Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kod ko daaak !!!
  • ajaj kdo hral crysis tomu se asi dostalo nostalgicke blitky, video je sice v mrzute kvalite, ale neni na nem zprvnoho pohledu nic super uzasneho, pohledneho, zajimaveho ani originalniho, bohuzel toto me nepotesilo
  • Myslel jsem si, že po Black Ops půjdou IW trošku do sebe a pokusej se sérii CoD (nebo MW jestli chcete) nějak oživit. Ale kdyby mi někdo řekl, že tyhle videa jsou jen modifikace MW2 vůbec bych se nedivil ;) No ale co, pořád tu máme Battlefield 3, kterej (alespoň doufám) týhle nastavený kaši konečne natrhne pr.... *5*
  • Podla mna su uz ty americania fakt trapny furt to iste rusi su zli a amici su andilci *11*
    • Joha
      žeby zostatky zo studenej vojny? Ale na druhu stranu... Ruskí vývojári si z američanov moc srandu nerobia :P
    • To jo, ještě když vidím na videu ten úkol ''Flank The Russians on Wall Street'' tak si hned říkám přoč furt dělají z těch Rusů toto OMG *10* *10*
  • Sérii COD si kupuji kvůli multiplayeru(hraji na X360).Singl část považuji pouze seznámení se s novými zbraněmi(kéž by v tomto díle byly zahrnuty české zbraně CZ805,Scorpion EVO3...).Navíc zbraně se v singlu chovají všechny stejně.V mulťáku se chovají každá trochu jinak.
  • Jak znam amiky, tak by, po zadani tech souradnic na ponorce, odpalily ty rakety na vlastni pozice ... *12*
  • No nevim, ale uz i ty WOW momenty mi pridou trochu jako z produkce Bollywoodu
  • skriptovana sragora kterou si opet jako kazdy rok koupi miliony primitivu a uhratejch adolescentu.......
  • Na odreagování dobrý...ale moc dlouho u toho nezůstanu !
  • At zije tupe nabihani nekoncicich zastupu slepic hracovi pod hlaven a zmacknute tlacitko pro strelbu po celou hraci dobu.Tomu rikam adrenalin a vyzva fakt ze jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit