Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meleš z hladu.
  • smajdal
    Nejsem na omylu, závist je dvojsečná zbraň a častěji v tom negativním smyslu.
  • nech sa na mna nehnevaju, ale az tak kopia johna raynora, to som necakal
  • kubi-wan
    Já ti věřim... jen pro mě nikdy gamepad ve střílečkách nebude důstojná náhrada za precizní myš.
  • Jeff
    Rád bych vyjádřil svůj zevrubnější názor ohledně lineárnějšího pojetí hry The Last of Us, které mi svojí hratelností a prezentací evokuje předchozí mistrovské dílo studia Naughty Dog - trilogii Uncharted.
    První věc, kterou bych rád zmínil je, že jak deb.l jedu z bodu A do boduB cca45min.to fakt ne.dik.uncharted je perfektni hra a dloha.
    Nicméně je pravda, že ze to bude i na pc.nebo se pletu? a kdyz budu chtit hrat neco nekonecne dlouhyho,dam Gran turismo5zm.

    Stačí takhle? *1*
  • Někdo mne může samozřejmě opravit, ale co jsem slyšel v jednom okomentovaném videu z PAX výstavy, kde si mohli hráči TLoU zahrát, tak ten "instinkt" máš možnost použít jen po požití nějakýho speciálního jídla, který ti na chvíli tím instinktem pomůže. Nebude to třeba jako v Hitmanovi, že ho tam máš po celou dobu, ale je jen na tobě v který části hry ho použiješ.

    Je sice možný, že říkali úplně něco jinýho a já jim jen pořádně nerozuměl, protože to byl off-screen, takže zvuk nebyl nic moc, ale nebylo by špatný dát tam aspoň takovouhle malou pomoc, kór ve chvílích, kdy už jsi opravdu v úzkých a bojíš se jít za roh, protože nevíš kolik nepřátel tam na tebe číhá a zdraví už máš na krajíčku. Nebo ho samozřejmě, jak jsi psal, vůbec používat nemusíš, záleží na hráči.
  • Vypada to pekne ale pribeh bude urcite zase debilni jako u serie Uncharted.
  • proto jsem koupil PS3 a PC nechávám odpočívat
  • jak říkáš ... ještě tu chvilku pobude než ho nahradí PS4
  • přesně to jsem udělal leč u jineho shopu a k tomu poridil pouze PS3 only hry ...a spokojenost za par supu (imho ty hry jsou dnes jiz jako bazarove napr v JRC za 399,499) ... zabava na tejdny za 6000 konzele aj s hrama :-)
  • no nikam! prostě umřou!
  • Umaroth
    Pokud by vás štvala exkluzivita na PS3 tak datart ma ted ten superslim 12Gb model za 4190,- !!!! to je asi nejlepší investice, kterou muzete udělat, oevřete si tim hodně velkou knihovnu PS exkluzivek, které většinou stojí za to !
  • ZvacA
    Trochu mě zarazilo tohle "Aby to geroj neměl příliš těžké, umí aktivovat hitmanovský instinkt, díky němuž vidí obrysy nepřátel skrze zdi."

    To by mě zajímalo, zda jsou autoři tak nějak nuceni k aplikacím takových srand od někoho za zády nebo je to jejich vlastní iniciativa jakože pro sváteční hráče? Je samozřejmě jasný, že využití té funkce bude na každým, plus roli možná sehraje i nastavení v obtížnosti jak padlo v textu, ale přesto; Proč vůbec hru tímhle obohacovat? Proč vůbec nějaký berličky? Chápu, že hra má být o zábavě, ale proč se tak tvůrci vyhýbají možnosti hráče pěkně ve hře vykoupat tím, jak se rozhodl sám, nehledě na fakt, že by to bylo i věrohodnější. Zvláště v oněch ... rozmanitých potemnělých prostorách... , kdy by se atmosféra společně s tím, že prostory jako postava neznám a přítomností protivníků, kteří vás jsou schopni poslat okmažitě na onen svět, vytvořily ten pravej zážitek. A pokud se vkradu někam, kde ze tmy místnosti namísto očekávaného bezpečí vystartuje hrstka nakažených, tak to je pouze hráčův problém, ale stále s přirozenou hratelností a atmosferickým vývojem v postupu hrou. Aneb zvolil si zle, ale snaž se z toho dostat. Tyhle drobnosti v napomáhání bohužel strhávají klasifikaci LoU jako survivalu, přestože jejich užívání bude v rukou hráče. Ale jejich absence by byla mnohem lepší. Značila by fakt, že hra se s hráčem s*át nebude, což by byla kvalitní známka!
  • The Last of Us,Beyond: Two Souls, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, GTAV, Puppeteer,Rain,Until Dawn a možná ještě tenhle rok pro PS3 Gran Turismo 6. Na PS3 stávím ještě hoooodně dlouhou dobu
  • Ronox
    Já některý FPS resp hlavně ty koridorový si dávám na gamepadu a vysvětlení je jednoduchý. Projektor. Udělal jsem si doma menší kino a na něm hrát je úplně jiný zážitek. RTSka hraju na monitoru, ale co jde, tak single hraju takhle. Taky jsou hry, co jsou ke gamepadu dobře uzpůsobený například Dishonored ve stealthu. Bioshock: Infinite jsem na první průchod na HARD jel taky s gamepadem. Nejdřív jsem byl konzolista (Sega MD, PSX) pak PC fanboy a teď jsem taková dívka pro všechno, ale nejvíc jsem se začal soustředit na resty na PS3. Člověk dospěje, začne vydělávat a nemusí brečet a nadávat, protože má mnohem lepší možnost dostat se ke všemu.
  • Shaker
    Bylo by to krasny mit svet bez reklam co? Zkus neco takovyho rozjet, jakejkoliv napad, jak se reklamam vyhnout a zaroven nekrachnout si myslim bude vitanej nejen tady :)
  • taky to má ten 30 fps lock ? *1* *1*
  • Shaker
    Tak pod to se podepisu... Mimochodem neco na tom asi bude, hry vyvyjeny jen pro jednu platformu (jedno jakou) a skvely.
  • Shaker
    z marketingovyho hlediska o ktery jde samozrejme az na prvnim miste by to bylo kontraproduktivni...
  • Shaker
    Jezis, to je tak krasne romanticky, skoro bych az odlozil Kalacha a uronil slzu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit