Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebo na Windows 7
  • Proč píšeš dvakrát to samý?
  • To, že budou hulákat neznamená, že ta hra je nebo bude v něčem převratná. Lidi dneska hulákaj při čemkoliv...
  • The Last of Us jsem dohrál, slušných 7,5/10 za mě
  • TheGGG
    říká člověk co ani nikdy nevlastnil playstation.... vrať se ke hraní moba odpadů
  • TheGGG
    radši se ani nevyjadřuj... klasický pctard... nejraději by chtěl všechny konzolové exklusivitky, ale z PC se taky řada her na konzole nedostane.... nic mě nedělá větší radost než vidět pc tardy jak brečí po ps 4 exklusivitkách... sláva sony, ps4 a exklusivitkám... salty boi jako ty dělá hraní god of war ještě lepší
  • KrPa
    to vis, EA by mohlo udelat nejakou MOBA BR strategii
  • Příště použiju ;).
    Hmm jistě RTS nejsou cool (ale podle EA nejsou cool ani single player hry)... Ale nebylo to spíš proto, že C&C 4 byla srágora? Mělo to hodnocení kolem 4-5/10 a co šlo, to podělali. Pamatuju si, že nějaké mise skoro ani nešly dohrát (protože člověk musel hrát za support zaměření, které nemělo skoro žádné dmg jednotky a hráč musel porazit offensive AI). Přemýšlím jestli si vzpomenu na nějakou horší RTS co jsem hrál, ale opravdu mě nic nenapadá... A přitom C&C 3 byla fakt pecka.
  • když už chcete používat acronym, tak aspoň využijte jeho nejpoužívanější formu C&C !!!

    A obávám se, že EA nové C&C neudělá, protože po tržbách posledního dílu akcionáři EA usoudili, že "strategie nejsou dost cool" *16*
  • Proč si teda nemůžu zahrát Forzu nebo Halo na Playstationu?
    Edit: Nebo na Linuxu?
  • Tak Nintendo hry na PC určitě/bohužel nebudou *3* . I Bayonetta vyšla na PC po x letech. Respektive je to snad jediná hra za posledních 5 let co na PC vyšla.

    D4 bych bral taky všemi deseti, ale buď oznámí D3 na Switch na Nintendo prezentaci nebo to představí až na Blizzconu.
  • Jj a přesně proto má Xbox 2-3x nižší prodeje než PS4 i přestože má výkonější HW za podobnou cenu... Jediná věc, čím se Xbox od PS4 liší je minium exkluzivit... Oh wait.. *3*
  • ucho
    a proto nedávno prohlásili, že si ten problém uvědomují a že začali pracovat na nových exkluzivních značkách? zdá se, že nevíš všechno :D
  • Hlavne pozvete na komentovani E3 Karla Drdu a Honzu Olejnika *4*
  • Horácio kolik jsi si koupil herního HW?
  • MS v této oblasti nezaspal.. protože MS zcela změnil přístup a podporuje multiplatformitu.. viz PlayAnyWhare.. a to je přesně ten přístup co je zcela v rozporu s exkluzivitama. Smrt exkluzivitám! (Playstation hráči nebudou souhlasit.. protože na tom to mají japonci založené) hehe
  • čisto technicky máš pravdu, žiadnu komiksovú postavu nevydojiš, obzvlášť nie ikonu ako batman. ale tri diely na nejaký ten čas stačili, už sme toho s netopierom zažili dosť, namlátili sme kde komu. zmena neuškodí.
    marvel má bohatšie potrfólio vďakčných postáv na hru (verím, že sony nám to predvedie so spidermanom), ale pochybujem, že si ich pustí + sústredil som sa len na DC, ako logické pokračovanie batman série s možnou týmovkou v budúcnosti. viem si živo predstaviť v hrách podobný scenár, ako predvádza marvel vo filmoch.
  • ucho
    takže v Microsoftu, Sony i Nintendu jsou mimo realitu, ale jen ty v ní. jasný.
  • Tak ono je to celkem fakt - sice exkluzivity většinou nejsou ty, co se nejvíce prodávají, ale zároveň to je něco, co jinde neseženeš a část lidí se podle toho taky rozhodne. MS v této oblasti dost zaspal a proto se i zaslouženě XO prodává méně, zatímco Sony vydává či se nějak podílí na spoustě exkluzivních AAA her a je to jeden z důvodů, proč se také zaslouženě lépe prodává.


    (pisatel příspěvku hraje jak na XO, tak i PS4)
  • podle mě, ten kdo píše o tom, že někdo potřebuje exkluzivitu.. je zcela mimo realitu.. TEČKA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit