Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Last of Us spolu s GTA V tento rok nadherne uzavre generaci, ve ktere konzole neuveritelnym zpusobem zaslapavaly PC do zeme. To uz ale sbira sily a pristi roky bude diky Kickstarteru a penezum z kapes nostalgickych hracu (ne trpapacku, co za za nej PC hry povazuji trapne porty z konzoli) vladnout.
  • Ja uz ani nevim kolikrat tu psali, ze kdyz to budou davat na youtube tka jim to budou mazat kuli pravum. Takze bud reklama na E2 nebo vubec nic, vyber si. Taky jim muzes prispet na chod webu a pak nejsou reklamy ne?
  • kubi-wan
    Střílečky by se na gamepadu vůbec neměly hrát. Sám gamepad mám, ale hraju na něm hry jako Prince of Persia nebo AC a podobně. Ale ke střílečce bych si gamepad v životě nepřipojil. Fuj.
  • mas recht.je to v kazdym videu a je to tak otravny ze uz na videa koukam jinde.kdyby to aspon vyskocilo jen u prvniho videa,ale ne.dokonce i to stejny video kdyz skonci a pustis ho jeste jednou,vyskoci ta uzasna reklama zase!!!!!!

    PS:clanek super,pekne se to cetlo
  • video dobrý ale uz me točíte stim vasim playerem a to nemluvim o debilní ad. evropa 2.. koho to zajímá? chapu ze musíte nejak zaplatit web ale ne*rte to do videi

    lide vam to tu otloukaji o palici uz jakou dobu... davejte to na ytb nebo vimeo.. kamkoliv jinam !!!
    k tematu ani nemam co rict jak sem vytocenej

    peace!
  • ale ,dalsi neznalej nerd, uncharted ma story 13 hodin plus, tohle ma bejt nejdelsi kampan kterou tihle vyvojari vytvorili, takze drz pec.´
  • spoock
    Po nemastném loňském roce je zase co hrát. *1*
  • Myslím že autoheal tam není ne?... na videich jde vidět healtbar a někdy nebývá plnej. Ted si nejsem jistej ale myslím že snad i při nějakým pohledu do inventáře byla vidět i lékarnička
  • Tak aspoň že se řídí tím "To nejlepší na konec" a pošlou PS3 do výslužby pěkně se vší parádou
  • A kam prijdou vsechny kalkulacky ?
  • super clanek a cteni,diky moc.v den vydani me do prace asi nikdo nedostane.PA+SO+NE budu mimo realitu
  • žádný křemíkový nebe neexistuje
  • Tak Sony reklo ze PS4 neni nastupce PS3, ale prirustek do rodiny, tak pokud to nechapat jako ze na PS3 se stale bude vytvaret, tak nevim jak
  • dřív bylo normální hrát hry na Normal, ale to ještě nebývaly pro causal hráče. Takže co je dnes HARD je vlastně NORMAL.
    Jestli se chceš hádat, zkus si na HARD třeba takovej System Shock II, Half-Life, nebo Thiefa :-)
  • tak túto hru a sériu Uncharted hráčom na PS3 závidím, pretože vyzerajú brutálne dobre ako máloktorá PC hra ( teda ak je vôbec nejaká taká, ktorá je až takto dobrá)
  • takhle já tiše závidim Metal Geara... jedničku právě ted pařim a je to neskutečný. Než ale kupovat domácí kino a k němu playstation, raději zůstanu u skleničky skotský, Hemingwaye a zapadajícího slunce :-)
  • To jsou asi bohužel poslední exkluzivky *13* . Snad ještě něco na PS3 vyjde *3* .
  • Nikdy jsem nehrál hru na nižší obtížnost než HARD.. Tady to u mně jiné nebude ! Myslíte si že tam bude AutoHeal ? Protože kdyby tam nebyl, tak by to bylo lepší a hlavně těžší ! Poslední dobou mi chybí hry, kde nejsou lékarničky atd... v téhle hře se vyplatí plížit potichu *3*
  • Ano další díl Uncharted bude, dá se to už najít i na zahraničních webech že byl oznámen. Těším se na pokračování stejně jako právě na The Last of Us *14*
  • Tak ja osobne doufam, ze tu s nama nejaky ten rok jeste ps3 bude pokud budou vychazet takovyhle hry (jen za letosek God of war, Injustice a ted TLoU )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit