Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Vavra Vasich nazoru i prace si vysoce cenim, kdybyste potrebovali dizajnera pro Vas pristi projekt, ozvete se mi prosim.
    • Tak urcite najmou cloveka, ktery napise "dizajner".
      • http://slovnik.juls.savba.sk/?w=dizajn%C3%A9r&s=exact&c=Mb5b&d=kssj4&d=psp&d=sssj&d=scs&d=sss&d=peciar&d=ma&d=hssjV&d=bernolak&d=obce&d=priezviska&d=un&d=locutio&d=pskcs&d=psken&d=noundb&ie=utf-8&oe=utf-8#
      • Člověka, co nepoužívá háčky a čárky, bych taky nenajal... *7*
        • "Pane Vavra Vasich nazoru i prace si vysoce cenim, kdybyste potrebovali dizajnera pro Vas pristi projekt, ozvete se mi prosim."

          A ze ty tam mas zrovna tych hacku a carek na rozdavani, Bobanku ;)
    • Dizajner sendvicu a coffee manager se hodi vzdycky, ozveme se, Bobe.
    • A do kterého blázince ti má napsat?
  • Lukass
    Co to je proboha za clanek, a jeste to nazvat dojmy. Sem se toho teda dozvedel, tohle je clanek tak na urovni Blesku.
    Podle 20 minut hrani, mozna ani ne, soudit jaka bude cela hra, to je slusne matros.
    Informacni hodnota clanku, nula nula nic.
  • jedina otazka. zpracovali vavrovy ve hre verne i oci? ja jen aby to lidi zbytecne nereportovali jako bug.
  • LOL Vavroch z toho nakonec udělá point and click adventuru. Už tam pobíhaj dětičky?
  • mě jen děsí to slovo DETEKTIVKA
  • Paulcz
    Tohle se mi líbí. Borci to musí hrát na výstavě, páč je Vávra nepustí do kutlochu :) Dotyčný pak na oplátku napíše něco na úrovni 3. ročníku ZŠ.
  • asi začnu delat na svoji vlastní hre, pochopitelne to nebude v takovem rozpočtu jako KC ale dosahnu milion stáhnutí na mobilních platformách. A to bude jen začátek
  • Tudiz Vavra vytvoril obstojnou detektivni adventuru. Ted zbyva jeste dodelat to RPG, ktere slibil. Paskvildom je totiz zatim vse jen ne RPG.
    • jamar28
      Čím se vyznačuje RPG?
      • Pouzij google anebo si precti moje prispevky zde v diskuzi
        • Blue.Shark
          Tak to už radši ten google... *15*
    • Hmm, ne?
  • Podľa mňa bude hra skvelá. Bodka.
  • Krescz
    ruku na srdce...I kdyby ta hra stála za prd 1/10 tak to tady vychválí do nebes, protože jsou to všichni kámoši :D no hate
    • Mart9
      Jo a proto Pecháček napsal posměšný článek a Vávra jim nepřijde do Fight Clubu.
      • Krescz
        https://www.youtube.com/watch?v=gRHnnmIINiE
      • Adam Homola ho nemůže vystát (asi proto, že v KC nejsou mikrotransakce) a Poláček mu ve FC řekl ať drži hubu, od tý doby tam nebyl, ani se Danovi nedivim, já bych do pořadu v tv, kde by mi tohle řekli, asi taky znovu nešel, leda by se ten pořad jmenoval Drž hubu vole! a soutěźilo se tam o hodnotné ceny *1*
        • Z Poláčka se stal druhý JD a jeho životním posláním je zničit Danovo dílo a k tomu využívá své noshledy Pecháčka a Homolu. Místním článkům o KC už nevěřím. Jo, kdyby Draken nebyl vůdcem jen na papíře, tak by to vypadalo jinak.
        • No nevím jak vychovávali tebe, ale z těch dost rozhovorů co jsem s Vávrou viděl se ten člověk neumí chovat. Vystupování sebestředného, arogantního hova.a. Kritizuje a zesměšnujě hry, jen proto že je nedělal on, génius a inovátor jemuž rovno není. On nezaslouží jen aby mu někdo řekl at drží hubu, on by potřeboval výchovný průplesk zleva zprava. *9*
          • Je to křupan kterej už všechen rozum sežral, ale to všichni tyhle český "guru"(třeba Zeman). Osobně Dana kuli tomu taky nemusim, a myslim si, že to tahle má většina lidí.

            Ale ten díl co mu Poláček řekl ať drží hubu, byl už podlě mě moc. Dan mu tam ničil jeho svět dělaní her v garaži, že to je PR kec. Což na 90% je vždycky kec. Jen to byl asi Poláčkův oblibenec no a nevydržel to, lepši je když tam kouka do monitoru a nic nemluví.
          • Mart9
            Dan Vávra kritizuje hry, které se mu nelíbí, a chválí hry, které se mu líbí. Takže klídek.
          • Jedna věc je něco kritizovat a posuzovat, to dneska dělá kdekdo, viz internetové diskuse, no a Vávra k tomu má alespoň čàstečný mandát, protože už pár her udělal, jiná je být vulgárnì na hosta, to že neumiš respektovat cizí názor a nejen že schvaluješ že ho tu urazili, ještě mektaš o nějakém propleskávání, ukazuje tvojí duševni a pravděpodobně i fyzickou nevyspělost
    • PreidaQ
      Absolutní neobjektivita je něco, čeho se jednou v recenzích této hry na českých herních webech opravdu obávám.
      • A z obou stran. Protože na každýho herního novináře, s kterym je Vávra kámoš připadá minimálně jeden, kterej ho pro změnu nemůže ani cejtit. Inu, nezbejvá než doufat, že se česká videoherní žurnalistika posunula a na osobní sympatie/antipatie (a to, že se jedná o českou hru) nebude brán zřetel. A teď se laskavě přestaňte tlemit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit