne a zastarale.Ty by ses nikde rukama nohama nedomluvil ubozaku!
  • Ronox
    Hned jsem to dal jako echo kámošovi co sháněl psko a jel tam. za 4,7k to je s movem, wonderbookem atd jinak samotný superslim 12gb s jedním gamepadem 4190,-
  • uncharted se inspiruje indim, tak nevim co bys chtel, pribeh ma solidni, urcite lepsi nez spousta jinych podobnych her.
  • Deever
    "Z puberťačky se vyklube jistě mnohem více, než jen zručná pomocnice, a její příběh si rád nechám převyprávět až při hraní plné verze. Po starání se o malou Clementine v The Walking Dead se těším o to více." Všichni víme , jak to Miloš Bohoněk myslel, ale tohle jeho tvrzení vyznívá trochu podivně :)
  • http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Category:PlayStation_3-only_games&pageuntil=Xevious+Resurrection#mw-pages
  • vedel bysi mi prosim ta hodit nejaky link na zoznam tych PS3 only hier? dakujem :)
  • jestli by nekdo premyslel o vice hrach, potom by to smysl asi mit i mohlo, ale kvuli jedny hre bych musel byt silenec...mrzi me, ze si to nezahraju, ale kupovat si ted starou generaci konzoli kvuli jedny hre nebudu *13*
  • Umaroth
    V letáku co mi včera přišel stálo 4190,- tak to je možná jen na kameném obchodě.
  • Jim Raynon a Ellen Page zachranuji svet, kde tohle najdes *1*
  • Já tam vidím 4669,- ...
  • milos.bohonek
    V demu jsem si nevšiml, že by byl instinkt nějak omezen a jídlo jsem taky nikde žádné nesbíral. Ale jak jsem psal, šlo o 6 měsíců starý build.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit