Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvláštní, že jsem nikde v recenzi nenašel zmínku o The I of the Dragon, které mi to docela hodně připomíná (narozdíl od Empire Earthu), ale nějak nemůžu přijít na chuť těm fantasy létavým vzducholodím s raketami. Když už, tak mám radši klasické alá středověké fantasy. Možná proto se mi moc nelíbilo Rise of Legends.
  • Jinak preju Larianum s touhle hrou uspech a třeba se diky tomu jednou dockam Divinity 3:)
  • Hmmm neni to propadak, ale devitku bych tomu asi nedal... hral jsem zatim teda jen par tahu, ale ta RTS cast je na muj vkus moc slaba... uvidime dal...
  • Jeden důležitý typ!

    Nedělejte s drakem divoké pohyby hlavně prudké propady směrem dolů spojené se zážehem toho turba co má na zádech. Jinak se může stát, že si spálí ocas a ubere to zdraví. *3*
  • Odulin
    Dneska jsem vyzkoušel tutorial a začátek kampaně včetně prvních bitev a musím sdílet nadšení. Toho mixu žánrů v čele s ovládáním draka během bitev jsem se bál, ale ono to prostě funguje.:) Přišlo mi, že ani AI moc nezahálí, když jsem hned první bitku na obtížnost normal (3. ze 4) dělal napotřetí... Spokojenost.
  • Keyz
    Co mně nejvíce vadí je RTS sekce. Kde je málo možností strategie a jde o to rychle něco vyrobit a ve vhodném čas za podpory draka zaútočit. Například když obě strany mají maximální limit jednotek, jedna zaútočí a ztratí více jednotek než obránce. Pak lze lehce vytáhnou do boje a většinou je rozhodnuto. Protivník nestihne tak rychle vyrobit jednoty do maxima populačního limitu a vaše jednotky za podpory draka jsou dost silné. Navíc máte stále příliv dalších jednotek na bojiště.
    Škoda, že to takto zjednodušili. Prostě jde o to, kdo dříve vyrobí více.
    -Taky tomu nahrává odkrytá mapa kde hráč vidí každý prdnutí protivníka.

    - Jinak největší borec NPC je ta kostra u baru co má místo prsou dýni a tuším červenou papriku *1*
  • Keyz
    To by mně zajímalo proč zrovna spojili elfy s homosexuálním tématem.... *5*
  • Miserius
    Tak to je i na mě moc *1*
  • Malleth
    Můžeme čekat videoreview?
  • Mimochodem, ne ze bych autorovi clanku chtěl upirat jeho rozhled. Ale to co je Dragon Commander mělo byt puvodne soucasti Divinity 2. Funkci zakladny mela delat hrdinova vez, která jak každý vi byla v D2 dost nevyizita a byla vlastne az ke konci hry. Mělo jit formovat armády a draka používat stejne jako v Dragon Commanderovi. Lariani jen nemely dost prostredku to do Divinity 2 dat, protože nechybelo malo a vůbec cela Divinity 2 nevysla.
    takze tvrzeni ze se Dragon Commander vyhyba Divinity jako mrkev skolakove puse z mojeho pohledu urcite tak nepusobi.
  • Co vás k tomu vedeM
  • Hm... Divinity mi pod kůži jako čistokrevné RPG nikdy moc nevlezla (fantasy bohužel není mým šálkem čaje), ačkoliv jsem RPG pozitivní hráč a rozhodně hrál jsem jen dva díly série. Ovšem jako mix tolika mých oblíbených žánrů mne opravdu láká. A k tomu ovládání draka v bitvě?? Nemám slov *1* Jen by mne zajímalo jak je to s využitím "kartiček" ve hře? A jak je hra optimalizována/zabugována? Recenze zajímavá, autorovi děkuji. Přečtu pár dalších a asi juknu na gog kolikpak za hru chtějí *3*
  • Hudba je nadherna ako vzdy. Zatial ma kazde Divinity ohromilo svojimi soundtrackmi.
  • Tiež si myslim, ze nás čaká pekná herná buducnost... kedysi sa na hračov divali ako na podivinov... pride doba ked to bude naopak...
  • Tak domluveno. Napřed hezky Divinity: original Sin a pak až tohle jo :-)
    Mimochodem soundtrack k předchozímu dílu Divinity je ohromující. Co hudba tady ??
  • Ale on recenzeta nesoudí, jen napsal svůj názor. A to jest, že se přiklání k domněnce, že onen recenzet je fanoušek tohodle žánru. Kritiku či odsouzení v tom hledáš jen ty.
  • Kravicka
    Nemuzes soudit recenzenta ze dal jine cislo nez ty... je to osobni feeling.
    Preloz si 9 jako ze to stoji urcite za vyzkouseni.
  • čeština je asi (i v budoucnu) scifi, že? Přecijen, toho textu je tam dost..
  • Kravicka
    Myslim ze bude vychazet vic a vic her ktere prijemne prekvapi, takze se nemusime bat o herni budoucnost. *4*
    Jinak toto zrovna nic pro me zanrove.
  • recenzent evidentně fanda žánru .mě ta hra nechytla.Né že by hratelnost byla špatná,ale nedá se na to koukat.U mne tak max 7/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit