Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechcu aby ti co věčně pařijou každej rok stejnou hru o to samým (MP-běž a střílej) kampaně mě v 5,6,7 bavily.. ale ten MP je fakt o tom stejným, BTW proč chcu aby MW měli furt takový prodeje a hrali to furt ti samí kterej ten styl baví? protože by do BF3 nalezla banda idiotů která začne kazit reálnou válečnou hru kde je to nejvíc o spolupráci (jako v reálu), například tím že na hardcore pařím BFBC2: běžím, aha apache, nasednu s kámošem a v tom lepším případě nějakej teammate jen mě zastřelí a čorne mi vrtulník... v tom horším případě 5 lidí v plným blackhawku sestřelí spoluhráč AA/bazukou.. nebo stačí když picnou na tvoje vozidlo tracer dart že. bohužel tady de vidět že nekolik takových lidí se už do BF serií dostalo, tak nechcu aby semka zas všichni nalezli.. this is war for real men.. jen tak, hraju na PS3 protože jednoduše NEMÁM PENÍZE na to si kupovat každej měsíc lepší PC kvůli hrám.. toť vše, omlouvám se za chyby atd.
  • za to nemůůžu, Franta řek deméé rubém...tak sem šel a rubal no *1* a to je asi tak vše co se k tomu dá říct *5*
  • Zarazi me, ze v rozborenem a rozbombardovanem NY, kde porad pokracuji tvrde boje, jsou stale slyset sireny policistu. Kolik jim asi plati, ze maji takovou odvahu vyjizdet :P.
    • Zajímavé, čeho všeho si rýpal nevšimne ... No ono se vždy něco najde .)
  • kristovy fulgentni jatra - tak jeste jinak, pro tupejsi deti zakladni skolou povinne, sjedeme si zakladni ekonomicke pojmy. Mam herni serii, u ktere pokazde, kdyz vyjde novy dil, tak trha rekordy prodejnosti. Co si z toho vezmu za ponauceni? -> lidem se to zrejme libi. Reknu si fajn, udelam dalsi dil podobne. V prve rade jde totiz porad dokola jen o penize. Nikdo nechodi do prace kvuli pocitu "taaak dneska sem si zase pekne zamakal, sice nebudu mit co zrat, ale nevadi, protoze mam dobrej pocit". Ale to nikdo z vas deti nechape, protoze penize se dostavaji od rodicu ze. Dalsi vec, nize v diskuzi sem cetl slint typu ze prodali miliony kopii, tak by sakra mohli udelat novej engine - uvedomte si, ze veskery vyvoj plati vydavatel, a ten plati jeste dalsich X projektu, ze kterych jich muze byt dobra polovina prodelecna, par se sotva zaplati, a jen jeden nebo dva bude vynosny a jenom tyhle vynosny projekty zalepi diru po tech prodelecnych. Dalsi vec, system COD je porad stejny uz od prvniho dilu, od prvniho dilu je to MP hra se SP aby se nereklo. Z tech debat tady mam pocit, ze by se deckam nejvic zavdecili, kdyby z toho udelali simulator rybareni nebo neco podobnyho, jen aby to bylo jiny. A nakonec si jeste rypnu do BF3 - jsem celkem presvedcenej, ze 90% zdejsich COD hateru si to stejne sosne, BF se proda milionek, nebo dva, a priste uz je ani nenapadne uprednostnovat PC komunitu. A ted do me...
    • Battlefield bad compayn sa predalo 7 milionov a ja verim ze bf sa preda spon 2x tolko uvidis.
      A BF3 si kupim len koli MP a MW3 si mozno stiahnem prejdem singlac za 3 hodiny a zabudnem a pojdem hrat BF3 MP *3*
      • Nejprve by bylo dobré počkat na to, jak bude vůbec MP v obou hrách vypadat. Potom můžeme jako opičáci naběhnout do diskuzí a tlouct se doprsou že jsme utratili prachy za to a né za to .)
        Jinak přesně o tom to je, nechť každý hraje to co ho baví víc. Ale proč ze sebe pak dělat primitiva pomlouváním konkurence. Z obou titulů vyšlo jedno či dvě videjka a je až neuvěřitelný co to dělá s lidma a kam až je to nutí se snižovat... Let's see.
        Nebráním se ani pořízení obou titulů v konečným důsledku.
        • my words :)
    • Tohle tady nevysvětlíš. Kdo to chápe sem asi radši vůbec neleze. Udělám to samé.
  • picovina
  • Vzpamatujte se, CoD série už u mě nadobro skončila.CoD2 naprostá pecka z druhé světové, CoD4 moderní válka, taky jsem bral, MP po vytvoření PROMODU přímo skvělé (nahráno cca 1500 h.), no cod5, co o tom říci, přenesení do jiné doby (kde jinde než zpátky) MW2, skvělý příběh SP ale jinak vůbec nic, vylepšený engine cod4, katastrofický IWnet a mnoho dalších věcí, BO příběh nestojí zanic, grafika taky ne, hratelnost na nic, opět ty skvělé "odměny" za killing spree a jinak naprosto nic.BFBC2, grafika není nejlepší (ovšem se máme na co těšit v BF3) ale celkem dobrá destrukce prostředí, vozidla, velké mapy!!!, ne ty prcky jaké jsou v cod, nehrají tam tak ubrečené děcka jako cod atd atd, jediný mínus je SP.... prostě vítězí u mě BF3 a nějakým číslem z prodejů se neohánějte, to neznačí jak je hra dobrá !
    • Další vemeno srovnávající dva odlišný herní styly a musím souhlasit s příspěvkem nedemnou. Jedno video ti opravdu stačí k tomuhle zjištění?............proboha.
      • Proboha, 20 min opravdu u cod stačí jako nic.Ty vidíš snad nějakou inovaci ? :)bude to naprosto stejné jako mw2 jen v jiném prostředí, navíc je obecně známo že každý marinak ci kdo nosí na zádech C4 jako k r á v a a další si brašny vytáhne tyčky dlouhý pomalu jak berle :D
      • Xcomik
        30 minut mi opravdu stačí k tomu abych si o celé hře udělal přesný obrázek kort když doba hraní u CoD (pokud jde o singl) je někde kolem 4 hodin :-) Což znamená 1/8 se ti právě promítla ve dvou videíích :-)
        • Jseš holt (c)komik no.
    • Jinými slovy, vítězí tebe video z jednoho levelu hry. Kde to tady omg sem?
  • Protože všichni pirátí ty vole :) Jseš hrdej nositel platformy na kterou momentálně každej kašle. Užij si to.
    • Za vsechno muzou pirati? Zapominas na fakt, ze si vetsinou stezuji akorat ti, kteri vydaji na PC nedodelany konzolovy port a pak se divi ze jim to nikdo nekupuje. Dobra hra si na PC najde svoje misto a ty prodeje jsou dost slusne. Ano, piratsvi ovlivnuje prodejnost hry, ale stejne tak je na tom jeji kvalita. A nechapu proc tak odsuzujes PC platformu...
      • Jedinej kdo tady co odsuzuje je tvuj kamarád hred PC čkář o patro výš. Já nejsem gorila a je mi PC jedno ať si žije svým životem. Přečti si pls to co psal za blbosti a pak svůj koment zopakuj. Na PC hraju taky, jediné co mě odlišuje že nejsem chudak flamujicí schovanej za nickem. Naschle.
        • Nebudu cist hromadu nesmyslu. A ze nejsi flamer? Tak proc na neho opakovane reagujes? A taky, "Jseš hrdej nositel platformy na kterou momentálně každej kašle." ne, to vubec nevyzni jako bys neodsuzoval PC. Jo, a neni muj kamarad.. neni totiz o moc jiny nez si ty sam. No, myslim ze bude nejlepsi kdyz vas necham.
    • Xcomik
      Pirátí ty jsi opravdový mameluk :-) Si přečti článek od jednoho z tvůrců Fable :-) Vy konzlosté věční bazaroví hráči nás pcčkáře osočujete že pirátíme to je ftip :-) Se prober 180 milionu konzoli na PS3 prodáno a hru typu CoD kterou kupuje kde kdo si koupi na PS3 4 miliony hráčů.... pirátění je i menší reklama ale bazar ti žádnou reklamu neudělá protože tě to nenutí si koupit hru přímo z krámu! Nás Pcčkářů není tolik jak vás konzolistů a stejně je tu kvantum nových her na naší platformě a né ty paskvili co vycházej poslední dobou na konzole! Platformy u kterých jde jen o prachy!
      • Asis celý hraní na konzoli viděl jen z vlaku. Můj názor je ten že nemáš co pomlouvat platformu se kterou máš nulový zkušenosti a nic o ní nevíš.

        Výhody? - konzoli mají všichni kámoši, sednu do gauče, dám headset na hlavu žádný isntalace a hraju - bavím se.

        Na pc jsem hrál celej žovot, přesalo mě to ale bavit. proč? nebavilo mě vrážet pořád peníze do HW který v jednom týdnu koupíš a v druhým je zastaralý. Ty bláboly co tady píše jsou tak krátkozraký... Prostě neznáš vůbec metr. Máš jen to svý tak to prosímtě aspoň všem necpi. Lidi mají konzole z důvodů který ty asi ani nedokážeš absorbovat.
        • Hm mám kompl skoro 3 roky, rozjedu vše na full, 17 tisíc ale NP :)
      • Máš hubu plnou keců, ale nic nenaděláš. Ano, udělám ti radost, jsem konzolista a vůbec mě nezajímá, že mi tu pak budeš dál ještě fňukat. Svět jsou peníze, nesouhlasím stím, ale dokážu se smířit s realitou. Hra je udělaná pro peníze, řeknu si je to hovadina a další den si na to nevzpomenu. Nikdo tě nenutí hrát cod. Já se na bf3 moc těším, nezajímám se jestli se prodá o 2 kusy víc na pc a budu tady za krále, že hraju na pc, ale nebudu si hrát na tebe, pc beru jako zdravou konkurenci konzolí. Je to platforma jako každá jiná, a jestli se tady chceš odrážet od lanek co se hrají na pc, asi jsi se nezajimal o lanky co se hraje na xboxu? ACCEPT REALITY AND DIE PEACEFULLY
      • Mno a dalsi obeveni sveta ! !!! ty jsi genius!
    • Už ani nejde odpovědět.. nejen že debata plná debilů. Ani pořádně nefunguje. Nejvyší čas přestat se snižovat na tuhle úroveň a jít na čerstvej vzduch.

      to výš bylo pro Xcomik@tiscali.cz - novodobého spasitele herního průmyslu.
  • Zařaď se do řady. Právě si oběvil svět a přišel na kloub té mašinerii !!! congratulations. A o mě víš úplný lejno.
    • * for Xcomik@tiscali.cz
  • Obhajovat multak MW2 moze akurat vypatlanec...Kupil som si MW2, v tom multaku som nahral vyse 50 hodin a vysledky su:

    V prvych 6 hodinach som bol uz 2krat prestige, lebo som mal take super stastie, ze som narazil na hacknutu lobby.

    Neustale laggy, ziadne dedikace, posraty p2p, kazda hra min. 80 az 100 ping, zla registracia strelby, teleportujuci sa "spamskillieri" s comandom, kde ta daju s nozom na pomaly 10 metrov, lebo p2p rocks.

    Nemoznost si vybrat mapu aku chcem hrat, jak mamlas vzdy prichadzat a odchadzat do/z lobby aby som konecne mal tu, ktoru chcem...No fakt uzas, este mi povedz, co je na multaku take zabavne. Nehovorim o tom, ze 60% hracov su dementi, nadavaju ti, ked ich zabijes viackrat do citerov a neviem coho a na kazdom rohu zasraty sniper quick zoomom. Nespominam carapackage glitch, javelin glitch...Jj, uzasna hra, fakt. Hlavne multak epicky, jak v 90 rokoch na dialupe, take je super.
    • Tak kámo, pro změnu mapy existuje VOTE!

      Dementů je plno v každém multiplayeru na světě, lagy máš? Asi máš rezavý vydle na střeše páč mě to nelaguje.

      Ještě nějaký světoborný zjištění? Nebo mám být taky primitiv a hneď ti říkat vypatlanče? HM?
    • Nic z toho čo tu popisuješ .) jsem nezaznamenal. Tím jsem automaticky vypatlanec?:)

      Kam tedy na dokonalý mulťák znalče?:)
  • zastupy BF Kids me neprestanou prekvapovat - i kdyz odhlednu od toho, ze COD je prevazne multiplayerova hra a snizim se na vasi uroven, tak jakejkoliv SP v COD je porad asi o 6000% zabavnejsi nez cokoliv co kdy bylo jako SP predkladano v BF. So lets flame kids ....
    • cod fándové mě taky nepřestanou udivovat - multiaplayrovou hru jak už to tak býva upíratil a nehrál) kritizuješ SP ů který byl spíš bonus.Hlavní u Dice je se zaměřit a multiplayer ..spamovaní kids kids ti nepomůže (zloděj volá chytněte zloděje že ano..) o čem mě jestě presdvědčuje ta čislovka ..Jde o to COD je stálé stejné na běžícím starém enginu a to audio u zbraní je něco otřesného (ale to jse vám vymluvit nedá protože ,,CODKO je boží yeaah,,) Jde vydět ,které studio si dává víc záležet ...(engine, audio - které bylo oceněno cenami) ohledně bf kids no káždý přece ví kde je mnohem mnhohem víc že ano . Ješte si rypnů do DLC - Čtyři mapy za 400? Jako klidně si plattě že jo jsou to vaše peníze (spíš rodičů..) 1/4 cena hry za 4 mapy mě nikdo nedodonutí zaplatit nic tam prostě není .. Určítě jsi nehrál Vietnam tak nemáš potochu u kvalitním DLC ,, Ješte si připlattě za Elite ( vím že je i zdarma ale ochuzená) Já si budu ůžívat battlelog zdarma . nový engine a moje uši si zapleasjí , protože si užíjí nejlepší game audio a náhrváky WAR TAPE nahrátyých u švedské armády to je tak zatím vše co ti nápíšu těsím se na tvoji odpověd myslím že o snížení urovně bys už radší mluvit neměl
    • Naprosto..Když jsem hrál MW 2 Singleplayer,běhal mi mráz po zádech.U BC 2 singlu jsem to po šestý misi vypnul.
    • Souhlas :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit