Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten koridor bude ale předělaný z minulého dílu
  • Jo, rozhodně je repetitivní. Ale po tolika jiných střílečkách, kde se člověk musel často krčit a opatrně likvidovat nepřátele ze zálohy, je tohle svěží vítr a pro mě doslova dar z nebes.

    Už dlouho jsem nehrál střílečku, kde bych mohl všechno hodit za hlavu, vletět do místnosti a střílet všechno, co se hýbe, dokud nepadnou všichni nepřátelé nebo já. *1*

    Jinak recenze skvělá.
  • Veskoslav
    Na tebe? Proboha, ty jsi tady ten, co chodí na mouchy s bazukou.
  • Veskoslav
    Neboj. Slyšel jsem, že nové CoD bude zcela jistě pro tebe ve verzi, QTE, cut scéna, běh během cut scény, QTE, 10 minut úzký koridor, QTE, závěrečné titulky.
  • Představ si, že doom je opravdu tak významná událost, jaká se z ní tady "dělá", co si jí takhle místo věčného kafrání konečně zahrát?
  • perfektni prace. vtipne, zabavne. ten potlesk po "id software" uprimne rozesmal *1*
  • *14* *14* *14* *14* *14* VIDEORECENZE !!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Uuu no požor *15*
  • C-BEAM
    nemohu souhlasit, že se do hry dostalo to nejlepší z kořenů série ale recenze je kvalitní i na světové poměry. Vlastně některé velké weby by se mohly od Lukáše i něco přiučit.
  • Jj měli tam dát nějaký puzzlíky a morální volby a možná to mělo být open world. A nejvíc tomu chybí ustrašenej Doom marine s baterkou v tmavé chodbě. ...

    Jsem z nového Dooma šťastný. Souboje mě baví i po 40ti hodinách strávených v single playeru a až se vrátím z dovolený dám si nášup na nejvyšší obtížnost.
  • x_ander
    Parádní videorecenze. Díky za ni a jen houšť.
  • ringmancz
    videorecenze a tvorba Lukáše má jen jednu chybu - je v češtině, takže se nedostane k tolika lidem, ke kolika by zasloužila
  • Podíval jsem se na to třikrát, abych nesoudil unáhleně, ale první dojem zůstal. Je to parádní videorecenze a více takových.
  • kostejnesmrtelny
    Na některý typy je argumentů škoda *5*
  • walkthrough na dooma

    "shoot, move, shoot, shoot, move, move, jump, shoot, SLAM, ARMRIP, SHOOT, SHOOT, MOVE, JUMP, SHOOT, STUN, DECAPITATE, CHAAAAIIIIINSAWW, RAWWWRRR!!!
    DOOOOOOMMMM!!!!!!" *16*
  • Ta hra je PEKELNĚ repetitivní. Vběhneš do arény, vyběhne 12 démonů, ty zmasakruješ a posuneš se do jiné arény

    http://www.metacritic.com/game/pc/doom/user-reviews?dist=negative

    "the game is painfully repetitive. you'd be doing the same things over and over again more than you asked for too much too early."

    "This is just a mindless, overly-fast-paced "dude bro" style shooter. If running around and breezing through enemies is your thing, you'll love this garbage."

    "Truly an insult to original DOOM. Ultimate casual fps where enemies instantly heal you if you get too low hp, quick ammo drops if you are too low on ammo. This game is nothing what made the franchise good. People in Metacritic are defending mindless generic shooter that we have seen countless times before."
  • Pomalu ale jistě začíná letní okurková sezóna a je třeba jí nějak zmírnit. Doom 4 je ale kvalitní hra a rád se o ní dozvím nové informace, takže mi to vůbec nevadí :)
  • Adam v 9:02 mě rozsekal :) Pěkná videorecenze.
  • kubi-wan
    Výborná videorecenze! To, že si DOOMa koupim, v tom mám jasno tak jako tak (až budu mít čas to hrát), ale po tomhle videu mám zas nutkání běžet do obchodu a vyhlásit peklu válku!
  • Tilwaen
    Famózní *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší