Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Štve mě ono máš PC seš zloděj, protože znám spoustu lidí co mají PC jen jako pracovní nástroj a nestáhly pirátsky nikdy nic.
    Ono jak člověk začne pracovat tak zjistí, že na ty hry, které chce peníze jsou a jako bonus zjistí, že na ně nemá čas.
  • Mimochodem, pekna nabidka za 10790, nova PS4 2015, 1 TB, Assassin Syndicate, Uncharted Collection a Watchdogs. https://www.mironet.cz/akce-sony-playstation-4-1tb-cuh1216b-assassins-creed-syndicate-watchdogs-uncharted-nathan-drake-collection+dp250916/
  • Ani na podruhe jsi neprosel timto testem inteligence. Ale tak je prirozene, ze ne kazdemu je s hury dano a dokaze to pochopit. Zkus jeste zabojovat.
  • michaliuz18
    lebo sa mi chce ty sektor socka:DD
  • Takže nestahuješ pirátské kopie?
  • Uf... Tady má někdo hoodně velký mindráky *9*
  • To je mi tedy líto, že když nad něčím přemýšlíš, tak tě bolí hlava. Co takhle zkusit s tím zajít za doktorem?
  • Jack1947
    Doufám že se tu promazávala, protože někdo se holt moc chovat neumí... vláčí sem ty stokrát omleté bláboly Konzole vs pc blah blah, blah. Snad jediné články kde to i schvaluji. *3*
  • Jack1947
    To snad nemá smysl ani komentovat. *7*
  • del0
    Zamýšlet se nad tímhle blábolem způsobuje akorát bolehlav.
  • MAC je PC.....................................
  • protoze jsi asi nikdy nevidel nic poradneho ve 60 a vice fps. Kazdy kdo zazil G-Sync a proadne FPS by se z 20 fps zblaznil a dobrovolne by se k tomu nevratil. Kdo nezazil, tezko uveri, ale ten rozdil je proste brutalni. *8*
  • U 22 fps ve Witcherovi ti je fakt jedno jestli mas 720p nebo 1080.
  • Psychotic
    Pár důvodů by se asi našlo... jsi-li na multiplayer, pak se vyplatí začínat brzo. Jsi-li fanoušek fotbalu, tak kupovat si letos FIFA 14, abys ušetřil, není to pravé ořechové. Pokud jsou hry velká část tvého života, sleduješ o nich pořady a internetové show, tak být s nimi o rok pozadu je k vzteku, protože si toho dost nechtěně vyspoiluješ (nelze čekat, že si budou lidé dávat pozor na spoilery rok po vydání hry).

    Pochopitelně, pokud ti nic z toho nevadí, pak není důvod dávat za hry velké prachy.

    Řekls to přesně: "Levné je relativní"
  • Tak "levné" je relativní.
    V devadesátých letech, když bylo něco za 500, bylo to šíleně levné, za 300 jsme to brali, ať to bylo cokoliv (na PC). Outcast za 299,- pár měsíců po vydání, na ten šok na I.P., když jsem si toho všiml, si dodnes vzpomínám v živých barvách.
    Dnes je pro mě 300 hranice, co jsem ochoten dát, málokdy 500, když je to opravdu dobrý titul. A pak jsou výjimky, jako třeba včera, kdy jsem koupil Bloodborne za 900, ale to jen z toho důvodu, že dítě je na cestě, čas tedy kvapí. A to se bavím o PS3 a PS4. Přes 1000 mě stála akorát NHL13, dražší hru jsem na konzoli nikdy nekupoval a už ani nebudu. Ono taky proč, když na PS3, PS4 a Vitě mám v kombinaci s Pluskem z mého pohledu šílených 300 titulů. A to nemluvím o PC, tam je toho nepočítaně, všechny ty Levely, humbly, gogy a jiné mory. Na x dalších životů toho je. Tak proč dávat za něco víc než 1000, když nás omezuje hlavně čas. Nic nikam neuteče, navíc se to časem opatchuje.
  • Keyz
    Jestli budou levnější i hry na konzole... *3*
  • nightborne
    Plně s tebou souhlasím. To byla taky pointa mého dotazu - zda jsem nepřehlédl něco, co by mělo potenciál nechat i high-end mašiny v potu =). Zkrátka proto, že se takové hry nedělají. Jelikož by si je, ano, mohl málokdo dovolit. Nabízí se, jak říkáš, onen SC, ale opět, bůh ví, kdy a jak vyjde a co z toho nakonec bude, takže je mi trochu proti srsti se na něj dívat jak na spasitele =).
  • Bloodborne
  • Zrzzek
    PS4 je moje první konzole, takže porovnávat moc nemůžu. Musím ale říct, že v mém případě je slyšet docela dost. Nejspíš za to ale může umístění v polici, kde to prakticky fouká do 10cm vzdálené příčky. Na druhou stranu, když to porovnám s tím, jak si odfukuje noťas, není to žádná tragédie.
  • Zrzzek
    Drtivé většině tvůrců se prostě nevyplatí dělat hru, kterou by si zahrálo "horních deset tisíc". Potenciál PC je veliký, ale kolik lidí doma vlastní mašinu za 40-50 tisíc Kč? A kolik z těch lidí, kteří opravdu takový stroj mají si koupí moji hru? Sem tam se objeví hra, která prožene i drahé stroje (jako například již zmíněný Star Citizen). Je jich ale málo.

    Nakonec se ukáže, že technologický pokrok u her by byl stejný i bez konzolí, protože by se muselo myslet na tu "střední třídu", která dejme tomu odpovídá výkonem dnešním konzolím. Toť můj názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit