Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rikam to furt, posledni vyborne COD bylo MW1, pak to slo opravdu supem, ale SUPEM dolu. 5. a 7 dilu ne druhou stranu nemohu odeprit alespon nejaky napad. MW je opravdu jak pres kopirak. A jak tu nekdo zminil Borderlands a jeho datadisky, napadlo me to uplne to same. Ja jsem koupil vsechny za 250kc. Tzn., pravdepodobne nejlepe herne investovana ctvrt-tisicovka vubec.
    Nerikam, ze hra nemuze mit sve svetle momenty, jako par atmosferickych scen ci hratelny multiplayer, ale toto snad uz nemohou myslet vazne.
    Opravdu si myslim, ze serii zahchranuje stridani studii, jeden rok na, prijde naprosta kopie MW bez napadu, nicmene remeslne dobre zpracovana, a druhy rok ji vystrida napady hyrici, stale hra stavici na konceptu COD2.
    Obe studia tedy protlacuji neco z herniho praveku, jestli je to rok 2005 nebo 2007 je uz celkem jedno.
    Jsem zvedavy, jak dlouho se s timto fenomenem budeme setkavat.
    Co se tyce souboje s BF3. No asi tak. V BF3 vidim opravdu propracovanou hru, ktera skloubi neskutecnou hratlenost puvodniho BF2 a audiovizualni zazitek BC1, resp. 2. Bad Company 1 beru jako skvely spinoff, ktery me ve sve dobe nadchnul a jeste dne si ho obcas zahraji. BC2 byla samozreje a/v lepsi, nicmene pohrbila puvodni myslenku skloubit alespon trochu ideu BF2 volneho bojiste a znicetelneho prostredi v nejen mp hre. A celkove ubylo temer vseho na cem original stavel.
    Celkove tedy vzato, vkladam do BF3 velke nadeje. Doufam, ze nezklame. K tomuto veledilu se snad nema ani cenu dal vyjadrovat...
  • Obhajovat multak MW2 moze akurat vypatlanec...Kupil som si MW2, v tom multaku som nahral vyse 50 hodin a vysledky su:

    V prvych 6 hodinach som bol uz 2krat prestige, lebo som mal take super stastie, ze som narazil na hacknutu lobby.

    Neustale laggy, ziadne dedikace, posraty p2p, kazda hra min. 80 az 100 ping, zla registracia strelby, teleportujuci sa "spamskillieri" s comandom, kde ta daju s nozom na pomaly 10 metrov, lebo p2p rocks.

    Nemoznost si vybrat mapu aku chcem hrat, jak mamlas vzdy prichadzat a odchadzat do/z lobby aby som konecne mal tu, ktoru chcem...No fakt uzas, este mi povedz, co je na multaku take zabavne. Nehovorim o tom, ze 60% hracov su dementi, nadavaju ti, ked ich zabijes viackrat do citerov a neviem coho a na kazdom rohu zasraty sniper quick zoomom. Nespominam carapackage glitch, javelin glitch...Jj, uzasna hra, fakt. Hlavne multak epicky, jak v 90 rokoch na dialupe, take je super.
    • Tak kámo, pro změnu mapy existuje VOTE!

      Dementů je plno v každém multiplayeru na světě, lagy máš? Asi máš rezavý vydle na střeše páč mě to nelaguje.

      Ještě nějaký světoborný zjištění? Nebo mám být taky primitiv a hneď ti říkat vypatlanče? HM?
    • Nic z toho čo tu popisuješ .) jsem nezaznamenal. Tím jsem automaticky vypatlanec?:)

      Kam tedy na dokonalý mulťák znalče?:)
  • vsechno hrane na XBOXU omg na neslabsi konzoly z hnusnou grafikou
    • takhle to dopada,kdyz sem pisou deti na zakladni skole...
    • video mohlo byt v lepsi kvalite,urcite to neni xboxem
  • Zařaď se do řady. Právě si oběvil svět a přišel na kloub té mašinerii !!! congratulations. A o mě víš úplný lejno.
    • * for Xcomik@tiscali.cz
  • Protože všichni pirátí ty vole :) Jseš hrdej nositel platformy na kterou momentálně každej kašle. Užij si to.
    • Za vsechno muzou pirati? Zapominas na fakt, ze si vetsinou stezuji akorat ti, kteri vydaji na PC nedodelany konzolovy port a pak se divi ze jim to nikdo nekupuje. Dobra hra si na PC najde svoje misto a ty prodeje jsou dost slusne. Ano, piratsvi ovlivnuje prodejnost hry, ale stejne tak je na tom jeji kvalita. A nechapu proc tak odsuzujes PC platformu...
      • Jedinej kdo tady co odsuzuje je tvuj kamarád hred PC čkář o patro výš. Já nejsem gorila a je mi PC jedno ať si žije svým životem. Přečti si pls to co psal za blbosti a pak svůj koment zopakuj. Na PC hraju taky, jediné co mě odlišuje že nejsem chudak flamujicí schovanej za nickem. Naschle.
        • Nebudu cist hromadu nesmyslu. A ze nejsi flamer? Tak proc na neho opakovane reagujes? A taky, "Jseš hrdej nositel platformy na kterou momentálně každej kašle." ne, to vubec nevyzni jako bys neodsuzoval PC. Jo, a neni muj kamarad.. neni totiz o moc jiny nez si ty sam. No, myslim ze bude nejlepsi kdyz vas necham.
    • Xcomik
      Pirátí ty jsi opravdový mameluk :-) Si přečti článek od jednoho z tvůrců Fable :-) Vy konzlosté věční bazaroví hráči nás pcčkáře osočujete že pirátíme to je ftip :-) Se prober 180 milionu konzoli na PS3 prodáno a hru typu CoD kterou kupuje kde kdo si koupi na PS3 4 miliony hráčů.... pirátění je i menší reklama ale bazar ti žádnou reklamu neudělá protože tě to nenutí si koupit hru přímo z krámu! Nás Pcčkářů není tolik jak vás konzolistů a stejně je tu kvantum nových her na naší platformě a né ty paskvili co vycházej poslední dobou na konzole! Platformy u kterých jde jen o prachy!
      • Asis celý hraní na konzoli viděl jen z vlaku. Můj názor je ten že nemáš co pomlouvat platformu se kterou máš nulový zkušenosti a nic o ní nevíš.

        Výhody? - konzoli mají všichni kámoši, sednu do gauče, dám headset na hlavu žádný isntalace a hraju - bavím se.

        Na pc jsem hrál celej žovot, přesalo mě to ale bavit. proč? nebavilo mě vrážet pořád peníze do HW který v jednom týdnu koupíš a v druhým je zastaralý. Ty bláboly co tady píše jsou tak krátkozraký... Prostě neznáš vůbec metr. Máš jen to svý tak to prosímtě aspoň všem necpi. Lidi mají konzole z důvodů který ty asi ani nedokážeš absorbovat.
        • Hm mám kompl skoro 3 roky, rozjedu vše na full, 17 tisíc ale NP :)
      • Máš hubu plnou keců, ale nic nenaděláš. Ano, udělám ti radost, jsem konzolista a vůbec mě nezajímá, že mi tu pak budeš dál ještě fňukat. Svět jsou peníze, nesouhlasím stím, ale dokážu se smířit s realitou. Hra je udělaná pro peníze, řeknu si je to hovadina a další den si na to nevzpomenu. Nikdo tě nenutí hrát cod. Já se na bf3 moc těším, nezajímám se jestli se prodá o 2 kusy víc na pc a budu tady za krále, že hraju na pc, ale nebudu si hrát na tebe, pc beru jako zdravou konkurenci konzolí. Je to platforma jako každá jiná, a jestli se tady chceš odrážet od lanek co se hrají na pc, asi jsi se nezajimal o lanky co se hraje na xboxu? ACCEPT REALITY AND DIE PEACEFULLY
      • Mno a dalsi obeveni sveta ! !!! ty jsi genius!
    • Už ani nejde odpovědět.. nejen že debata plná debilů. Ani pořádně nefunguje. Nejvyší čas přestat se snižovat na tuhle úroveň a jít na čerstvej vzduch.

      to výš bylo pro Xcomik@tiscali.cz - novodobého spasitele herního průmyslu.
  • mmrrxx
    ved to je strielacie po*no :o) strach vojaka zo smrti sa nenosi :o) a pobavilo ma "vykopnutie" dveri 3:25 , pekny dance move ;o)
    • Po*no se dětem líbý, proto to kupujou :D
  • nechapu ze resite grafiku a animace kdyz COD je hratelnosti sr*cka nejvetsiho kalibru, v te zaplave efektu, bloomu, anizo, atatd clovek vubec nevidi v tech omalovankach nepritele a predevsim system utikam-zastavim-zmirim-vidim pres 90% obrazovky kulove jen jakysy maly bordel co ma byt zamerovacem-vystrelim-konec, fakt zabava, zadny recoil , zadne hitboxy zadne jumbovani, zadny adrenalin = zadna zabava! proc je porad jednou z nejhranejsich FPS her CS1.6? Anebo staricky osumtely quake? hry jako COD,Cysis,BF, atd jim hratelnosti nesahaji ani po spicky malicku....
  • Zarazi me, ze v rozborenem a rozbombardovanem NY, kde porad pokracuji tvrde boje, jsou stale slyset sireny policistu. Kolik jim asi plati, ze maji takovou odvahu vyjizdet :P.
    • Zajímavé, čeho všeho si rýpal nevšimne ... No ono se vždy něco najde .)
  • akce s vrtulniky super,no a ta ponorka plus ten odjezd se zaverecnym parkingem,fakt jizda.ja tenhle styl mam rad protoze se clovek ponori naplno do hrani,proste mazec.nevim proc srovnavat s B3 (hrusky/jablka) a multak budou mit obe hry urcite paradni,to uz je jen vec nazoru co komu sedne.
  • vždyť je to to samé uplně! To je datadisk pro mw2 ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit