Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, kolik z těch, co to tu tak kritizujou, hru skutečně hráli. Jediný, co bych Destiny vytkl, je absence příběhu, ale jinak je ta hra podle mě opravdu skvělá. Baví mě PvP i PvE, grafika je super, rozmanitá prostředí, má to hutnou atmosféru a rozhodně není pravda, že by byla krátká, hlavní story se dohraje tak za 15-20 hod, ale potom teprve začíná honba za nejlepším gearem, reputace u frakcí v crucible, raidy atd... Všechno od launche funguje jak má, nekonaly se žádný masivní výpadky serverů. Nejvíc se mi ale líbí, že se hra hraje jinak než CoD nebo BF, tzn. že souboje v multiplayeru nekončí tím, kdo vystřelí jako první, ale záleží na headshotech, pohybu, nastavených skillech atd. Poslední fpska, kterou jsem hrál před tím (Far Cry 3) mě přestala bavit tak cca po 5 hodinách a nikdy jsem se k ní nevrátil, zatímco u Destiny se opravdu těším na každou možnost si zahrát. Chápu, že dost závisí na osobním vkusu, ale přece jenom mi přijdou některé recenze k Destiny opravdu nespravedlivé.
    • Knifer
      Jedna věc se Destiny nemůže upřít a to minimum bugu a perfektní launch
      • Tak aspoň za to těch 500 melounů stálo.
        • Knifer
          No vzhledem že těch 500 je i na DLC/Datadisky. A v neposlední řadě se nechali slyšet že mají plán na X let dopředu,tak to hold něco stojí
        • Mato1987
          LOL, tak predsa aspoň za niečo tá hra stojí :D
  • Veskoslav
    Ale tak nějak bych ji stejně uvítal na pc platformě:) "MMO" FPS je málo a včera jsem měl možnost si to na hodinu vyzkoušet a líbilo se mi to. Hype okolo mi přišel 50% marketingové oddělení, 50% fanoušci. Mě to přijde jako dobře zpracované co-op FPS, kde když člověk nežene a hru si užije, že to nemusí být tak špatné.
    • Mato1987
      Na PC vychádza o pár týždňov prequel k druhým borderlands. Myslím, že hráči na PC po halo klone ani tak moc netúžia.
      • Ale joo;)
  • Škoda, do této hry jsem vkládal velké naděje. Bohužel nebylo tak úplně dodrženo slovo a onlyne stránka hry není moc povedené, jak uvádí pan Stropnický v této recenzi ... což mě mrzí, myslel jsem že bi to mohla bít taková singleplayer multiplayer čupr hra. Mohli tam bít lepší závody aspoň, tedy podle mého. Ovšem na druhou stranu mě o pochybných kvalitách této hry osobně uvědomila již počátkem roku redakce.
    • ty bláho, dopredu se omlouvám, pokud si dizlektik či schyzofrenik :D, ale pokud ne, tak věz že:

      onlyne > online
      ..stránka hry není moc povedené > není moc povedená
      ..že bi to mohla bít > že by to mohla být
      ...bít lepší závody > být lepší závody

      Poslední věta je taky divná a k tomu vůbec nechápu, na co v ní narážíš.

      Zkus si to po sobě precist, než to odešleš. Ale v tomhle případě tuším, že by ani to druhý přečtení nic nezměnilo. Ty prostě standardně píšeš na konci slov, kerý začínaj na "B" vždycky měkký "i" a máš klid :D
      • Zase má výhodu, že ho osobně navštívila redakce *4*
  • Každý tu nadává, že to nemá příběh... čekal jsem, že příběh bude hrát velkou roli když se to jmenuje destiny. Ten název je nejspíš jen marketingový tah jako celá tahle hra *9*
    • hra se původně měla jmenovat "Nobody gives a f*ck about your destiny, all we want is your money" ale marketingovému oddělení to prý přišlo moc dlouhé
      • To je stejný příběh jako u strany LIDEM (naserem) *4*
  • Já to říkal už od začátku, že Nuda bude prostě jen prachsprostá MMO FPS nuda. Prorok detected *5*

    Na druhou stranu, tohle předpovědět nebylo zas tak těžký, pokud máte mozek a fungující oči a uši.
  • Je to prostě srajda ostatně jako všechny multiplayer only hry. Honit se s dalšíma magorama po mapě to je fakt zábava. Není nad pořádný singleplayer...
    • dokud nezačnou vývojaři makat na pořádný AI, tak bude hraní proti živejm lidem vždycky větší sranda než proti botům, jenže AI je stejná už někdy od prvího Half Lifu, jasně tenkrát sme si z toho sedli na p*del že nás nepřátelé uměj oběhnout, krejt se a hodit po nás granát když se krejem my.. jenže to bylo před 15 lety a od tý doby moc novýho nepřidali
      • Multiplayer je vsade na jedno kopyto, nehovorim ze je to zle no wow a jeho klony mi prijdu to iste v inych farbach, cod a klony tak isto.
  • Tak za 1. Nevim proč, ale hrozně to graficky připomíná SWTOR, což je vcelku smutné. 2. Ačkoli neočekávám že by mohlo jít o parádní gamesu, tak brát na zřetel recenze a hodnocení od pana Smutného je další extrém. Tento pán je tak názorově nestálý, jak snad jen žena může být.
  • eStar
    Jak jsem si myslel, průměrná hra s nadprůměrným hypem.
  • Ahoj, je tu někdo kdo by si se mnou zahrál destiny přes PS4? Můj nick je: Nynlathin zatím jsem jenom level 8, hrál jsem to jenom jednou... Zatím se mi bohužel nepodařilo dát dohromady partu lidí anebo se ke gildě přihlásit... Těším se na Vás! :D
  • moznost hrat ve 3 ludoch a maximalne 6 ludi len pre tie urcite misie je fakt facepalm...MMO jak vino :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit