Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechcu aby ti co věčně pařijou každej rok stejnou hru o to samým (MP-běž a střílej) kampaně mě v 5,6,7 bavily.. ale ten MP je fakt o tom stejným, BTW proč chcu aby MW měli furt takový prodeje a hrali to furt ti samí kterej ten styl baví? protože by do BF3 nalezla banda idiotů která začne kazit reálnou válečnou hru kde je to nejvíc o spolupráci (jako v reálu), například tím že na hardcore pařím BFBC2: běžím, aha apache, nasednu s kámošem a v tom lepším případě nějakej teammate jen mě zastřelí a čorne mi vrtulník... v tom horším případě 5 lidí v plným blackhawku sestřelí spoluhráč AA/bazukou.. nebo stačí když picnou na tvoje vozidlo tracer dart že. bohužel tady de vidět že nekolik takových lidí se už do BF serií dostalo, tak nechcu aby semka zas všichni nalezli.. this is war for real men.. jen tak, hraju na PS3 protože jednoduše NEMÁM PENÍZE na to si kupovat každej měsíc lepší PC kvůli hrám.. toť vše, omlouvám se za chyby atd.
  • To obyčejný chození a střílení jak je na 1. videu mě vždycky v cod hrozně nudí, vždycky si přeju ať tahle část co nejdřív skončí, vůbec mě to nebaví, ale v ostatních sřílečkách mě to nevadí. Co na cod mám rád jsou mise jak na tom 2. videjku
  • Těším se moc, to zase budou stovky hodin u MP. Není lepší MP akráda.
  • Proboha co je to za kvalitu videa? To maj bejtoficiál í trailery? To samé far Cry 3. Navíc jsem nekoukal ale to to snad točíte mobilem...
    • ales.smutny
      To jsou gameplaye, jak myslím i píšeme. Jeden z přenosu tiskovky, druhý nahraný během testování členem redakce GT.

      Prosím, uvědomte si, že jsme uprostřed E3 a materiály proudí jak oficiální, tak neoficiální. Dáváme co nejkvalitnější zdroje, jaké máme k dispozici, ale radši ukážeme trochu horší video, než neukázat nic, protože firma ještě třeba nevydala vlastní.
      • Tak zrovna tohle video je k dispozici v HD takže se moc nevymlouvejte :D

        Ale stejně je to hrozná nuda :(
      • Ok, chápu. Myslel bych že v době zveřejnění je už vydavetel dává automaticky oficiálně. Zřejmě jsme se spletl
  • BF3 má možná super grafiku, ale mi příjde grafická stránka v CoD naprosto dostačující, kouká se na to pěkně a hraje se to také dobře. Koupím určitě obě, snad bude letos BF konkurence schopný, hrát poslední 4 roky jenom CoD, to chce změnu.
  • Myslel jsem si, že po Black Ops půjdou IW trošku do sebe a pokusej se sérii CoD (nebo MW jestli chcete) nějak oživit. Ale kdyby mi někdo řekl, že tyhle videa jsou jen modifikace MW2 vůbec bych se nedivil ;) No ale co, pořád tu máme Battlefield 3, kterej (alespoň doufám) týhle nastavený kaši konečne natrhne pr.... *5*
  • Pořád tu jsou tupé ovce co si myslí, že CoD je o SP a pořád melou stejné kraviny dokola. SP je tady stejně jako v BF3 bonus navíc a jenom hlupák si to může koupit kvůli SP. MP je v CoD nejlepší už 4 roky za sebou, je to skvělá arkáda, stejně jako BF má svůj odlišný a skvělý multák.
    • Oprava: MP je v CoD téměř totožný už 4 roky za sebou
      • Totožný a pořád nejlepší. Není lepší arkáda a to, že každý rok udělají nové mapy, perky, zbraně atd je dostačující, abych u toho další rok vydržel. Já se bavím skvěle, Mp hraji od 4. dílu, nevynechal jsem ani jeden díl, každý jsem mastil celý rok a MW3 nebude vyjímkou.
        • no já MP hraju jenom 5. díl (na LANu občas MW1) a nic mi nechybí (až na málo serverů 5ky). Sice arkádovej styl CoD mi přijde spíš jako Quake:Modern Warfare ale dá se to :-D.
          Jinak změnu perků vystihuje tenhle obrázek nejlíp :-D
          http://pro.naurunappula.com/nn/1/571/649/s_rc-nuke-dog_688925.jpg
        • A to ti vazne tech par novych map,zbrani a perku stoji za tu cenu za jakou to prodavaji?
  • Mě to přijde spíš jako mod ,než jako pokračování .Tahle serie už je fakt k smíchu ,ale multák asi nebude špatnej :-)
  • No tak podobnou misi s navy seals a ponorkami bych si predstavoval v Battlefield 3 singleplayeru. (Pozn. aniz bych vedel ze to bude v cod mw3).
  • ajaj kdo hral crysis tomu se asi dostalo nostalgicke blitky, video je sice v mrzute kvalite, ale neni na nem zprvnoho pohledu nic super uzasneho, pohledneho, zajimaveho ani originalniho, bohuzel toto me nepotesilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit