Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na žádnou jinou hru jsem se ještě takhle moc netěšil. Vydání je vlastně už za rohem... a přitom ještě tak daleko.

    Otázka na autora článku: Takže je pravda, že když vás Runner/Clicker kousne do krku v té 'brutální scéně', tak načítáte poslední checkpoint? Žádný uzdravování a tak? Docela výzva teda.
  • no k tomu.ze je linearni jako uncharted.me to vyhovuje.vy pc ckari jste zvikli vsude bloudit a neco hledat,me to teda neba!proto nehraju hry kde jak deb.l jedu z bodu A do boduB cca45min.to fakt ne.dik.uncharted je perfektni hra a dloha tak akorad.takze volba pro me.ale dik za info.doufam ze to bude i na pc.nebo se pletu? *1* a kdyz budu chtit hrat neco nekonecne dlouhyho,dam Gran turismo5zm
  • God-of-War
    Ale zmuzes.. ze si koupis PS 3 *3*
  • Jsi na omylu. Závist je slušnej poháněcí motor
  • smajdal
    ne, ne...nezávidím ani v nejmenším, závist je pro nevyrovnané jedince
  • Pokus o provokaciu? Mas 12? PSko si poziciam od kamarata a zahram si to, takze tebe isto iste nemam co zavidiet *5*
  • Budu, ale to je tak všechno co zmůžu *1*
  • Teda, fakt se těšim! Docela by mě i lákalo se na podobnou "akci" dostavit, jó, mam smůlu, ale i číst o tom mě bavilo. Bohužel si to nekoupim v den vydání kuli zkouškovému a nechci doplatit ve škole na paření, ale hned začátkem prázdnin pořídim a udělám si na to pár dní, nemůžu se dočkat *14*
  • Jsem ortodoxní zastánce PC, PS ani Xbox sem nikdy neměl, a ani asi mít nebudu. Gamepad je pro mne arcizlo. Musím se ale přiznat, že u Last of Us velmi hořce lituji absence na PC, tak jako snad u žádné jiné exkluzivní hry.
  • Tak co Xboxáci a PCčkáři ? Budete nám závidět co ? *1*
  • God-of-War
    Dustojny odchod PS trojky do kremikoveho nebe *5* *14* ...Nebo nejlepe mozny?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit