Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako tomuhle se jen smeju, smich me prejde az fact dodelaj ten Half-Life film :/
    • a po 10 minutách filmu se Alyx zasekne ve výtahu
  • Nakej link na to video ?
    Jinak jelikož je Ragnar viking tak jemu to hereckou karieru urcite neznici, ale za to takovej Travis Fimmel je sakra rád že ma takovou hlavni roli takže to uricte spis jeho hereckou akrieru posune uplne na nový level.
    • to si možná říkal i Jamie Dornan, který exceloval ve Fall, teď má Malinku za 50 odstínů. Jo, je to samozřejmě hodně nadnesené srovnávat Warcraft s 50, ale tohle zatím vypadá taky na pěknej brak...
  • snad tady ta pitchovina Ragnarovi nezničí kariéru...
  • Ja si nemuzu pomoct ale na me to pusobi divne. Film bude urcite skvele technicky udelanej ale pusobi to na me jako bezobsazna nuda. Zivy herci jako by tam byly navíc a vůbec se nesnazej. Navíc ta orkyne nebo co vypada fakt strasne. Filmu preju uspech ale, aspoň podle me, to bude tezkej prumer. Na todle do kina asi ne.
    • Súhlasím. Naviac tie postavy pôsobia tak "čisto" a najstylovane. Chcelo by to viac takej (ťažko nájsť správny výraz)... viac takej "špinavosti", nech sú viac poznačené tým, že žijú v tak ťažkom a drsnom svete. Všade sa bojuje o tom to celé je a oni tie postavy pôsobia ako by všetci vypadli z top kozmetického štúdia. Proste ten drsný svet je ťažko uveriť, keď je každý tak dokonale hladký, uhladený, skoro nijak nepoznačený tým drsným svetom, kde žijú celý život. Proste tomu málo verím a určite by sa to dalo spraviť (a asi by to nebolo moc zložité).
      • To bude tym, ze to ma rating PG13 , pri 15 alebo rovno R-kovom filme by to inak vyzeralo. Viac krvy a tej "spinavosti" ako sam pises... Zial Warcraft je cieleny na masy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit