Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No od pulky traileru jsem se jenom smal a v duchu si rikal at jenom tenhle film neuspeje, jelikoz jinak nas ceka zaplava vykaloidnich filmu tohohle typu.
    A nejhorsi co by se mohlo stat je ze by chteli natocit PG-13 Warhammer ...
    P.S.: Jako vazne, kteryho blba napadlo to natocit jako PG-13, vzdyt to tu tematiku uplne zabije ... takhle z toho vzniklo neco pro desetilete deti
    • Jako co jiného než PG-13 by to mělo být? Warcraft nikdy nebyl temný, nevyžíval se v násilí ani ani v něm nebyl sex. Nebo sem si v něm nevšiml střev, lidí umírajích v agonii, atd. Navíc mládež 13 - 18 je velká část cílové skupiny jak her tak tohoto filmu. A PG-13 je pořád dost násilí, ne jen uplně explicitní, příklad PG-13 filmů Dark Knight, Taken, bo World War Z a to zrovna nejsou filmy pro děti.
      • http://www.almarsguides.com/Almar's%20Stuff/WoW/Instances/RFD/Glutton.jpg
    • Kinet1c
      si robis srandu, toto je warcraft, nie warhammer, tzn co si ja pametam ani jedna warcraft hra nie je krvak, tzn nevidim na tom nic zasadne zleho.
      Nie je to ok, samozrejme, aj ja mam rad kus toho drsnejsieho pojatia.
      Na druehj strane oni to dokonale odhadli, kedze staci si fakt pozriet warcraft hry.
      Keby som bral knihy, hm ta neviem, mozno sa mala najst nejaka zlata stredna cesta.
      Tu to vyzera, ze to pojali z hladiska skor hernej podoby, co je fakt asi primerane.
      Tak Warhammer nech sa neopovazia keby chceli NAHODOU natocit ani len nahodou hodit do tejto kategorie to by bolo fakt smutne.
      • "co si ja pametam ani jedna warcraft hra nie je krvak"

        Zrejme nepamatujes W1 a 2.
    • čili bez sexu a gore nemuže být dobrý film?
    • Buď rád, aspoň se na film dostaneš.
      Jinak hry mají rating také kolem 13+, tak co se ku*va divíš, že film je PG-13.
    • Prachy vzdycky zvitezi a u Blizzardu to plati dvojnasob ne ?
  • sice to vypadá otřesně kýčovitě, ale já se na to fakt docela těšim, ani nevim vlastně proč
  • Nevadi mi 3D akce, nevadi mi Prodigy v traileru, nevadi mi, ze to nejspis bude strasna ptakovina pribehem.

    Ale vadi mi dve veci: Strasne blbe na me pusobi ti "opravdovi" lide. V jednotlivych zaberech jsou jako pest na oko - a hrozne moc jich vypada... proste divne? Ten Khadgar nebo kdo to ma byt. To je jak nejaky prumerny cosplay nejakeho ajtaka. Zadny mysteriozni carodej, zadny megasuper hrdina s obrovskou moci, rozumite?

    A s tim je vlastne uzce spojena druha vec - z pulky to na me vubec nepusobi atmosferou Warcraftu. Pustte si filmecky z WC3, pustte si trailery z WoW. Takovy je pro me Warcraft. Takove to prehnane, "over the top" hrdinstvi, epicke magicke dobrodruzstvi, obri narameniky, obri kouzla, obri mece, obri valka...

    Tahle animace: https://www.youtube.com/watch?v=U4rjTYHD330 - je pro me trikrat zajimavejsi, hezci (ne nutne kvalitou renderu a 3d, ale celkovou stylizaci), zabavnejsi, napinavejsi, proste snad ve vsech ohledech (krome technickeho zpracovani) lepsi nez dosud videne zabery z toho filmu.
    • Ze se zrovna vracim k tomu Khadgarovi... http://ben-schnetzer.com/wp-content/uploads/2016/03/tvspot3.png - tohle je (budouci) megacarodej z megaepickeho megawarcraftu s obrimi CGI orky? Sam ten herec, samo jeho vzezreni, samotny ten screen o sobe mi nevadi, dovedl bych si je predstavit v nejakem serialu nebo nejakem jinem filmu. Jenze tohle ma byt epicka - a ted to nemyslim v tom internetovem slova smyslu, ale fakt jako "velka" a "hrdinska" - zalezitost. A tadyhle je takovy laciny pajdulak jak z Legend of the Seeker nebo Xeny...

      Nemuzu se zbavit dojmu, ze plne animovany film by byl lepsi. Ze by proste lip vypadal.
      • nejsem si ted uplne jisty, ale zda se mi, ze na zacatku svoji kariery byl Khadgar prave takove ucho, nez ho zaucil Medivh. Nevim presne ted kolik toho umel, ale byl to proste obycejny ucen. V knizce Posledni strazce, SPOILER kde Medivh na konci zomrel a tady by mel byt jaksi zivy, takze by to melo sedet.
        • Jo, tomu ja rozumim, ze to bude "cucak" a ucho, jenze i tak na me pusobi jako pest na oko tak nejak z principu, protoze - coz je horsi - do velke miry tak pusobi i ostatni zivi lide (nebo orkyne). Jak dva filmy - "Warcraft jako pocitacova hra" s velikymi orky, hromadou 3d triku... a "Warcraft jako hrany film", kde jsou opravdovi lide s opravdickym vzhledem. Bud jedno, nebo druhe by bylo fajn. Z traileru se ale oba pristupy misi dohromady a nelibi se mi to. Snad to jsou jen moje dojmy a vysledek bude dobry.
      • Tvurci zrejme usoudili, ze cilovka tam potrebuje nekoho, s kym by se ztotoznila a presne kvuli tomuhle pristupu ten film bude epickej fail.
  • No nevypadá to úplně slibně, ale zatím bych neházel flintu kouzelníku Žitovi. Jsem připraven na nejhorší, takže film mě může ještě hodně nemile překvapit.
  • Na začátku si lidi trochu zabojujou s orkama. Pak se daj dohromady proti společnýmu nepříteli a slavně zvítězí. Konec zvonec. Jedinou otázkou zůstává jestli tam bude nějká panda apod.
    • To záleží na tom jestli si k filmu dokoupíš rozšiřujících 10 minut po titulkách, pak budou i pandy.
  • Od Woltk o jde s Wowkem postupně a jistě jenom dolu. Spíš se divím, že se jim film nedaří ale vůbec prodat. Marketing měl Blizz vždy dost solidní imho,ale tohle je fakt totální fail.. Takhle to na mě působí, že šéfem marketingu je snad Veskoslav nebo nějakej podobnej trouba... Buď is nechávají to dobré do filmu a nebo ukazují to nej co mají a to pak bude hroznej průser...A hlavně nechápu, proč když orkové(logicky) jsou full CGI, dwarfové jsou full CGI,tak proč tam rvou ty reálný herce. To je jak pšst na oko. Kdyby udělali i Humany full CGI s nesmyslnýma mírama,tak by to celé působilo lépe imho. ALe sto lidí, sto chutí. Akorát nevím jak tohle chtějí prodat mainstreamu,který je Warcraftem total nepolíbenej..Bolí mě to,ale už teď věřím, že Silent Hill stále zůstane nejlepším filmem na motivy hry...
    • solomon.short
      dobry film podle hry se pozna dle meho, ze to cloveka nakopne zahrat si hru - tj. jak se to podarilo tebou zminenemu Silent Hillu
      • Spades
        To mě donutí DOOM taky, protože si po té sračce musím zahrát normálního DOOMa, abych se uklidnil.
      • homeles8
        to je blbost. Dobrý film podle hry je film, co je udělaný podle nějaké hry a je dobrý.
    • Veskoslav
      Až na to, že s Wowkem to nemá absolutně nic společné ten film....
      • Preloz si, co znamena World of Warcraft a pak si jeste jednou precti, cos napsal.
        • Veskoslav
          Bože....Budeme si hrát takto? Většina herní obce rozlišuje Wowko a Warcraft i kdyby ses na hlavu stavěl, takže sdělení, že to s Wowkem jde s kopce nemá ve spojení s filmem absolutní význam, když film nesleduje události, které se odehrávají ve World of Warcraft. Nebo mám ti to ještě rozepsat jak malému děcku? *7*
          • Pro mě to význam má. Od lichkinga to jde s wowkem jenom dolu. Blizzard si hru plížívě zabíjí sám. A ten stejný Blizz si má hlídat kvalitu filmu. To jaksi vzbuzuje moje obavy, jestli to je v dobrých rukou..Ale neboj, já mám pro ultranerdy celkem pochopení,takže ti tvůj názor neberu. Akorát je vtipné, když mi někdo tvrdí, že Guldan, Durotan, Garona,Khadgar atd (postavy,které jsou v traileru) nemají nic společného s WoWkem, když v posledním WoW datadisku většina hlavních příbehových questů se točí okolo těchto postav...OK. Nebo Force Awakens nemá nic společného se starou trilogií,pže se to taky odehrává asi o 30 let později? *3*
          • Mimochodem ja nejsem ten trotl, na kteryho jsi reagoval, ale to je detail.
          • Tak se podivej na ten vizual, celkovej styl, postavy. To je WoW, to neni Wacraft. Je to natoceny pro hrace WoWu a pribeh a doba na tom nic nezmeni.
  • Blizzard skoncil pred 15 lety, kdy lidi s vizi nahradili lidi, kteri jen umeji vydelavat penize. Film bude jeste horsi nez Avatar.
  • 10 let s wowkem.. na tohle jsem chtěl jít do kina.. než jsem viděl první trailer. tenhle jen přidal hřebík do rakve. to je fakt strašný. Cílová skupina u wowka není 14 let ale třeba 20-29.. podle toho to taky mělo vypadat. o Warcraftu (RTS) ani nemluvím..
    • Stejně na to půjdeš ty šašku *7*
    • residentevilfans
      Asi tak ..... velebnosti jdu blejt. Ten trailer je otresne sestrihany (hudebni podkres Prodigy k Warcraftu nemuzou ani myslet vazne), prostredi a stylizace je nevkusny odpad. Jediny co vypada dobre jsou ti Orkove. Realni herci jsou tam jako pest na oko. Nechapu proc neudelaji kvalitni cgi film ,kdyz jim kratky filmecky jdou na vybornou. No nic jdu relaxovat na Dark Souls. *1*
  • jack
    Ja se tesim :). Snad to bude takova pekna CGI odpocinkovka s nekomplikovanym pribehem jako posledni Star Wars :)
    • posledný starwars bol najhorší z celej série.:)nebyt forda tak to ani nedokukám...zlaté časy 4,5,6ky sú dávno odviate hviezdnym prachom.:/
      • Nejhorší z celé série je I. a II. episoda.... Já jsem byl na půlnoční premiéru VII a byl jsem víceméně zklamán, ale po nějaké době a při následné projekci už jsem měl pocity opačné a řekl bych, že se to vydařilo. Slibně docela vypadá Rogue One.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit