Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A na péčko koukas? To je stejna logika (taky cumis na to, jak nekdo jiny dela to, co muzes i ty sam).
    • Jack1947
      SPíš nemůže ( proto na něj kouká ne?)
  • Škoda, že má Vávra při své postavě v angličtině, jako NPC ve hře takový slabý, kuňkavý hlas, mohli mu dát hlubšího dabéra, ať odpovídá +/- realitě, potom by to bylo opravdu realistické.
    • Ona tam původně měla být postava toho dabéra, ale z nějakého důvodu ho nenaskenovali, tak tam dali Vávru.
      • Mart9
        Nenaskenovali ho, protože se nechtěl oholit.
  • Prý realistická středověká hra... Každý mluví perfektní angličtinou.

    Navíc ten boj. Někoho píchnu mečem on hekne a začne utíkat. V místě píchnutí se objeví červený flek...to je jako co?

    Normálně by ten napadený takto nebyl schopen běžet, když neměl žádné brnění, jen hadry. Nějaké poškození orgánů, krvácení atd zde není. Natož možnost useknout třeba ruku...

    Pak ten boj není drsně hnusný ale jako v každém fantasy RPG.
    Tahle komedie se opakovala i pro zásah šípem
    • českém středověku se nemluvilo anglicky?
      • Jack1947
        Jsem myslel že se mluvilo plynně Němefcky, Francouzzsky a Madarsky lol *8*
    • Jack1947
      Angličtinu vem čert ale ten "reálný boj s váhou meče"

      No nevím, spíš to bude takový reálnější SKYrim ale i o tom by se dalo dost polemizovat *12* škoda.
    • Taky jsem čekal vetší hloubku. Asi bude jen klasické ubíraní hp. To už treba Oblivion nebo Fallout 3 mel omráčení, povalení na zem, vyražení zbrane z ruky, poškození končetiny a následné krívání atd.

      Ale tohle je problém i u stríleček (napr. i u populárního PUBG). Dostanete zásah z brokovnice z dvou metru do vesty a jediné co se stane je že to ubere hp te veste. Čekal bych že vás to trochu rozhodí a na zlomek sekundy nebudete schopni strílet. (alespon tak se to deje ve filmech, nevím co udela zasah z brokovnice ze dvou metru do ochranne vesty v reálu)
      • Mnooo ... v realu by ti takovej zasah sice asi vesta chytla (zalezi na tom o jaky munici se bavime) ale klidne by ti to zlamalo zebra, minimalne vyrazilo dech ... a ver tomu, ze bys rozhodne nebyl schopen jakyhokoli dalsiho boje. Ne vterinu nebo dve ... par hodin, minimalne.

        Jestli chces +- vedet jak vypada zasah kulkou pres vestu, dojdi si na paitball a nech se strelit ...;D, ta modrina bude +- odpovidat.
        • Jack1947
          To je pravda třeba z brokovnice by i vyřadila na hoodně dlouho, jenže jsou to zase hry... to by nebylo moc zábavné čekat v komatu několik hodin :D
          • To jiste, ale pokud je rec o realistickych hrach, tak by te takovej zasah mel proste omracit, a to na dost dlouho na to, aby te protivnik moh dorazit/obrat/...

            Pokud to prevedu zpatky na stredoveky souboje, tak bych (minimalne) cekal, ze kdyz nekoho seknes do ruky, vypadne mu z ni zbran, pripadne podle razance mu samo zpusobis nejak odpovidajici zraneni, takze tu zbran v ty ruce uz proste neudrzi. Dtto kdyz zasahnes nohy ...

            Takova ta klasicka predstava o souboji meci v platovy zbroji je pak totalni kravina, protoze machani mecem nemuze naprosto nic vyresit, protoze neni jak a kam zasahnout. Tak maximalne pockat az protivnik padne unavou sam. V takovym pripade se mec mozna dal pouzit jako pacidlo (pekne obouruc) a to na mistech ktery nebyly uplne kryty (klouby ...) ale rozhodne protivnikovi nijak neublizi to, ze to nej nekdo sekne.

            Stejne tak je totalni hovadina "realisticky" noseni stitu - kdyz mel na sobe nekdo fullplate zbroj, tak prave TA fungovala jako stit, a zadnej stit nenosil - nemel by prakticky jak bojovat.

            Proste ta hra je plne totalnich kravin.
            • Jack1947
              Jo taky mi to tak připadá silné řeči ze začátku byli a potom došli k závěru že ještě budou rádi když dají něco na úrovni Skyrim s mody.
            • myslel som že ked budes niekoho kto ma platovu zbroj mlatiť mečom tak mu to nebude nič robiť. ved sa tým chvalili
      • Ano, v PUBG krvácení (bohužel nebo snad díkybohu?) chybí, ale když dostaneš plný zásah brokovnicí ze dvou kroků, tak tě nezachrání ani nejlepší vesta.
        • P.S.
          jinak v pubgech mi prijde lečení celkove OP. Týpek te rozstríli a ty se za 2 sekundy vyléčíš do plneho zdravi a jedeš dál jak kdyby se nechumelilo
        • sleduju to dost často na streamu a videl jsem neco jiného
      • Tady to je opravdu zatím jak Skyrim. Flek na postavě, případně nějaký status jako krácení apod.

        Poškození těla je strašně omezené, nepodařilo se mi třeba borce seknout nebo píchnou do ruky aby poté upustil zbraň atd....
        Zejména ten odolný vesničan mě dostal. Sedí venku před barákem a zezadu ho píchnu někam do ledvin. On vstane začne řvát a utíká po celé vesnici *15*

        Navíc vstával zcela v klidu, jako kdyby to NPC mělo klidový režim. Prostě se opřel o stůl a vstal. Jinde když něco takového uděláš, tak ty npc se hodí do jiného režimu a vystřelí jak, když bojují o život.

        Navíc ta krev vypadá blbě jako všude. U Skyrimu to šlo modovat a pak to bylo celkem reálné https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/60/?

        Tady u realistické hry zatím nic.
        • Z toho co popisuješ mám pocit, že popisuješ rok a půl starou tech betu...
    • Tam je i krev? Super :D z toho co jsem viděl je člověk plácá tim mečem jak kdyby držel klacek.
      • Krev tam je ve stylu: Někam píchnu vesničana v hadrech a udělá se tam flek....A v klidu uteče.

        Jsem celkem zklamaný. Uvidíme jak to bude v plné ale zde jsem se těšil na drsný hnusný boj a systém zranění apod. Tady ten pocit klacku stále je. Zejména když bojuješ s někým kdo má brnění. Navíc mi připadá, že máchá hodně pomalu i malým mečem.
        • Mart9
          Opět má někdo neúplné informace. To máchání udělají na základě zpětné vazby od uživatelů rychlejší. A tím pádem to bude těžší.
          • jako někdy po vydání jo?
            • Mart9
              Ne, do vydání.
          • Tak to je dobře. V buildu co jsem hrál to je ještě pomalé jako prase.

            Ale krev, poškození atd to tam není a nikdy jsme neslyšel, že by to mělo být nějak zlepšeno. Prostě fyzika v této věci je nulová. Borce ani nejde propíchnou, jen ho píchneš a on hekne a uteče..... to je prostě... ruku mu také neusekneš. Opět to bude klasika, kde budou hekat panáci a bude z těch panáků vyletí červená textura a hotovo.

            Když to uváděli a říkali, jak boj bude založen na fyzice atd. Tak jsem se velice těšil. Dnes to vypadá jako každá jiná rubačka.
            Jsem čekal, že systém poškození bude rozmanitý a ono nic. Nějaká hmotnost meče atd to má malý vliv v boji a fyzika v boji funguje tak nějak, divně. Nestalo se mi, že bych ho sekl do hlavy kde má helmu a část meče mu sjela do xichtu a udělal šrám apod. Nic takového tam není a nefunguje...
            • Tak sekání končetin se řešilo už několikrát a prostě to neni úplně realistický někomu useknout jednim máchnutím pomocí klasickýho meče ruku, max. mu jí zlomíš nebo nařížneš ale nic to nemění na tom, že nějaký šrámy, krvavý fleky nebo textury otevřených ran prostě vůbec nejsou a a je to opravdu pomalé a nejvíc to je vidět když sekneš třeba vesničana, zvuky + ten combat vypadá jak když právě pláccáš tim klackem...
    • Krescz
      protože vývojáři vědí prd o středověkém boji *7* ne vždy to byl duel akorát s tím, že přepneš target když je víc protivníků
      • A proto se při boji budou vojáci řadit do formací.
  • Někde jsem zaslechl, že to budou dávat zdarma k Deluxe edici Skyrim.
    • readyxx
      tak to je super dik za info a ja myslel ze je to jen fanouskovskej mod *2*
    • https://www.youtube.com/watch?v=8X_Ot0k4XJc
  • Tak borci machrují jak mají vlastní mocap studio a pak z toho vyleze tohle... Dokonce nejméně podstatná postava ve W3 měla lepší animace než tohle.
    • Objektivně. Ne. W3 fakt nemá lepší animace a těch pár filmečků... No hold to jsou filmečky a ne animace ve hře. :D
      • souhlas, kouknul jsem nad čím tu všichni tak plaší a žádná katastrofa se nekoná, to si zase jen pár místních trollíků chladí žáhu
        • Ámen.
  • "...když už jsem si přivolal koně, byli jsme zdvořile požádáni a vypnutí ukázky"
    Tak nastesti Patriku. Jinak bys nam tady vyspojloval cely pribeh.
  • Už je někde ukázka české ho dabingu? Když hra se odehrává v čechách?
    • Myslíš němčiny ne? .. Nebo latiny ne? ... nebo staročeštiny, které bys prdlačky rozuměl? .. *7* *7* *7* *7* *7* *7*
      • Tak určitě ne anglicky
    • Jenže v Čechách v 15. století...
      Takže bys tomu nerozuměl :-)
    • O dabingu bylo promlouváno už dávno.
      "Hledej šmudlo."
      • Myslí to jak říkali že bude? nebo to jak píší na steamu že nebude?
    • Jako trolling slabý.
    • Maj jí u sebe hrdinovy děti, ale prej šly zrovna venčit psa
  • Rozhodující pro tuto hru bude, jestli bude mít úspěch u streamerů a jestli ji budou streamovat. Nekteří z těch velikých se už vyjádřili kladně.
    • No to bude hrozne rozhodujici u single player hry *15* tady se fakt clovek nekdy obcas i pobavi.
    • Tohle jsem nikdy nechapal, proc ma nekdo potrebu sledovat, jak hraje nekdo jinej...
      • Sleduji youtube videa z několika důvodů. 1. Před jistou dobou jsem se rozhodl hrát originálky, a pokud možno každou koupenou hru dohrát. Z toho vyplývá, že nejsem schopen hrát ani dohrát každou zajímavou hru co vyjde. Proto na youtube sleduju ty hry, které si pravděpodobně nikdy nekoupím. A sledování youtubera mi tak připomíná mé herní začátky, kdy jsem sledoval u hraní svého štastnějšího kamaráda, bratrance a pod.
        Navíc někteří youtubeři jsou schopni hry zajímavě komentovat - dobře se poslouchají (někdy je to asi jako když Bosák vtipně komentuje nudný fotbal).
        Třetí důvod je to, že schopný youtuber je schopen nalézt a najít zajímavou indie hru (na kterou bych sám v ohromném množství her na trhu hned tak nenarazil).
      • Kde zijes?
      • To maš blbý
      • To jo no taky nechapu ty lidi co cumi na fotbal, hokej, olympiadu, zavody f1.... v podstate cokoli.
        • Jo taaak, jako ze bych tomu hraci fandil "jooo, jooo, rozsekej toho banditu, joooo" nebo "tyyy vole, sledujte, jak ten quest daaava, to je machr" Tak? :)
          • Pokud hraješ nějaké hry, kde je ranked systém a nejsi zrovna nějaký challenger, rank 1 atd, tak není na škodu se podívat na člověka, kterej hraje na vyšší úrovni a můžeš se od něj něčemu přiučit.
            Nebo si chceš koupit hru, ale nevíš, jestli to stojí za to, tak se podíváš na YT a můžeš si udělat obrázek.
            Já třeba rád kouknu na YT na Sterakdaryho. Hraje hry o kterých bych se třeba nedozvěděl nebo se kouknu na hry, které bych sám hrát nechtěl, ale rád se podívám.
            A radši se podívám na někoho, jak hraje, než sledovat nekonečnou Ulici.
            Toť můj názor. *4*
            • Když chci hru koupit a nevim jestli jí chci a jaká je tak si najdu gameplay tý hry a ne hry + nějakýho českýho kašpara jak do toho mele a vříská.
        • Hokej nebo fotbal si na takové úrovni rozhodně nezahraješ, ale tu hru si můžeš zahrát úplně v klidu.
  • Je to ceska hra, nicmene si opravdu nemohu pomoci ale mam jakousi skodolibou radost ze to ten arogantni blb Vavra nedava.
    • Paulcz
      Dává to líp než 90% jeho zahraničních kolegů :)
      • Tezko rict vid, si povime az to vyjde ^^
        • Paulcz
          Nevím proč, z toho co ukázali to vypadá super co týká obsahu.
          • Hral jsem alphu a pak nejakou betu ted, oboje me prijde dost priserny. Beta by uz mela byt v podstate plna hra cekajici na opravu chyb. Vypada to jako prerelease test build......
            • Speciále. Stav alfy a posledních buildů vývojářů byl zmiňován v článku, takže jsi trochu vedle. Minimálně o několik měsíců. :D
            • Beta KCD je vice jak rok stara a obsahuje tusim nahrubo vsechny herni mechaniky.
              Vavra v tem podcastru naznacoval, ze se beta mohla nekolikrat aktualizovat, ale stalo by to moc clovekohodin!
            • Jsem ochoten souhlasit ze je to otevreno interpretaci, ale je tak nejak vseobecna praxe ze "beta" uz je final testing.

              source : http://www.makeuseof.com/tag/what-does-beta-software-really-mean/
            • Paulcz
              To sis možná nějak vydedukoval sám, nikde netvrdili, že beta by měla být obrazem plné hry. Mělo to sloužit jako ukázka nebo něco v tom smyslu.

              Co se týče technických chyb, co říkal Vávra na YT, jsou ve skluzu. Slušně řečeno :)
  • Jack1947
    Takže s středověké pseudosimulace detkítvkou ? to je obrat jak prase... co dál, aby tamnakonec byli i nějaké ty souboje *9*
    • Tak nekolik vysetrovacich questu jeste nedela z cele hry detektivku. Pokud to udelali dobre tak budes moct zadavatele questu rovnou zabit nebo oloupit, nebo mu nejakou vulgarni dialogovou volbou rict at te neotravuje a pak vypalit celou vesnici.
      • Jack1947
        To je trochu přehnané ne ? jinak zdá se že se nějak moc víš. nebo myslíš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit