Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že s obtížností nebudou neustále hejbat, jako např. ve wow.
  • Nebo pro ty, co nechaj 500E v aukci *15*
  • Jen se bojim, abych tuhle hru nedoral za 2 odpoledne, jelikoz dnes je to v mode(verim blizzu), protoze to by me desne nas..., doufam ze alespon 10 denni rubacka me uspokoji a plynule prejdu na 2 obtiznost :)
    • Bude záležet jak dobrej budeš ty aby ses tím prokousal. Normal stejně jako v Diablu 2 dohraje každej za chvilku( beru podle sebe když sem to hral jako malý dítě nic sem o tom nevěděl a během tak tejdne sem to měl dohraný na normal). Ta pravá hra začne teprve až s obtížností Nightmare a řek bych , že to pak zabere dost času. Pro mě normal neni nic víc než takovej delší Tutorial.
    • Toho bych se moc nebal, prave blizzard je znamej tim, ze hry nedela na jedno dopoledne.
  • oprava linku zde __ http://www.youtube.com/watch?v=So0CU-pBnuA
    • nejak malo kostlivcu ne ?
      • Kostlivcov nikdy nie je dosť. *15*
  • takový léta sr*ní s tim a nakonec to bude mít 5 hodin herní dobu (singl)
    • pet hodin. Mozna tak prvni akt na very easy :-))
  • Aah, jak ja nesnasim, kdyz vyjde nejaky takovy titul. To bude jeden nezajimavy clanek za druhym, v diskusich se bude nesmyslne srovnavat (COD vs. Diablo III), haters vs. fanboys v diskusich, ... Vzdy kdyz vyjde nejaky velky ocekavany a kritikou opevovany (byt ne vzdy uplne zaslouzene) titul, clovek musi prezit ten neustavajici HYPE samotnych hracu. Tomu se ani miliardova reklamni kampan nevyrovna. *10*
    • Na to mas jednoduchy recept, vyhni se temto clankum a diskuzim s touto tematikou a mas zcela jiste klid od HYPE :)))
      • Bohuzel. Jak jsem rikal s tim srovnavanim. Na tyhle HYPE uzivatele budes narazet ve vsech diskusich. Vyjde trailer treba na Project Cars a v diskusi se hned objevi neco jako "Nudaaa, jdu hrat Diablo III." a nasledne reakce si dokazes predstavit sam.
  • Beta invite je doma... hurá na to *1*
    • jj taky mi dnes dosla, asi rozhodili novou vlnu pozvánek, no nic konec trolené a hurá smažit!
  • nwm jak vam ale me to jako dalsi diablovka vubec nepripada spis jenom dalsi kreslena blbost od blizardu necham se prekvapit no
  • Veskoslav
    Ksakru a mě začíná zkouškové.
    • Tak se na příští zkoušku nauč, že když o sobě mluvíš ve 3. pádě, tak musíš použít "mně".
  • no kilk kilk nuda aka nejpředceňovanější hra aka barevná hovadinka od bližardu aka diablo III je tu.

    Rovnou tomu sfleku dejte 15/10 nejste přece minimalisti.

    Zíííív jak vidím bližard je mi jasný že se opět dočkát drsného, krvavého a temného fantasy/sci-fi které by klidně mohlo soupeřit s pohádkami ve večerníčku.
    PS bude diablo 3+ nebo dokonce 5+ já bych to radši dal až od sedmi let aby se malí děcka zbytečně neskazili hraním ptákovin
    • Líp to neumíš?
      • nejlepší na tom je že můj koment není trolling ta hra je skutečně ubohá a už bylo načase aby to někdo řekl
        • Shania
          Vis to je normalni, ze se ti nejaka hra nelibi, nebo te nebavi, ale normalni neni trolovat na diskuze k teto hre, pokud ji ani neplanujes hrat.

          Na druhou stranu je asi dobre, ze te tam nepotkam, protoze me narozdil odtebe beta hodne bavi a tesim se az vyjde plna.
          • Ja se ho tedy zastavat nebudu. Ale z druhe strany. Vsiml sis co tu hromada lidi dela? Hypuje to protoze to bude strasne husty protoze to je od Blizzardu atd. tzn presne to samy ale obracene.
            • Ja vim, me taky nebere to co nekdo napise, resp. delam si vlastni nazor a zadny 9/10 me nepresvedci jestli je hra dobra nebo neni.

              Ale kdyz pominu veskery flame atd. tak nazor ze to bude srajda ma naprosto stejnou hodnotu a vahu jak ten, ze to bude badass ubercool protoze je to Diablo 3.
            • Shania
              Co se me tyka, tak me zajima jen to, jestli me ta hra bude bavit. D2 nikdy neprisel na chut, dostal jsme se k tomu moc pozde a nezkousny mechaniky jake ta hra ma. D3 jsem mel moznost si zkusit a ten maly kus co v bete je splnuje moje ocekavani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit