Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kupovat si dneska krabicovku, když každá druhá hra má DLC který pochopitelně v krabici neseženu, je blbost. Navíc instalace hry z několika DVD a následný patchování je nehorázně zdlouhavej a zbytečnej omrd. To je fakt mnohem jednoduší počkat si na nějakou tu DC verzi se vším a koupit nejlépe ve slevě na Steamu. Za pár minut je to na disku za zlomek ceny krabice.

    Na druhou stranu chápu, že někde holt rychlý připojení není a tahat 40GB hru může být opravdu peklo. ;-)
  • Inquisitor
    Krabic mám plno, ale jenom her deset a víc let starých. Teď už jenom digitální cestou. Osobně jsou mi krabice jedno, takže upřednostňuju rychlost a pohodlí digitální distribuce. Navíc takový slevy mi kamenný obchod nenabídne.
  • vonTossis
    Srdcovky jsem si vždy kupoval hezky v krabičce. Naposledy jsem takto koupil BioShock Infinite. Dnes bych si ale asi i ty srdcovky koupil digitálně. Bydlím sám a jsem rád, že jsem schopen si udržovat přijatelný pořádek, natož abych si někde vystavoval krabičky. Jsem na to prostě moc líný. Hudbu ještě sem tam koupím v krabičce, ale i v tomto odvětví už to přestávám řešit. *4*

    EDIT: A důležité je zmínít, že tomuto dopomáhá třeba i Steam jako platforma, protože je opravdu skvěle použitelný. Pracuju v IT a když vidím, jaké služby se někdy poskytují, tak je pro mě až zázrak, jak kvalitně dokázali celou platformu vystavět.
  • Už asi 8 let kupuji jenom digitální kopie a není to kvůli tomu, že by to bylo levnější z výprodejů jak tu někdo píše, ale kvůli tomu, že to nezabírá žádné místo.
    • a krabicovky co jsem měl, jsem vyházel a koupil znovu jako digi...
  • Jack1947
    Bohužel drtí protože v dobách rychlejšího internetu a spousty bundlů není divu že krabičky časem uplně vymizí nebo zůstanou jen jako sběratelské předražené edice... což mi je celkem líto. Míti krabičku s plackou mělo samo osobě něco do sebe , digitál nemůže být tak cítěn a vlastně ho ani nevlastní ( ne reálně) člověk.
  • oktavius66
    Já preferuji obojí. Když chci krabicovku- koupím sběratelku. Digitální jsou zase fajn v tom, že to má bleskurychlé dodání a není to vlastně CD. A jelikož spíše kupuji na konzole, tak spíše preferuji starou verzi: krabicovky. Chci mít pěknou sbírku, která se bude rozšiřovat. A taky jsem rád za to, že se to dá držet v ruce. Ale digitálním edicím nelze odolat cenou. Hlavně ve slevách na PS+ a STEAMu. Ale na STEAMu jsem dlouho nic nekoupil. Asi jsem divný. Jen mě nic nezaujalo. Zato na PS+ jsem tento rok nakupoval jak šílený...
    • Jak můžeš preferovat obojí? Víš co to znamená preference? že dáváš jednomu přednost. Takže jestli kupuješ obojí plus minus stejně, tak pak nepreferuješ nic a ne že preferuješ obojí.
  • Jedině digitálně. Vystavovat si krabičky do vitríny nechci. Když si domů jednou za uherský rok někoho přivedu, nemusí všechno hlásit "geek alert". *1*
    • Nevím, proč by ses měl za to stydět. Normálně smýšlející člověk to prostě musí pochopit, že to je tvůj koníček jako každý jiný, když ne, nestojí za to, abys ho tahal domů. *3*
  • Co se týče výprodeje digitální distribuce nemá konkurenci ale novinky za 60 € si můžou strčit tam kde slunce nesvítí. *6*
  • NumberFiveAlive
    ja jedu digitalni distribuci, krabicky sice maji svoje kouzlo, ale v dnesni dobe uz jsou vetsinou odflaknuty a neprakticky:
    - casto mizernej obsah - tenouckej manual a medium a to je vsechno, v minulosti tlustej manual a treba mapka, plakat nebo nejaky karticky a porad to byla jen zakladni edice, samozrejme existuji sberatelky ale davat dneska za hru treba 2,5 az 3 litry je trochu prehnany
    - DLC doba = hra je na 75% nehotova a az si clovek koupi DLC tak ji nebude mit fyzicky pohromade, a kdyz vyjde GOTY edice tak by si clovek nejradsi omlatil hlavu o zed ze to koupil moc brzo... :D
    - online DRM - k cemu mit hru na DVD kdyz potrebuje steam, origin, uplay nebo jinou formu drm
    obcas je to ale trochu boj kdyz clovek vidi treba sberatelskou edici bioshock infinite se songbirdem, ale pak zase vidi digitalni nabidku kde je sleva na nakup x% a k tomu x her zdarma a je vymalovano :D
    /RANT OVER
    • kennyB
      Jo, ty manuály jsou teď v krabicovkách hrozný. Když si vzpomenu, jak tlustej byl třeba ve hře Soul Blade... Teď většinou 4 stránky a šlus. V jedný jsem měl dokonce jenom manuál v maďarštině *11*
  • U mě je to jak kdy. Zaleží na ceně a kvalitě. Tento rok jsem si koupil jednu hru v krabici (specialní edice) a 5 her v digi obchodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit