Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U MAD?

    Z komentářů jde vyčíst, že vy jste, kdo není schopen akceptovat názor někoho jiného, protože jinak by jste netvrdil o celkem úspěšné hře, že je "fail generace".
    A vy jste ten, kdo tady vytahuje osobní útoky a urážky. Já vás pouze informoval, že pokud hry s hlubokým emocionálním zážitkem nejsou pro vás, tak by jste měl si jít hrát jednodušší hry typu CoD.
  • a to je spravne, v korporatu mas makat a ne hrat hry
  • to se rika o vsech windows uz asi 30 let
  • PS: Samozřejmě, že Win10 má velké zastoupení kvůli domácnostem a hráčům. U domácností se nic nedá dělat, protože s novým PC je už většinou automaticky Win10. U PC hráčů zase není jiná možnost, protože Micro$oft nechce uvolnit nejnovější DirectX na starší verze Win. Ať je to, jak je to, tak ani v jednom případě se ten Win10 neinstaloval, protože by to byl "nejlepší a nejbezpečnější" systém.
  • O mentálním levelu píše někdo, kdo argumentuje osobním útokem, protože má někdo jiný názor. Škoda slov. Další fanatický troll maňásek, co si **** do úst.
  • Ironií je tu je akorát to, že to, co si napsal, je z paty vytažený troll blábol. Ale pokus pěknej, pane Butthurt
  • 2 n:
    Nic si z toho nedělej, že to nechápeš, Win10 je systém dělaný přímo pro ovce. U ovcí se neočekává, že budou schopny přemýšlet.

    Řeknu vám to takhle: ve firemní sféře není Win10 moc žádaný. Prakticky největší skupina zaměstnanců, kterým je instalujeme, jsou jenom kancelářské krysy, u kterých se očekává, že celý den stráví čtením mailů a prácí s Wordem či Excelem. Nedejbože, že by na tom systému chtěli dělat komplikovanější věci na komplikovanějších programech.
    A na úrovni vrcholového managementu? Tam jsem Win10 vůbec neviděl.
  • w7 jdou porad upgradovat zdarma

    co myslis ty, se neodvazuju hadat, protoze znam spostu blbcu, co zustavaj u w7 a ani nevi proc

    a jeste vetsi si je instalujou i na novej hardware
  • Normálně je to pravda, ale EA je proslulá svou krátkozrakostí.
    Po každém failu si "sypou popel na hlavu", ale hned udělají stejnou (a nebo ještě větší) pitomost.
    Jako sorry, ale tohle SW:Battlefront 2 a NFS:Payback byly hry za plnou cenu a přesto do nich nacpali P2W modely. Za tuhle extrémně stupidní formu monetizace můžou fakt jenom akcionáři a vrcholový management (prachy na dividenty se odněkud musí vzít).
  • Jinak nesouhlasím. Akcionáři nejsou (teda většinou) tupá zvířata jako ta samice prasete (správné označení je bloknuté) z bajky. Když se jim to vysvětlí, tak pochopí... Chtělo by to jen správnou komunikaci.

    Navíc většina institucionárních akcionářů (teď jsem se koukal na nasdaq) jsou velké investiční skupiny, které mají široké spektrum... A těm jde především o to, aby akcie drželi hodnotu a šli jim dividendy. Čili svádět to na akcionáře mi nepřijde košer *3* .
  • 2 n: "muzes si upgradnout na w10 a nefnukat"

    LOL, jestli instalaci Windows 10 považujete za "upgrade", tak v tom případě vás musím upozornit, že slovo "upgrade" znamená úplně něco jiného než si myslíte =)
  • Trollík měl asi pocit, že mu lidi nevěnujou dost pozornosti, tak se chtěl více zviditelnit.

    DONT FEED THE TROLLS!
  • Ještě jsem si vzpomněl, že zavřeli i Maxis kvůli tomu, že po... poslední Simcity a místo toho, aby se kousli do rypáku a snažili se udělat dobou hru, tak řeknou: Tyhle hry netáhnou jdeme dál...

    Dneska jsem si říkal: posledních pár let EA podělá na co sáhne. Na minulém E3 si sypali popel na hlavu, jak se poučili a pak: bum ho SW: Battlefront II a pay to win, Need for speed Payback, kde kombinuje to nejhorší z free2play, mikrotranskačních a full price (cena 60e) her... Vážně by mě zajímalo, jestli se lidi opravdu naštvou a začnou je ve velké míře sabotovat, aby ukázali, že tudy cesta opravdu nevede... Ale to se asi nestane :/.
  • ^ Ironií je, že přesně tohle napsal další takový maňásek, co tu brečí 24/7 u čehokoliv. Od různých indie her, přes rpg, onlinovky, cokoli nemainstreamovýho, atd.
  • No právě! Podělají jeden díl a z toho vyvodí, že daný herní žánr (a konkrétní herní série) už není "in".

    Bohužel EA je řízená akcionářemi a ti akcionáři nechápou princip "když nám dáte dostatek času udělat kvalitní hru, tak to přinutí lidi vypláznout prachy", ale spíš je zajímá jenom krátkodobé hledisko "jak co nejrychleji a nejlevněji vytáhnout z lidí peníze". Z toho důvodu každý rok vychází NHL a FIFA (atd.), která se skoro neliší od předchozích ročníků. Někdo měl těm akcionářům vysvětlit, že takhle to nejde dělat u jiných her.
  • The Last Guardian si našel své publikum. To, že tobě osobně se to nelíbí, je irelevantní.
    Raději běž hrát hry, které jsou přímo šité na míru tvému mentálnímu levelu, jako je třeba Call of Duty.

    A k Shadow of Colossus: taky nejsem fanda různých remaků a remasterů, ale ne každý si chce kupovat PS2, jenom aby si mohl zahrát ten starý SoC.
  • ovsem, hardcore hipsteri kupuji jedine nintendo
  • než Windows 10, to si radeji koupím tu konzoli *15*
  • Řiká maňásek, co tu brečí 24/7 u čehokoliv. Od Blizzardích her, přes moba, onlinovky, multiplayer, izo rpg, indie hry, cokoliv nemainstreamovýho, sjw...:D
  • muzes si upgradnout na w10 a nefnukat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit