Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebo kdyby to byl koridor, nebavilo mě moc chodit ty kousky pořád tam a zpět .. když chození, tak pořádně a ne na omezeném prostoru a nebo když už, tak chodit pořád dál a dál. Tahle hra mně přišla tak něco napůl. Ale jinak samozřejmě pecka velká.
  • Jack1947
    Aspon neco, kdyz uz ne za plnou palku. *3*
    Je pravda ze , osobne se mi tento pristup take moc nezamlouva, spise se na tom ukaze jak moc jsou fanousci oddani a hlavne zdali maji prvni deus a to ta ioddanost de ruku v ruce, loajalita a proc ne na druhou stranu levnejsi uz to momentalne nebude.
  • Shaker
    Parada, tohle mi prijde fer jednani k zakaznikum... beru! Jen me zajima, jestli se tim upgraduje puvodni verze nebo jestli mi na steamu bude strasit 3. polozka Deus Ex. Moc rad bych to videl vsechno ke spusteni jen pod jednim zastupcem.
  • Byt to třeba CDprojekt tak je to zadarmo..viz Zaklinac 1 a 2..ale 4e není moc, to je fakt..
  • Black_Hand
    :thumbs up: 4 ecka za odvedenou praci (jestli naplni sliby) je vice nez adekvatni. i 7 bych zkousnul, kdyz nad tim premyslim.
  • risa2000
    4 babky beru.
  • maros.goc
    extremne spokojny :)
  • prudislav
    nice 4 éčka jsou fajn
  • Byla to úžasná hra, ale nějak nemám chuť to hrát znovu, nevím proč .. možná by takové hře slušelo víc otevřené město ve stylu Watch Dogs.
  • Naprosta spokojenost! Chtel jsem je podporit za plnou cenu i kdyz vlastnim puvodni hru spolu s DLC. Tahle hra i studio si to zaslouzi! Novej Tomb Raider i Hitmana jsem si uzil.
  • Kallessin183
    Souhlas. Každou podobnou akci uvítám.
  • Ja myslim, ze cena je adekvatni a je to celkem vstricnej krok ze strany tvurcu.
  • Pilgrim66
    4 ečka za upgrade je naprosto v pohode.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit