Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • umim ale tady uz ty zvasty vetsinou ani nectu, i kdyz pravda, ted sem si to precet a sem rad ze je to zdarma pro vlastníky puvodni hrry, tak to má být. Ale o zvukách se tam nepíše, škoda :/
  • Ty neumíš číst lojzo?
  • Enhanced edition vyšlo jako update původní hry, takže stačí mít koupený Dex a automaticky máš i enhanced edition
  • obtiznost boju nozka, vetsina situaci se da resit ala stealth a nepratelum lamat misto boje vaz

    fakt nevim, co muze nekdo od 2d akcniho rpg cekat vic
  • utikas nepratelskym prostredim, tak si s tou sebrankou z podsveti asi tezko muzes povidat o pohybech na svetovy burze...

    boj tvori tak ctvrtinu hry, ctvrtina je hackovani, zbytek pobihani, kecani a shaneni veci pro sebe a pro ostatni
  • sarin
    Nuž, a prečo nie. Chodiť, vnímať prostredie, do toho nejaké správy/monológy aby ťa hlbšie vnorili do deja... *3*

    Combat je primitívny, akčný a zameraný na precíznosť získanú dlhodobým opakovaním jednej monotónnej činnosti a pritom tvorí zbytočne veľkú časť hry (defacto všetko čo som z hry videl na vlastné oči, obrázky a videá nerátam). Mne to proste nesadlo, nebolo to čo som od toho čakal a dosť ma to mrzí, no netreba z toho robiť vedu.
  • a cos tam jako chtel delat chodit a zevlit? *1*

    v ty hre jsou tezsi mozna tak dva bossfighty, zbytek je akorat o tom pochopit, jak to funguje a nedelat kraviny
  • mě na tyhle hre vadilo to, ze mi prisla nedodělaná/odfláklá. Podle mě, pokud je hra 2d - s čímž nemám žádnej problém - tak by měla prostě mít supr zvuky, nebo alespon rekněme... nějaké zvuky. A tady u toho mi u sposty činností ze sluchátek šlo jen ticho. To je zlo :/ Jak chcete budovat atmosféru bez zvuků? To je nad mý chápání... a samo nešlo jen o zvuky, každopádně sem tomu taky dal pár hodin a nazdar, a to sem se nato těšil... hra totálně zapadla a to právem. Škoda, enhanced verzi zvážím, kolik že zato chtěj? Jako za tu hru co sem už jednou zaplatil? Tak to sem s vážením u konce, tohle by měl bejt patch zdarma s omluvou, chtít další prachy zato, že se hru pánové uráčili dodělat by bylo trošku moc
  • Děkuji za tento článek a doufám, že podobných článků bude více.

    Tohle dokáže pomoci lidem s nákupem a hlavně porovnáte ty EE, DC a další edice s recenzí základní hry. Tohle by jsme měli dělat pro všechny ty vylepšení edice, jestliže máte zde na games recenze pro základní hry. Je to krátké, tak to snad moc času nezabere.

    Wasteland 2 DC edice, Shadowrun, Diviny...Proč to sakra neděláte? Napíši něco krátkého jako tohle, co se změnilo, co zůstalo a jestli to je lepší jak hra kterou jste recenzovali ve verzi 1.

    Zde se vždy, něco zjevý náhodně, je to super a pak to zapadne. To snad nemáte na games nějaký koncept? Nezávislý rozcestník, tohle, pak ty HW články o hře...vše to je tak nějak náhodně a jen pro něco a ještě jak kdy..Škoda. Do toho s velkým spožděním. *10*
  • sarin
    Ako vravím, po dvoch hodinách som znechutene hru vypol lebo sa mi nechcelo skákať a búchať, tešil som sa na obsah zavretý za tunelom z nepriateľov na ktorý som nemal nervy ani chuť. Keby odstránili absolútne nepodstatné súboje zo začiatku hry, bol by som oveľa viac navnadený a hru si pravdepodobne užil, no to sa asi nedozviem.

    Každopádne som rád, že som hru kúpil a tvorcov podporil. Na ich ďalšie počínanie som veľmi zvedavý a len dúfam, že pôjde viac o RPG a menej o cyberpunkovú reinkarnáciu Mária *4*
  • o reflexech je mozna trochu hackovani, ale cim dal ve hre je dex silnejsi a silnejsi

    hned na zacatku to chce dat par bodu do melee a sfouknes kazdyho jak svicku (taky to nechce bouchat do toho jak hluchej do vrat, ale vysledovat jak jdou rany po sobe, nejsou vsechny rany stejny a kolikrat je lepsi davat jen ty kratky rychly, co nepritele ochromujou, nez dat jednu vetsi a chytnou druhou zpatky)

    na soubojich bylo jediny divny, ze se nedalo pohybovat pri strelbe, takze melee byla jedina rozumna moznost, coz ted odstranili
  • sarin
    Ja som úprime z hry moc nevidel, už prvé skupinky nepriateľov mi dali poriadne zabrať a keďže som si kupoval RPG hru tak ma dosť sklamalo, že ide hlavne a v prvom rade o glorifikovanú skákačku založenú na reflexoch a mlátenia do tlačítok. Nehovorím, že tebe to vyhovovať nemôže, no ja som bol dosť sklamaný.
  • a v cem je problem? lehce jsem si dex vyaugmentoval a pak nepratele vyfackoval jak nic

    stejne jako autor tohoto clanku brecite uplne zbytecne
  • sarin
    Na Dex ma naivjac ťahalo cyberpunkové prostredie. Hru som kúpil až pri release (nechcel som si early accesom kaziť dojem) a po dvoch hodinách skákania a mlátenia do vzduchu som frustrovaný hru vypol a už nikdy nezapol.
    Nechápem rozhodnutie tvorcov založiť hru na vyslovene idiotskom bojovom systéme, hlavne ked majú výborný obsah, vizuálnu stránku, sice klišé ale príjemný príbeh a vlastne všetko čo som od ich hry čakal. Obávam sa, keďže "enchanced edition" nepriniesla zmenu bojového systému, tak hru ani znovu zapínať nebudem *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit