Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu ze resite grafiku a animace kdyz COD je hratelnosti sr*cka nejvetsiho kalibru, v te zaplave efektu, bloomu, anizo, atatd clovek vubec nevidi v tech omalovankach nepritele a predevsim system utikam-zastavim-zmirim-vidim pres 90% obrazovky kulove jen jakysy maly bordel co ma byt zamerovacem-vystrelim-konec, fakt zabava, zadny recoil , zadne hitboxy zadne jumbovani, zadny adrenalin = zadna zabava! proc je porad jednou z nejhranejsich FPS her CS1.6? Anebo staricky osumtely quake? hry jako COD,Cysis,BF, atd jim hratelnosti nesahaji ani po spicky malicku....
  • mmrrxx
    ved to je strielacie po*no :o) strach vojaka zo smrti sa nenosi :o) a pobavilo ma "vykopnutie" dveri 3:25 , pekny dance move ;o)
    • Po*no se dětem líbý, proto to kupujou :D
  • Rikam to furt, posledni vyborne COD bylo MW1, pak to slo opravdu supem, ale SUPEM dolu. 5. a 7 dilu ne druhou stranu nemohu odeprit alespon nejaky napad. MW je opravdu jak pres kopirak. A jak tu nekdo zminil Borderlands a jeho datadisky, napadlo me to uplne to same. Ja jsem koupil vsechny za 250kc. Tzn., pravdepodobne nejlepe herne investovana ctvrt-tisicovka vubec.
    Nerikam, ze hra nemuze mit sve svetle momenty, jako par atmosferickych scen ci hratelny multiplayer, ale toto snad uz nemohou myslet vazne.
    Opravdu si myslim, ze serii zahchranuje stridani studii, jeden rok na, prijde naprosta kopie MW bez napadu, nicmene remeslne dobre zpracovana, a druhy rok ji vystrida napady hyrici, stale hra stavici na konceptu COD2.
    Obe studia tedy protlacuji neco z herniho praveku, jestli je to rok 2005 nebo 2007 je uz celkem jedno.
    Jsem zvedavy, jak dlouho se s timto fenomenem budeme setkavat.
    Co se tyce souboje s BF3. No asi tak. V BF3 vidim opravdu propracovanou hru, ktera skloubi neskutecnou hratlenost puvodniho BF2 a audiovizualni zazitek BC1, resp. 2. Bad Company 1 beru jako skvely spinoff, ktery me ve sve dobe nadchnul a jeste dne si ho obcas zahraji. BC2 byla samozreje a/v lepsi, nicmene pohrbila puvodni myslenku skloubit alespon trochu ideu BF2 volneho bojiste a znicetelneho prostredi v nejen mp hre. A celkove ubylo temer vseho na cem original stavel.
    Celkove tedy vzato, vkladam do BF3 velke nadeje. Doufam, ze nezklame. K tomuto veledilu se snad nema ani cenu dal vyjadrovat...
  • Xcomik
    Activision pred nekolika mesici se nechal slyset ze ty destrukce co umi Forbsite 2.0 pry zvladne i jejich ID 3 Tech Engine ktery si predelali a vydavaj ho za sve :P Jen jsem nikde na tech videiich nevidel ty destrukce :D (nejspise je chyba u me muj notebook mi zobrazuje nejakou starodavnou hru) Teda jako ten granatomet jak to pustil do toho humwee ten me pobavil :D To auto se ani nehlo jako prilepene to je proste hruza! Ta strelba po tech MI 24 jak letel v blackhawku to je snad vtip? :D Vzdyt tam bylo videt jen jak strili z toho kulometu nejake svetelka (asi efekty) a na vrtulniku nic jen zacal horet :D To snad nemyslej vazne :-)

    Ty mrakodrapy vypadaj jak krabice od ceralii :D (no mozna ty krabice od ceralii vypadaj v realu prece jen lepe:-)....

    Voda- Teda ja chapu ze se nikomu za ty dva roky nechce delat na detailech ale prosim ta voda vypada uplne stejne jak v CoD 2 (uz by s tim neco meli udelat)

    Grafika - Hmm kdyz vemu v potaz ze jsem naposledy hral CoD2 tak si rikam kurna v cem je ten pokrok od dob CoD2? Je v tom ze textury maji vetsi kapacitu (tim jsou o neco detailnejsi) Ten engine ma jadro porad na Dx 7 to je proste citelne videt na tom videu, ale snazi se to renderovat Dx 9 (jenze pak z toho vyleze takovy negraficky paskvil) to nemluvim o tom ze ten vrtulnik jak to napali do to te rozestavene budovy nic prakticky neposkodi nic neodletne jen se tam zapichne v animaci nastavi ze vrtulnik bude na dve casti a finito!

    Hra, Datadisk, DLC - Jestli tady nekdo chce psat o tom ze tohle je predrazeny datadisk tak pak v tom pripade Stalker Clear Sky a Stalker Call of Pripyat nebo Fallout New Vegas jsou plnohodnotne tituly... Nedavno jsem rozjel Borderlands ke kteremu mam i samozrejme vsechny DLC a tam jsem si zapnul hned prvni DLC tusim nazev "Island of Dr Ned" ten ma herni delku na cca 6 hodin :P Tak me napada ze kdyz ma to DLC takovou herni delku jestli to co nam tu neserviruje Activision nejsou jen prihloupla DLC :-) Jeste ze ta hra ma aspon nejaky multiplayer pro decka jinak nechapu ty prodeje! Svet je divny a divny asi zustane!
    PS: O umely inteligenci se ani vyjadrovat nebudu protoze tam zadna neni :-)
  • Takových komentářů se stejným názorem, že ani nemá cenu něco vymýšlet *1*
  • No tak podobnou misi s navy seals a ponorkami bych si predstavoval v Battlefield 3 singleplayeru. (Pozn. aniz bych vedel ze to bude v cod mw3).
  • Mě to přijde spíš jako mod ,než jako pokračování .Tahle serie už je fakt k smíchu ,ale multák asi nebude špatnej :-)
  • jinak to vypada, ze tvurci cod nam ted predvadeji velmi podobny pristup, ktery predvadeli ea sports s nhl na pc asi 7 let v rade...
  • tak pockat: rozumim tomu spravne, ze tahle hra nekoho muze vazne bavit? ne-ve-rim
    • jo mě se to třeba líbí :-) těším se...
  • Udělat novou hru se stejnym námětem, grafikou, zvuky, texturami a udělat z ní zase jednu z nejprodávanejších her je prostě umění. Heh, člověk by si skoro řekl, že už si recenzenti dovolej dát negativní hodnocení, aby lidi utratili třeba za hry který si to zasloužej. Holt značka CoD je už asi i nad nimi. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit