Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože ork, trpaslík, nebo troll (pokud pochopí co říkáš) to můžou vzít jako urážku a když urazíš ty je oni urazej kousek z tebe (zpravidla hlavu).
  • Pro mě jednoznačně osvěžení, lítání na drakovi, RTS část, "politika".. akorát obtížnost mi přijde trochu moc přehnaná..
  • JustinBieber
    ortodoxní fanoušek..Divím se, že tam rovnou nepráskl 10tku *8*
  • Z Total waru, pokud by ty armady udelali vic do fantasy... pokud by chteli moderni jednotky jako tam jsou ted tak bych obslehnul prvniho Supreme commandera... smutny fakt je, ze RTS cast se podoba spis druhemu dilu Supreme Commandera, ovsem je asi jeste o fous slabsi...
  • Koukám, že nejsem jedinej, kdo je z RTS části zklamanej. Škoda že neokopírovali koncept z Total Warů, hned by ta hra měla úplně jiný náboj.
  • Mas pravdu, zaujate recenze indie hipsteru co daji 9/10 kdejake shitce ztratily kredibilitu. Fanousci az za hrob dokazou podat lepsi informace a nazor na hru.
  • hra na narani se, v ramci prvni casti kampane muzete dost veci vyzkoumat..rikal jsem si, co kdybych par tahu jen cekal at mam nazkoumane do pozdejis casti hry plno veci? ale ne, rekl jsem si potom, snad ta hra neni tak debni ze ted bych musel mit volne tahy abych potom mel vyhodu..ovsem ta hra tak debni je. Dal jsem si to na hard a je to silene tezke prave proto, ze jsem v prvni kampani na zakladnim ostrove neztratil ani bitvu a udelal ji asi za 6-7 kol. Kdybych tam jak osel cekal pred hlavnim mestem nepritele a jen do nekonecna zkoumal, tak bych pak v pozdejsi casti hry nemel problemy- nebo by to spis bylo vice vyrovnane...ne , to ale ne , demence.Dale Vas bude neustale rat ze v ramci strategie tvurci zspali tezce dobu, furt musite jak debl klikat na jednotky aby se stavely znova..tlacitko ktere bylo vynalezeno ve warcraftu 3 ktere dela automaticke casteni znova a znova, abyste nemuseli na kazdeho priesta klikat co 2 sec jak chuj by bylo pro tuhle hru bozksou manou- ptam se, testoval to vubec nekdo? stacilo by fakt jen aby tovarna automaticky delala porad dokola jednotky a takove tlacitko existovalo i ve warhammeru 40k...dve perfektni strategie , ktere tvurci tehle hry meli mit nastudovane..tech rts co by za to stalo nastudovta je stejne jen kolem 10. Ale ne, proste musim ignorovat postup ve hrach a vyjde z toho todle...sralo me i plno dalsich drobnosti, treba v prvnim rozhovoru Vam nadavaji do bastardu a odpoved na to muzu dat jen: And your name, my goodman? Hra Vam furt rika ze jste drak a nechate si rikat BASTARD??? melo tam byt zavri hubu nebo te spalim na plamen...to ze me Drak Jetpack, budiz ...ale to drak ktery je oznacen za mountain a bojoveho a ma mene zivotu nez drak co je na kouzleni a spory podle popisku neresi casto nasilim???? uz o tom ani nechci myslet...semtam mi taky zmizely karty co jsem pouzil a pak loadl save...karta tam stejne nebyla a jeji efekt nebyl ani ve hre...impove, lesby, snesl bych ale to ze pri boji moje jednotky s radosti samy jedou do aoecka co prede me hodi nepritel...proc nestoji na miste? Ve hre je statiska causalties of war ...hra si hraje jednou stranou an neco realistickoua na druhou starnu je uplne cypata..dik nechci. *13*
  • kvuli diskuzim, kolikrat hráč v jedne vete hru lépe vystihne než recenzent. Ale jak koukam nektere komenty je tady tolik primitivu, že už nemam chut cist ani ty diskuze.
  • jeste v zivote sem se nerozhodoval podle recenze *1*
  • jonatan.hanzlik
    Z dobrého důvodu. Fallout 3 je super hra. Zaslouží si to.
  • No jestli beres recenze takhle vazne a zaroven se rozhodujes jen podle jedny, tak to je spis tvoje blbost. =)
  • fajn, tak vypadni otravovat na iny web. diky:)
  • Protože to není další pokračování povinností *3*
  • tak mi rekni joe proc jsem stale chodis ?
  • No dovol, kdybys potkal myho night elfa o pulnoci na venclu tak zahoidis penezenku a uteces :D Prej zzenstily tvaricky :D
  • Tak většina recenzentu hry nedohrava, v tom množství to ani nejde. Pak jsou ale recenzenti co dokážou i z několika hodin hrani vytahnout to podstatne.Jsou to většinou lidi co mají s hranim dlouholete zkusenosti a dokážou odhadnout v cemje hra dobra/spatna.
    Obecne ridit se recenzema a podle toho hry kupovat je uplne mimo. Valna většina recenzentu stejne jen pohodlne prezentuje osobní názor, a pojmout recenzi tak aby oslovila sirsi publikum pro které je vlastne urcena moc neumi, protože, zase, to vyžaduje spoustu práce navíc a obrovsky prehled o hrach obecne. recenze které prezentuji jen osobní názor jsou nejcastejsim důvodem k hadkam v diskuzích ( samozrejme pro web to je plus) a ještě vic rozmelni nejaky ucelenejsi názor na danou hru.
  • recenzim na tiscali se neda verit, pro nekoho kdo hry normalne kupuje je recenze dulezita protože se podle ni rozhoduje jestli hru koupi nebo ne. A penize nerostou na strome
  • jen do doby dokud bude steam/GoG funkcni..nevidim na tom nic uzasneho, mit hry zavisle an nejake internetove sluzbe, spis naopak..
  • konkrétně u téhle hry se mi model "vyzkoušet a popř. koupit" vyplatil hodně... netvrdím, že to není originální kousek, ale jednotlivé celky jsou pro mě takový nemastný, neslaný a to hlavně RTS část... naklikat si hordu a vyrazit na nepřítele, to mi připomíná časy, kdy jsme si ze srandy ve starcraftu dali cheaty na suroviny, quickbuild jednotek a bavili se tím, jak nepřítel nemá šanci... do toho lítání na drakovi s turbem na zadku... já nevím, prostě mi to nesedlo.. mám rád jak tahový strategie, tak RTS, I of the dragon mě svýho času výsostně bavila... ale takhle dohromady mi to nějak nesedlo, je to jak objednat si v hospodě půlku menu a všechno to pátý přes devátý naházet do sebe... výsledkem je holt šavle neurčitých barev a tvarů. ale chápu, že někoho to může královsky bavit. za mě 6/10.
  • Tak já se mezi takové počítám. A hlavně steam/GOG je pro mě jak ušitej na míru. Nemusim mít HDD zadělanej obrazama, ani skladovat CD, která mají stejně omezenou životnost, stačí stáhnout, automaticky se mi hra updatne a hraju...

    Taky odmítám kupovat hry za litr. Ježdění do práce, strava, nájem ... za 500kč je to už daleko přijatelnější. Takže si hru zahraju klidně po vydání, za půl roku koupim a projedu znovu (zas tak moc her nehraju)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit