Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jejda, to je tragédie! *1*
  • wizaard
    Díky za recenzi, nemám co dodat, snad jen, že naprosto souhlasím - hra jako taková má perfektní základy, nicméně "příběh", ale hlavně atmosféra je prázdná, studená. Hře opravdu silně chybí něco chtlavého, co přivede běžné hráče.
  • MARTASLJ19
    Bohužiaľ HYPE urobil svoje a hra sa zaplatila už v deň vydania a to len ukazuje aké je úbohé Casual herné publikum. Bungie bude teraz väzňom Activisionu 10 rokov a to im veru nezávidím. O chvíľu ich presunú aj na COD.
  • mno..kto si spomenie čo som písal "onehná":D...najprv velký hype ..potom holé rite..:D..a kolko bolo neveriacich..:)..keby to bola singel hra tak by sa to mohlo podarit zopakovať úspech mass efectu..ak by sa pohrali s univerzom a históriou..ale na mmo je to škoda..:/
  • Naprosto souhlas s hodnocením a i s recenzí. Beta ukazala maximum co se z ty hry dá dostat. Pak už jen brutální opakovačka až do omdlení.
  • Hra se mě z gameplay záběrů velmi líbila, takže někdy kupuju určitě. Navíc, od Bungie můžu všechno. Teďka dohrávám serii Halo a je to opravdu výborný.
  • Aneb jak jsem diky oj*banemu NHL 15 a stavu destiny po jeho vydani Destiny ztratil veskery zajem o nakup konzole. Good job, well done. Clovek alespon usetri :)
  • Eh...a čekal někdo něco lepšího?
    Ta debilita s levelem vybavení kde se bez změny(nebo jen minimální) vzhledu mění se stoupajícím levelem jenom staty je už pro mě tak naprosto nestravitelná, že takové hry už prostě nehraju. Ta hra se totiž chtě nechtě zvrhne na grind a schánění equipu a její endgame je na tom z velké části postaven. Pak už je to jenom o tom, kdo má víc času u toho vysedávat a bezmyšlenkovitě grindovat.
  • Bravo ! Tleskám recenzi. Konečně se někdo nebál říci na plnou hubu, jak se to s Destiny má a opálkoval ji příslušnou známkou.
    • Destiny takove znamky a recenze dostava i jinde. Ani peklo totiz nema tolik vzteku, jako chlebicky nenacpany pissalek.
      • tim chcete rict, ze marketing upoustel rybnik ze spatne strany? :D
  • Lotr
    A já s tím souhlasím.
    Destiny je další ukázka toho jak hype dokáže nafouknout kvality hry.
    Ta hra není špatná to ne. Ale není tak dobrá jak se prezentovalo.
    A z mého pohledu jde také o příliš brzy vydanou hru.
    A také je krátká. Což je nemilé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší