Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    No uvidíme podle dalších recenzí. Zatím z toho co je venku to vypadá různě.

    Downgrane proběhl o tom snad není pohyb. Ostatní věci se uvidí. I když z toho co je venku to je také nejasné. Viz ty boje. Někde se píše lehké atd...
    • Já o tom pochybuji!!!!
    • Totéž může někomu přijít lehké a někomu těžké, ne?

      Mne by by spíš zajímala optimalizace pro klávesnici a myš (gamepad jsem si koupil a následně zhnusen odložil do skříně, je to ten xboxový) a jak je ta hra napsaná. Všechno ostatní je v tomhle případě obávám se podružné.
  • Tak to je síla dámy a pánové. Že redakce games.cz maže příspěvky, které se jim nelíbí, podotýkám pravdivé příspěvky kde nejsou vyzobrazeni kladně, to už si tu asi dost lidí všimlo, ale aby si klikali pluska, to jsem ještě neviděl. Příspěvek Bohoňka -2, refresh po chvilce a +9 :D masakr
    • nightborne
      Ehm, a že Miloš má úplně normální tiscali účet, tedy bez práv editace diskuze a velice pravděpodobně jako externista ani nemůže něco v diskuzích mazat, to sis ráčil všimnout?
  • alien5
    Nejake zakladni info https://www.youtube.com/watch?v=aeNbnFsb5bI
  • Ten "ul" to je co za pííču a proč mele taková hovínka o topinkovači pořád ?
    • Protoze polaci nikdy z konzoli nikdy nedali a kord s playstation.Lezou do zadku mrkvosoftu,a jsou jen zvikli diktovat pozadavky na svoji hru,a jsou zaskoceny,kdyz nekdo klade pozadavky na ne,a ze plno lidi jim kasle si kupovat pc za 36 litru za jejich hru.A ze nemuzou venovat presidentoj USA zaklinace3 v ty podobe,jako u zaklinace 2 na xbox360.Asi tak. *3*
      • Kurna ten hokej me nastval!I ve slove zvykat udelam hrubku!3;0bozeee.Konzolovou verzi si ohodnotim sam.Ponevadz take zalezi na rychlosti zobrazovace atd.Kamos ma samsunga,a ten vobraz je divne pomalej a rozmazava se.I Menu je takovi pomalejsi a dela duchy.Moje 50kdl805b je uplne nekde jinde.Doporucuji i pc ckarum.Na hry a odezvu best of.
    • on obvykle jeste pritlaci, chvili pockej, to se pocuras smichy *1*
      • hahaaa, uz zase jede tu svoji, ja to rikal *1* *1* *1*
  • Paul_cz
    Počkat Miloši takže ty jsi zklamán že se CDP pokusili dodržet geografii světa z knih a nepomrvili to Bethesda stylem aka "dáme Skellige pět minut cesty lodí od Novigradu" ?

    Fakt?

    Když přitom Skellige je větší než Skyrim (a narozdíl od Skyrimu neobsahuje jediný loading), to samé No Man's Land ?
    Autoři tohle potvrdili snad už před půl rokem, a také řekli že se nejedná o technický problém, ale že to nedali vše na jednu mapu protože by tím kompletně domrvili geografii světa.
    • odkud jsi vzal informaci že skellige je vetší než skyrim? jinak slíbili že to bude open world a ne nejake bubliny, ovšem s tím by se nedala delat (klamliva) reklamní kampaň.
      • Od začátku se o zaklinači 3 mluví jako o Multi region open world. Tady Trailer z roku 2013 https://www.youtube.com/watch?v=VAdp8EM65BA
      • Paul_cz
        Open world to je. To že se odehrává na víc mapách na tom faktu nic nemění, kdyby měnilo tak by ani Skyrim nebyl open world, přeci má každá budova/dungeon/město vlastní mapu schovanou za loadingem!

        Že je Skellige větší než Skyrim psalo několik recenzentů a spousta hráčů na zahraničních fórech, co jsem tak koukal. Ale samozřejmě z vlastní ruky to zatím ověřené nemám (a ani mi na tom tak nesejde, hlavní je kvalita, ne velikost/kvantita).
        • pribeh se da prizpusobit hernímu svetu, meli zvolit nejakou lokální zápletku a ne tam dávat mesta, ktera jsou podle knižní predlohy od sebe daleko.
          Zkratka Polaci se vyfarbili jako velci lhári, nejen že zavadeli s grafikou ale navíc to prezentovali jako open world - pritom podle tve logiky byl open world i první zaklínač.
          • Ber to tak, že hra nabízí několik "open worldů" k prozkoumání. Podobně jako třeba Skyrim + Dragonborn.
          • Paul_cz
            Naštěstí pojem open world se neřídí tvé personální definice, takže CDP nelhali.
            Také říkali že nejdříve napsali příběh, a dle příběhu pak zahrnuli lokace které potřebovali. Bylo jasné že ve finále musí být Kaer Morhen. A když je tam Kaer Morhen, tak nemůže být na stejné mapě jako další ikonická lokace Novigrad, který je vzdálen tisíce kilometrů.
            První Zaklínač samozřejmě open world není, ani druhý. Jsou rozsekány na kapitoly a nelze se volně pohybovat po světě.
    • milos.bohonek
      A to je vlastně... velmi dobrá připomínka. Máš recht.
      • Paul_cz
        Mě tahle výtka trochu zarazila, protože to je už opravdu dlouho známá informace, navíc je to designové rozhodnutí logické.
        To jak jsi ale popsal naražení na konec světa...to je trochu zvláštní, ale moc mě nenapadá jak jinak to vyřešit pokud člověk nechce dělat hry jen na ostrovech (zdravíme Gothic/GTA/atd).
        • milos.bohonek
          Jak píšeš, z hlediska univerza zdejší rozkouskování světa dává smysl. Zkrátka mě zarazilo, že když jsem vyrazil na konec mapy, na totálně otevřené planině zničehonic vyskočil neurvalý nápis "Jsi na konci světa" a šmitec. To není dvakrát elegantní řešení a z mého pohledu to kazí imerzi.
          • Paul_cz
            To souhlasím, ale zajímá mě jak bys to vyřešil ? Buď celý svět obezdít nepřelezitelnými horami, vodou, nebo neviditelnými zdmi (hi Skyrim!). A nebo ani jedním a udělat to takhle. Žádné řešení není ideální, bohužel.
            Ale jako open world v klasickém smyslu mi to stále přijde. Přeci jen např. Assassin's Creed hry se také považují za open world a přitom mají mapy dělené mezi loadingy a tuny neviditelných zdí.
            • Ono je asi nejlepší řešení upozornit hráče nějak dopředu, že se k tý hranici asi blíží, aby s tím mohl počítat + nějak vizuálně ji zobrazit. Ale chce to kreativitu.
            • milos.bohonek
              Jasný, tohle je v otevřených světech vždycky boj. Tady bych to vyřešil Saskií, hlídala by hranice a žrala každého, kdo by se je pokoušel překročit po svých, tj. bez licence oficiálního přepravce, který by provozoval fast-travel mezi jednotlivými regiony. Vyřešeno! *2*
            • Dal bych vsude more,nebo propasti,utesi.
            • U vody se nabízí možnost plout trochu (dost) déle a připlout na pevninu z druhé strany, takový malý glóbus. A co se týče pevniny, tak ty hory nahoru, propasti dolu nejsou špatný nápad, ale tam je to fakt asi horší...
  • Díky za poslední odstavec. Jsem rád, že zde nehrozí podobné výlevy mimo mísu, jako v recenzi na Polygonu.
  • Ihned jsem musel tento čtivý kus zavřít v jisté pasáži. boha jeho spoilovat něco z panní jezera když jsem zatím u křestu ohněm není přípustno, ale jinak fakt pěkné počtení sakra. takže radšej knihu :)
    • Nejhorší spoilery jsou v posledním Fight Clubu. Tam přečtou dopis nějakýho čtenáře, kterej vyspoiluje konec ságy a ptá se redakce, co si o tom myslí. Redaktoři jsou tak znudění a otupělí, že přečtení nikdo nezabrání.
      • Amylee.Anderson
        Šmarja, jak dlouho je ta kniha venku? 16 let?
        • Dávejme příště pozor, abychom mu nevyzradili konec Casablancy *3*.
          • Ale zase by to mohl být začátek... *6* pardon.

            Casablanca. Nejpřechválenější film od ... Gone with the Wind?
        • nightborne
          Neasi, to je jak kdyby někdo naplakal jezero protože mu ve videu řekli, že Frodo odjede do Valinoru.
          • Kam že to Frodo odjel? *8*

            Já myslel že umřel a to na konci bylo nebe. *11*

            Tak dík no *16*
            • Víceméně.
    • milos.bohonek
      Tak to čti rychle, protože hned zkraje ti Zaklínač 3 vyzradí jeden z největších zvratů z Paní jezera. :)
      • Magister_Peditum
        Tak spoileroval už první i druhý díl. *3*
  • Pro skalní fanoušky určitě tupá otázka, ale třeba mě někdo odpoví :D jak to teda bude, když jsem předešlé díly nehrál a hra se nemá čeho chytit ?? Bude tam prostě poskládanej příběh bajvočko pro všechny stejně co předešlé díly nehrály ??
    • Doporučuji se podívat na tyhle 2 videa https://www.youtube.com/playlist?list=PLykx3Bb5fuLB3NtOJydNlgoTx33Xe79D4 na shrnutí předchozího příběhu a pak na začátku 3 až se tě budou ptát, jak jsi se zachoval, tak na základě těch videí podle nejlepšího svědomí navol svá rozhodnutí ;)
    • nightborne
      Mhm, když nebudeš importovat save, hra si prostě sama vybere, jak se Geralt v předchozích dílech choval, aby se jí to hodilo do krámu. Řekl bych.
      • pro ps4 hráče a ty co nemají savy je tam někdy krátce po začátku hry něco jako výslech kde se vás ptají na důležitá rozhodnutí z předchozích dílů,takže pro ty co nehráli předchozí díly doporučuju podívat se na rekapitulační videa na youtube (na ty s několika možnými scénáři podle rozhodnutí)
        • nightborne
          Ještě lepší =)! Trochu sem se totiž bál, bůh ví, jestli vůbec někde mám sejvy z dvojky =/.
  • Rozdíly mezi PS4 a PC - konzole není pořád PC
    AMD Jaguar custom series 8 jáder/8 vláken(hrubý výkon 12jádrového procesoru) – upraven inženýry Sony /o 34%výkonnější než procesor Intel Core i7 4790S (propojen s GPU,tudíž výkon GPU je až o 45% vyšší). GPU:AMD Custom Series 1900MB 800MHz 1180 (upraven inženýry Sony) stream procesorů a 21 výpočetných jednotek)(O 21%silnější než RADEON 7870) RAM:8GB GDDR5 5500MHz/propustnost 176GB za sec.(pozor!!!veškerá paměť je spojená s GPU,takže dokáže zvýšit výkon GPU až o 210%). Ve výsledku je GPU na výkonu 3x Radeon 7870 series. A pokud existuje člověk, který má PC na úrovni: i7(přetaktované), 8GB Ram DDR3 2400MHz GPU:3x Radeon 7870-či 2x Radeon 7970). Tak pořád bude mít pomalejší ram,jelikož nejvýkonnější PC ram běží na 2400MHz s propustností 48Gb za sec.,což znamená že je pořád 4-5xslabší než PS4.
    Čím se liší PS4 oproti PC: Lepší filtrování textur,PS4 verze nabídne pokrokové filtrování 64x!!!!!na PC je maximálně 32x.Jediné v čem je PS4 verze horší,tak to je AA kde jede na PS4 na 6x,za to na PC na 8x.Ale AA nahrazuje extrémně detailní vyhlazování a filtrování textur.
    • Nojo pc ckari to hold proste nepochopi.Tu sviznost gddr5 pameti propojenych s cpu a gpu dohromady.A operacni system k tomu prispusobeny.pc ckari silny processor,pomala ddr3 ram,rychla gddr5 v grafice,debilni op.na praci a ne na hry,ktery pulku kompu brzdi jak prase.Za vse muzou konzole.
    • Kr.Pa
      po "dokáže zvýšit výkon GPU až o 210%" sem prestal cist *1*
      • Jo jsi pc ckar,konzolovi archytekture vubec nerozumis.Jako ted u pc zacinaji v direct x12 pouzivat grafiku na zakladni desce + graficka karta.Pritom grafika na zakladni desce byla vzdy vypla.
    • Nejsi náhodou jeden z těch šmejdů co okrádají lidi?
      Ti taky takto obkecávají.
    • maros.goc
      ano a aj preto framerate Witcher 3 na PS4 klesá až pod 20, preto má takú slabú dohľadnosť, slabé tieňe a textúry v nižšom rozlíšení ....:D :D :D
      • To nebude ps4 ale tim ze placi neumej znicim jinym nez z pc.Vzdy to bude na jinych firmach,co ps4 dokaze.Az vyjde to rpg od tvurcu killzone,tak si cvrknes.
    • *1* *1* *1* *1* *6* *7* A ted tu o karkulce.
    • Hownovy kompot ty v mozku ,usporadat si musis. Ty sve lzi uverit nesmis. *2*
      • Postav solidni sestavu pro masi,a taky bude stat 15tis,a ne 26tis.
    • A co takhle kupecké počty, chlapče?
  • Na hru se těším, jen nevím kdy na ni najdu čas. Teprvé doháním Pillars of Eternity a Dragon Age jsem ještě nehrál. Zahraniční recenze jsou taky vesměs pozitivní. Příběh je o tom, že Ciri je Zřídlo a umí se teleportovat mezi světy a Divoký hon jsou nějaké potvory z jiného světa/dimenze, které chtějí využít jejích schopností k invazi do těch dalších světů (ti co četli Ságu o zaklínači tak vědí, že Ciri se teleportovala někam do světa krále Artuše). Co mne za Witcherovi 3 překvapuje je to, jak malou část celkového světa mapa Witchera 3 zabírá
    http://i94.photobucket.com/albums/l115/JayShadow/witchermap_zps8da71ad6.jpg
    • Děláš ostudu jménu
    • Magister_Peditum
      Zvláštní. Vydáváš se za znalce knih a přitom nevíš, kdo jsou ti hoši z Divokého honu? *15*
    • Pokud základní rámec příběhu neznáš, tak se nesnaž spoilovat to málo co znáš. "Potvory z jiného světa" *1* Jo, docela humanoidní potvory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit