Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Hold my beer and watch this!"

    Ale myslím si, že přesnější by bylo napsat: EA:"Challenge accepted!" *1*
  • TheGGG
    sledování na twitchi není hraní prober se *1*
  • hele asi tě zklamu, ale to opravdu nepíšu já, rozhodně ne víc než 10% těch stěrů kterýma si tě tu lidi dávaj na 3 chody, asi se holt budeš muset smířit s faktem, že jsi směšný dem*nt pro většinu populace a nikoliv jen pro jednotlivce, ale bavím se u toho dobře, to nepopírám *5*
  • Klidně, mysli si, co chceš, ale rada pro tebe zdarma: Najdi si nějaký smysl života, docela to nezvládáš poslední dobou, nemyslíš? Myslíš si, že někoho baví pořád číst v každé druhé novince/recenzi, jak je všechno fail, jak jsou všichni femto a ty jsi letadlo, co si nezaslouží být v mínusu?
  • Jedinej, kdo potřebuje prášky je draculA, kterej tu diskuzi očividně těžce nezvládá.
  • takže uznáváš, že jsi ubožák když tu neustále měníš nicky? hele, upřímně, všichni okolo to o tobě vědi už dávno, ale je fajn, že jsi to konečně přiznal sám sobě, děláš pokroky, chlapče/boy
  • připlazil ses tu pod jiným nickem, aby sis sám sobě podkuřoval. Ubohé.
  • "Femto je  je nejtrapnější troll v historii games.cz---"

    Petr 9.6. 2018
  • Bobrkola: "nové CaC, horší než CaC 4 být nemůže"
    EA: "hold my beer!"
  • co to porad meles o sferach?

    bavime se snad o hrach
  • U MAD?

    xD
  • Jo, konečně jsi tu zasral diskuzi kompetně. Gratuluji.
  • "Z komentářů jde vyčíst, že vy jste, kdo není schopen akceptovat názor někoho jiného."

    "To, že tobě osobně se to nelíbí, je irelevantní.
    Raději běž hrát hry, které jsou přímo šité na míru tvému mentálnímu levelu."

    "Já nejsem ten, kdo měl potřebu ostatní urážet."

    Miluju tyhle pacienty, co si sami *** do úst a trolling, lhaní kličkování je jejich nejsilnější zbraní...
  • "Já nejsem ten, kdo měl potřebu ostatní urážet ostatní "pane buthurt" a nebo "co si **** do úst", protože mi došli argumenty. A počkat... to vy jste ta osoba, co to napsala =)"

    Ta osoba, co to napsala, až po tom, co ho napadla tvoje osoba. Pokračuj ve *** do úst. Tady je to fakt samej pacient... se fakt nedá.
  • Mimochodem, emoce nemají nic společné s intelektem. Kvalitní fail a další *** i do úst.
  • U MAD?

    Já nejsem ten, kdo měl potřebu ostatní urážet ostatní "pane buthurt" a nebo "co si **** do úst", protože mi došli argumenty. A počkat... to vy jste ta osoba, co to napsala =)
  • Řekl femto/femtův lokaj pod alter nickem. Jo pacient se pozná...
  • 2 n:
    Tím jsme došli zpět k tomu, že kdyby Win10 byl skutečně "upgrade", tak by byl důvod ho instalovat i ve firemní sféře.
    Jenže Win10 není nějakým (výrazným) zlepšením a Micro$oft ho protlačil do domácností jenou hrubou sílou a tím, že lidem nedal na výběr!!!

    Takže vaše prohlášení "znam spostu blbcu, co zustavaj u w7 a ani nevi proc, a jeste vetsi si je instalujou i na novej hardware" bylo prostě úplně mimo. Pokud nepotřebujete Win10 ke hraní nejnovějších her, tak opravdu není důvod na něj přecházet.
  • Já tu napadal? Koho? Hru? Takže nejen fanatik a troll, ale ještě lhář. To, že je to fail, je můj názor na "celkem úspěšnou hru" - "vyvýjenou 10 let". Takže... ehm... tu " U MAD" projekci si strč za klobouk... je to trapné.
  • ještě si zapomněl vytáhnout femta/naklik.

    Tohle je nejtrapnější troll v historii games.cz---

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit