Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Tak konference nebyla fail jako minula, ale nic co by me premluvilo...Ryse se mi hrozne libilo nez se zacalo "bojovat" Deadrising vypadalo zajimave a nejzajimaveji vypadal Titanfall kterej vyjde i na pc...tak teda nevim
  • oktavius66
    Tak s tím Titan Fall souhlasím... Na první pohled fakt super, ale po 10 hodinách bych to asi opustil... Ale mluvím za sebe samozřejmě *3* . Nevím jak ostatní...
  • Miserius
    Titanfall bude i na PC
  • Z XO exkluzivit, který mě zaujaly, ale nikdy si je bohužel nezahraju: Ryse, i přesto, že to byl samej QTE; pak Quantum Break, i přesto, že actual gameplay jsme (zase!) vůbec neviděli, ale koncept zní zajímavě; a nakonec Dead Rising 3, vypadá to, že tam se budou hráči moct pořádně vyřádit. No i ten Titanfall vypadal hezky, ale to si myslím, že by mě po chvíli přestalo bavit.
  • No vidiš a mě zas nepřipadá žádná z těch co vycházej na PS4(z těch o kterých vím samozřejmě) zajímavá...
  • Ryse pořádně ani není hra. Quantum Break je seriál. Titanfall vyjde i na PC.

    *3*
  • Tak počkej na PS4 konferenci tam třeba taková bude.....
  • Tak za mě spokojenost, exkluzivity F5, Ryse, Quantum Brake i Titanfal super! Hru od Blacktusk uvidíme pořádně až na Gamescomu a nemyslím že to bude jediná nová exkluzivita, kterou tam ukážou.... No a Halo je pro mě taky jasná záležitost. Cena cca 12500 očekávaná, takže já zůstávám dál s Xboxem.
  • oktavius66
    Na tak přesto že jsem šílený fanda Playstation, tak celkem přemýšlím o tom že bych si to Xko1 nakonec za nějaké ty 4 roky koupil pokud bude stát pod 6000, ale to asi těžko. To už beztak bude XBOX 2 *1*... X1 na mě zapůsobil hrami: RYSE, Dead Rising 3, možná ten Quantum Break. Hlavně po stránce grafické, ale grafika není všechno, že ano !
    uvidíme co vytasí SONY s PS4... SONY COME FEED ME !
  • Podle mne dobrý, potěšily mne změny ohledně Live Gold účtu, snad sdílení zlatého členství bude i na X360.
  • GlaDOS
    Ani ta nezávislovka od Capybara Games mě nazaujala. Jenom Zaklínač 3. Zbytek bych shrnul do zkratky UVH - univerzální vojenská hra. Ach jo.
  • zaklinac 3 je čarovny
  • Promin Microsofte ale ani jedna hra mě nezaujmula (zajímají mě převážně akční hry) vesměs vše epické koridorové strilečkochodičky to je tak těžký respektive pořád čekám na podobnou hru jako byla hidden and dangerous
  • lol. tie ich exkluzivity dost fail.
  • Ve tři ráno našeho času začíná Sony konference.

    http://www.e3countdown.com/
  • kdy bude E3 o PS4, nebo o hrach pro PS3?
  • Ale vubec nic tam nebylo come ma kopnout ke koupi , proboha vzdyt tam neni ani jedna exklu. rovna ktere vychazeji na ps3/4
  • TheGGG
    Skvělé, hromada nových zajímavých her. Sice jdu do ps4, ale xbox one taky stojí za uvážení.
  • Malleth
    Tiskovka byla dost nabitá, ale jediný hry který bych si z těch ukázaných chtěl zahrát jsou stejně multiplatformní.

    Nejlepší trailer byl hned ten první. Metal Gear rulezz
  • Jdeš pozdě, byl tam trailer .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit