Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsi je stejne kdyz je krabice s plackou a v tom klic k digitalni verzi
  • Jen digitálně pro lepší cenu a dodání ihned + nezabírá místo. Jinak velmi sporadicky krabičky. *3*
  • Když nepočítám Score, tak moje poslední krabicovky na PC byly asi Skyrim hned po vydání, protože na Xzone k tomu byly pěkné bonusy, a Mafia a Vietcong, protože ty člověk jinak nesežene. V době, kdy má skoro každá hra day-1 patche a DLC, v akci na Steamu můžete koupit pár měsíců starou hru za zlomek původní ceny a i s pomalým připojením se dá většina her stáhnout přes noc, mi krabicovky na PC připadají zbytečné.
    • Zmínil jsi Vietcong. Nevíš prosím tě, jestli už je nějak vyřešen problém se zvukem u Win 7? (Padalo to vždycky, když se ti někdo ozval vysílačkou...). Vím, že kdysi jsem vygooglil jakýsi způsob, jak to napravit. Nicméně u mě nefungoval. Ale jak říkám, bylo to už dost dávno.
  • 258 her na Steamu a jedna krabicovka
    • To kupuješ každé h*vno? :)
      • SirArag
        Možná nakupuje na Humble Bundle :)
        Koupíš hru klidně i za dolar a často k tomu dostaneš dalších pět her (i když je třeba člověk ani někdy nechce).

        Já takhle mám na Steamu 340 her. Z nich sotva 40 jsem koupil přímo na Steamu a zbytek je skoro celý z Humble Bundle :)
        Nakonec jsem vyzkoušel i pár her, které mě původně nelákaly musím říct, že některé nakonec nebyly tak špatné.
        • Přesně, a k tomu ještě třeba přičíst pravidelné mega slevy na samotném steamu. Já už takhle nasyslil přes 600 her jen na steamu, nemluvě o gogu a jinde. Nicmeně většinu asi v nejbližší době hrát nebudu.
  • tohle ale prece uz kazdej vi,a oni vsichni vydavatele brecej,ze nikdo nekupuje na pc jejich hry,ovsem s tim,ze do toho nepocitaji digitalni distribuci,ktera je naprosto nejvetsi a nejrozsahlejsi...pak se jim muze fakt zdat,ze cd nikdo nekupuje no...
  • Jedině digi, mám hru okamžitě s rychlým netem a nepodporuji zbytečný odpad krabičky, manuály, dvd, ..
  • Black_Hand
    tak hry na kterych mi zalezi trochu vic si porad kupuju krabicove, jinak taky prevazne digitalne.
    • Mám to stejně, srdcovky jedině v krabici.
  • Kedisi som tuzil mat pekne vystavenu zbierku hier vo vitrine (namiesto toho len zaberaju miesto v skrini) ale steam ma dostal - tazko odolatelne zlavy, jednoduchost a rychlost nakupu, automaticke updaty, ziadne dvd v mechanike, jednoduchost a rychlost instalacie, setrenie miesta + dalsie tie ekologicke veci. Neni o com
  • Digitální distribuci se dá říct, že jsem propadl prakticky okamžitě s příchodem Steamu. Jak nastaly slevové akce, tak už nebylo návratu. Rozhodně tedy Steam patří mezi mé favority, zatím co Origin strpím jen z nutnosti. Tak mě ta služba, respektive EA točí svým diktováním, že jejich hry se smí prodávat jen u nich, že jejich hry kupuju zásadně přes mmoboost a podobné služby a jedině po masivní slevě. Taková osobní válka kterou proti nim vedu. Nicméně na krabičky jsem úplně nezanevřel, třeba teď se chystá Alien Isolation a to si na Xbox 360 v krabičce koupím rád. Je to hra po které toužím a jsem ochoten za ní zaplatit. To se u moc her říct nedá, takže na takové kousky bude v poličce vždy místo. U zbytku mi, digitální distribuce umožňuje zvážit adekvátní sumu, kterou jsem za hry ochoten dát, což kamenné obchody nikdy nebyly schopné protože ceny a akce se vždy lišily minimálně.
  • Kedaro
    Já zarytý krabičkář jsem taky už přešel na digital, už se mi to nechce skladovat. Jen až vyjde poslední Starcraft2 datadisk, to ještě koupím fyzicky, protože mají překvapivě pěkné krabky.
    • Nemusí to být krabička, stačí talisman na upomínku a pokud se hra nelíbila, tak šup do koše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit