Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč te devitce nejak nemužu uverit?
  • Dle mého skromného názoru je to nuda. Tahová část málo obsáhlá, RTS část nekonečná záplava tupých jednotek a drak s jetpackem na zádech? To jako vážně ? Originalita je fajn věc, ale ne takhle. Nechci hru úplně hatit zhruba dvě hodiny zábavy mi poskytla a věnovat jí více by podle mě byla ztráta času. Mimochodem to devítkové hodnocení mi přijde trošku mimo, ale snad to můžeme svést na nynější herní sucho. Za mě 6/10. Za recenzi každopádně děkuji. FIN
  • Coože 9? Tak to jsem nečekal. No Larian hry umí, už jejich první Divine Divinity me strašne moc bavilo
  • Pardon hra se jmenoval Drakan.
  • A pamatujete hru Dragon, paní i když už ted zlá grafika ale byla to super hra.
    Mělo to všecko... orkové, draci, velký vyběr zbraní, ženská hlavní hrdinka :), atd.
  • Keyz
    A do Vánoc má tuším vyjít Divinity - Original Sin.
  • Z tohoto komentáře jsem se dozvěděl o hře víc, než z devítkové recenze.
  • Tahle recenze se mi vůbec nelíbí. Nedozvěděl jsem se v podstatě nic, co bych nevěděl z videí, preview atd. Podobná recenze by šla napsal z manuálu (ve hře je real-time strategie, adventura a létání s drakem...), o hře jsem se nedozvěděl prakticky nic. Gastronomické pojetí recenze se mi nelíbí, nedokáže zakrýt nulovou informační hodnotu recenze. Nedozvěděl jsem se ani, proč zrovna 9/10. Přimlouvám se za videorecenzi, zpívanou nebo nezpívanou - podle možností - kde bychom se dozvěděli něco o hře.
  • protože mají hezké zženštilé tvářičky a uhlazené oblečení, přímo se k tomu vybízí určitě víc, než nějací potem zasmrádlí trpaslící a podobní
  • Malleth
    http://www.hledejsmudlo.cz/wp-content/uploads/2012/11/meme-problem.png
  • Kr.Pa
    Ono to uz vyslo? Sakra!
  • No to vyrabi, ovšem regulerni Divinity 3 ještě ani neohlasily, asi cekaj kolik vydelaj tyhle spin offy aby se do toho mohli pustit:)
  • Přečetl jsem jenom první čtyři písmena tvého příspěvku a podle nich jsem dospěl k názoru, že to je srachka. Takže palec dolů
  • Tak minimálně vyrábí Divinity: Original Sin a mělo by to vyjít snad letos...
  • Keyz
    Divím, že na tohle nejsou protesty. Často slyším pojem "teplý efl/elfové" To je jasná diskriminace! *3*
    Kdo kdy slyšel "teplý ork, trpaslík, troll apod"
  • tip bychom meli a ted jeste ten dulezitej typ? jsou tam tri typy draku, takze kterej? *5*
  • LOKALIZACI HNED ! *14* *14* *14*
  • Keyz
    Ty divné stroje jsou ve hře určitým způsobem vysvětleny. To sice neznamená, že se to bude každému zamlouvat ale aspoň to má nějakou logiku.
    I of the Dragon mně to taky připomnělo. Když jsem to hrál prvně dost mně to bavilo. Hlavně jak ten drak vizuálně rostl. Navíc nebylo tolik graficky slušných her kde byl drak hlavní postava.
  • Vypadá to, že autor recenze tu hru dost žere, co?
  • Vymierajúca rasa, ktorá už nevie nič iné robiť iba sústavne a bezvýsledne sexovať. O trpaslíkov strach mať nemusíme. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit