Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    'mě'

    Tak ty už češtiny radši nikdy nedělej. *1*
  • Jack1947
    brain fail...
  • One cannot simply buy a brain. *3*
  • Ok, so dont buy it, and buy something else and better for your console *7*
  • tvrdy.mar
    Už jsem to psal na první straně, takže doporučuji přečíst, že CDPR není tak svatý, jak si mnoho fanoušků myslí.
  • tvrdy.mar
    Osobně si myslím, že to bude další položka, takže teď bude ve Steamu už 5 her se jménem Deus Ex (DLC Missing Link je ve skutečnosti standalone datadisk se samotatným spouštecím procesem, protože má jiný lightning engine).
  • tvrdy.mar
    Zapomínáte na komentáře, průvodce a podporu tabletů. Pokudf to nechcete, nekupujte.
  • tvrdy.mar
    A proto za to chtějí ty 4€ - ideálně vyvážená cena, kterou většina fandů dá a ocení tím přidanou práci na hře.
  • tvrdy.mar
    Nově tam budou titulky pro komentáře, které asi přeložíme, a přibude kompletní průvodce hrou, který překládat s velkou pravděpodobností nebudeme. Ale hlavně bude velký problém s fontama. Ale nějakou pre-alfa verzi instalátoru založenou na aktuální verzi lokalizace verzi možná vydáme v průběhu listopadu, aby měli nováčci s čím hrát. Proč pre-alfa? Protože tam nebude přeloženo nic nového a fonty budou nějaké provizorní. Takže takovou věc nelze nazvat beta (obsahuje všechcy funkce, ale jsou tam chyby).
  • tvrdy.mar
    Takové kecy mě vždy povzbudí, abych se vrhnul do testování. Na Xzone jsem vysvětloval, proč se to celé zastavilo. Aktuálně testuji DS3 (protože jsem neměl čas ho dříve zahrát) a hned po něm jdu na Awakened. Pokud mě zaplatíte 20.000Kč, tak si vezmi v práci neplacené volno a dokončím obojí do 2 týdnů. Jinak holt počkáte, až na to budu mít čas to dělat zadarmo.
  • tvrdy.mar
    První EE vznikla proto, aby hru vůbec prodali na amterickém trhu. Původní anglická verze byla špatně přeložená a musel se udělat nový dabing. Dodané příběhové DLC dělali fandové, takže se nepočítají. Dvojka v EE pro změnu vznikla jako vedlejší produkt verze pro XBox. A přiznejme si, že takové DLC by asi nikdo nekoupil tak to dali zadarmo a udělali si na tom dobré jméno, jak neuznávají DLC. Přitom oni sami měli tunu pre-ordel DLC, které v den vydání hry nešly ani aktivovat!
  • tvrdy.mar
    Proč? Udělali na tom hromadu práce, přidali komentář, průvodce, podporu tabletů, atd. A to vše za cenu DLC pro majitele původní verze. Naopak mě potěšili, že je to tak levné.
  • prudislav
    no uvidí se když vidim jak dlouho jim trvá DE3 Awakened a RE6 tak to bude stejně nejdív Vánoce 2014
  • JustinBieber
    4 euro ? I never asked for this *5*
  • A Bordelands 2 GOTY teď na Steamu stojí 50 €.
  • Zaklínač 1a2 Enhanced Edition bylo zdarma
  • deridon
    pokud má za rodiče pana White či bratrance J. Pinkmana.. možná, možná!
  • martyEF
    no psal že by chtěl, ale že bude asi problém s fonty, které mu někdo přímo k tomu dělal ...
  • Zkus rodice *3*
  • Prostě paráda. Jsem moc rád, že má SE rozum *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit