Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    neboj, euro jednoho hezkýho dne zadarmo bude *1*
  • prudislav
    možná že do konce roku ji snad přidělaj i pro DC nemyslím si že tam bude zas tolik změněnýho textu
  • vždyť 4 eura je jak zadarmo...
  • Mělo to být zadarmo. *7*
  • martyEF
    pěkné, díky upgraduji za 4E :)

    btw už asi na to nepůjde čeština od Marka Tvrdého, ale to mi nevadí :)
  • Krásná cena a to sem se bál, že dostanu jen kupon na 10 procentní slevu.
  • A kde mám ty 4 extáze vzít ? :(
  • 4 ecka je fer cena. To jim klidne dam.
  • Tak už mne mají v hrsti , zatracené DLC, že jsem je kupoval ... ;)
  • Ani ty 4 nedám. Hlavně kvůli špatnému příběhu, u kterého jsem si připadal jak u špatné nápodoby prvního dílu.
  • prudislav
    předělání bossů, vylepšení grafiky, new game+ a vývojářskej komentář zní fajn za 4 éčka ale víc byhc za to nedal
  • 4 dam, len co si ich v CSGO zarobim, uz mam vyse 3 eur, takze to snad dovtedy stihnem :)
  • Nj robit zasa vsetky achievementy sa mi nechce, lebo holt clovek si vzdy nieco dokaze najst na nespokojne mrncanie, ale cena je prijemna a ako tu uz pisali, toto som naozaj necakal.
  • zdravy rozum zvitazil! teraz si to možem kludne kupit a prejst este raz , vyvojari budu mat aspon na šišky a kavu pocas obeda
  • To som necakal. Fer cena 4€. Snad si to vychutnam viac.
  • Keyz
    Jestli to pouze vylepší grafiku a přidá možnost zabít bosse jinak tak to je drahé. Použití gamepadu navíc je na prd u PC.

    Taky osobně mi nevadilo zas tak extra to, že jsem musel bosse zabít určitým způsobem. Dalo se to odůvodnit. Nemusí být vše vybalancováno aby to každý lehce prošel...

    Navíc tohle je tedy něco jako Texuteres pack + Modifkace bossu. Podobné věci jsou od fanoušků zdarma anebo od profíku, taky zdarma (Witcher 1,2). Případně od horších mistrů za prachy.
  • Thorar
    S tímhle přístupem problém nemám, přijde mi to ok.
  • Yeeeees, tuhle stovku fakt rád zainvestuju!
  • pôvodnu hru som kupil asi za 1,8€ :D
  • Ocelot
    Steam sales dalších 75% dolu a beru :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit