Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    http://s2.postimg.org/hslrie50p/P1070284.jpg

    Tak třeba tuhle nádhernou klasiku bych za digitální verzi NIKDY nevyměnil.
    Samozřejmostí je krásně provedenej barevnej manuál a A3 mapa Raymanova světa.
    Nikdy už z žádný hry nebudu mít takovou radost jako z Raymana 2 (nehledě na to, že od tý doby jsem lepší 3D plošinovku nehrál a vůbec na PC už se hry tohohle typu už prakticky nedělaj).
  • TheGGG
    Krabice zabírají místo, ze začátku se to nezdá, ale když o ně jeden začne zakopávat, přičemž mu je pořád líto nějakou vyhodit, začne to být otrava.
  • Tak já kouzlu digitální distribuce propadl už dřív, ale ne vždy a ve všem...
    Novinky většinou kupuji v obchodě, jednak je novinka v digitální distribuci dražší a hlavně když kupuji limitované edice apod tak prostě ta krabička se hodí víc (mimo to tam většinou jsou i nějaké bonusové věci v ne digitální podobě)... *3* Toto ale neplatí u DLC ta spíše kupuji rovnou v digitální distribuci a to prostě proto, že se mi nechce čekat než u nás vyjdou v krabicové podobě (pokud vůbec vychází).
    Ovšem věci co mě tak nelákají (abych je musel kupovat hned po vydání) a následně jsou v nějaké akci v rámci digitální distribuce, tak si je rád koupím...
  • A presne pre toto su PC predaje v srackach...predava sa len co nejde zwarezit alebo ma hlavne multak...Diablo 3, WoW, LFD atd...Steam dojebkal totalne pc trh s hrami a nikto to neprizna...komplet cela AAA produkcia presla primarne na konzoly s rozmachom digitalnej distribucie. STEAM coskoro krachne a potom si s datane vytrete akurat tak prd3l lebo tie hry nevlastnite iba vam ich tlstoch prenajal
    • Ty jsi dobře mimo, vem si prášek *15*
    • Tebe to dobre zajebáva v tej hlave aj s tvojim krachom. Si pozri, že koľko peňazí sa točí cez výpredaje počas Vianoc a leta. Tieto výpredaje znižujú cenu hier. Pár rokov dozadu, keď Steam ešte nebol tak známy, tak hry stáli 1.500 SK aj rok-dva po vydaní. Nebol dôvod ich zlacňovať. Odkedy je Steam tak dominantná platforma, tak hry stoja nižšie a hlavne pravidelne zlacnejú počas výpredajov.
      Ak je digitálna distribúcia v sračkách, tak preto tu mám Origin a Uplay, že ? Lebo je to fakt v sračkách. A tiež sa hry dajú hrať offline, keď sme pritom. Skôr je v sračkách tvoj úsudok, IQ a zmýšľanie.
  • Digitální distribuce je hodně fajn, ale mít doma nějakou fyzickou upomínku na skvělé časy, strávené u oblíbené hry, je téměř k nezaplacení.
    • Ristoro
      Souhlas, nechápu ty disliky. Tady už je rozdíl mezi cracknutou hrou a zakoupenou přes internet jen v tom, že u cracklé nejede MP a není v knihovně, to je asi tak všechno.
  • To já mám pořád raději krabicové verze, bohužel ale při ceně poštovného a hlavně díky tomu, jak vypadají posledních pár let herní obaly, jsem přešel k digitálním verzím. Pouze v případě speciálních edic sem tam udělám výjimku.
    • Jo nějak tak, jednak nebudu kupovat generickou krabičku kterých už mám dost a druhak nebudu kupovat hru v krabici když pak jí stejně musim aktivovat na steamu.... to DVD je mi pak k ničemu....
  • flash789
    O tomhle se tady diskutovalo uz milionkrat, flame téma jak prase, a nikam to nevede..nuda
    • Jazz
      Jedinej, kdo vždycky "flámuje" jsi ty. *1*
      • flash789
        To nevadi..ono se na to da zvyknout *1*
  • unvisible.hologram
    Digitálně si kupuji pouze "obyčejné" hry. Srdcové (Zaklínač, Crysis, HoMaM, TES atd.) zásadně v krabici - zachovávají si tak status "něčeho víc, než obyčejné hry."
    • martin-krupicka
      Dokud ti to nevezmo do ruky děcka spolu s nůžkama… to ti pak zbydou barevný podtácky za tisíce...
      • To sis měl rozmyslet, když sis je pořizoval. *1*
  • Jestli je to ze vseho a globalne, tak neni div. protoze pc trhu nejvic sypou asijske mmo :-).
    • A vzhledem k tomu ze v euroatlanticke casti sveta je, ze vetsina retail titulu beztak zavisla na online drm, ktere se jmenuje steam, tak v podstate retail nema smysl kupovat, protoze tim jsou potlaceny jeho vyhody jako moznost bazaroveho prodeje nebo pujcovani si her mezi kamarady.
  • Sběratelské a konzolové hry rozhodně krabičky a ne žádný digitální šmejd. Ale jinak taky už kupuji digitální verze PC her. Důvod je jediný, cena. Kamené obchody prostě nemůžou/nechtějí se cenově vyrovnat ceně digitálních her. Rozdíl pár desítek korun bych ještě snesl, ale když je rozdíl několika stovek nebo až tisíce korun, tak prostě raději koupím steam verzi ve slevě něž vypláznout mnohem víc za krabici (kde obsah krabice ani zdaleka nedosahuje kvalit minulých let, dnes dostanu jen 4 stránkový manuál a DVD v papírové krabici. Kde jsou doby map, vysvětlivek a 40 stránkových manuálů co jsem si četl po cestě z obchodů...).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit