Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja cekam novou Zeldu, Maria, Xenoblade na PC a samozrejme PS5 a xBox Two z hernich novinek pak Diablo 4. Cokoliv jineho me neuspokoji *1*
  • Není to ani tak predikce, jako soupis zbožných přání. Kdyby se aspoň 1 věc povedla, byl bych spokojený :D.

    Ubi: Docela mě překvapilo, že nikdo nezmínil u Ubi nové Settlery *4* .
    SE: doufám, že oznámí předělávky starších FF titulů na Switch.
    Sony: Mohlo by dojít oznámení vzkříšení Medievil, před nějakou dobou na internetu byly nějaké rumory. Případně nové DLC/nový díl Horizon nebo nějaké nové AAA exkluzivity by nadchly.
    Bethesda: Oznamte Dishonored na Switch prosím.
    EA: V rámci vyžehlení svého PR by konečně mohli oznámit nové CaC, horší než CaC 4 být nemůže, tak snad nějaké vylepšení bude.
    Microsoft: Oznamte/ukažte AoE 4 nebo se smažte v pekle! *1*
  • Dávám PC Gaming Show přesně 10 minut svého času, protože jsem se již spálil dvakrát a dvakrát to byla dlouhá, nezjímavá nuda a bez zajímavých her. Navíc nemám rád ten formát, že si tam ještě s vývojářema nezajímavě kecaj čtvrt hodiny, aby pořádně natáhli to, že toho na této show moc nemají.

    Fakt nepotřebuju uřvanou hudbu, tři p*dele světel apod, ale ať prostě předvedou pořádné hry, hry a hry, to si pak ty dvě hodinky (nebo tři jako v případě E3 2016) klidně rád zkouknu. Ono když byla zábavnější i konference Square Enixu na e3 2016, dělá něco PC gaming show špatně.

    Jinak se těším na všechny zbylé konference - Sony snad nezklame a ukáže víc z death stranding, MS se snad vytáhne, Ubi snad představí lepší The Division, Bethesda snad předvede dlc do Prey,a EA s Nintendem taky ukáží něco zajímavého.
  • To je hodně zjednodušené. Je jasné, že největší studia sypou svoje vlajkové tituly s menšími změnami, protože o ně je prostě zájem, ale to je jen jeden proud. Myslím, že nikdy v minulosti nebyla větší možnost výběru. Kreativních titulů je spousta, stačí se jen dobře dívat.
  • TheGGG
    Naopak, silná story je to co lidi chtějí viz nové gow, naopak lidi nezajímá další trapný open world odpad od žabisoftu
    A když nemáš ps 4 tak se nevyjádřuj
  • ucho
    jedničky se prodalo přes 10 miliónů kusů a ten koridorový skript skvěle bavil. takže jo, ze židle to zvedne dost lidí a uvidíš, jak budou lidi hulákat, jestli Sony předvede gameplay.
  • cokoli o Death Stranding *14* *14*
  • koridoroví zombíci (houbíci) . na druhou stranu, TLOU byla jedna z těch her, kde omáčka okolo byla zajímavější než samotná herní náplň, tak uvidíme
  • a novej Fallout
  • Nejvíc se těším na Cyberpunk, polud ukáží gameplay. CD projekt nikdy nezklame. Pak ještě Beyond the Good and Evil 2 a Death Stranding
  • LoU2 zastíní velký kulový. Koridorový skript dneska už nikoho ze židle nezvedne.
  • ucho
    Batmana nevydojíš. A nedokážu si představit, co by šlo vymyslet se Supermanem za hru. akční hru těžko, protože Superman je prostě Superman. Celkem vděčná postava na hru je Hulk. ale i WW by mohl být zajímavý tah, navíc je to ženská, takže na tomto poli ve hrách celkem změna.
  • Dúfam a pevne verím v návrat Sama Fishera. Na nový SC sa teším asi najviac :)
  • ucho
    Sony se vytasí s předváděčkou Dreams. na gameplay Death Stranding je brzo, gameplay Cyberpunk2077 je celkem možný, hra byla oznámena v roce 2012, takže už musí být nejmíň v alfě, pokud se během vývoje něco nepodělalo. na druhou stranu se traduje, že Cyberpunk2077 bude i PS5 hra, takže mi nedává moc smysl prezentovat jen jedno.
    Demon's Souls remake na PS4 by mohl být fajn.

    Microsoft údajně vývoj nějakých exkluzivit rozjel, ale hodně by překvapil, kdyby něco stihl ukázat už letos. To spíš příští rok.

    Sony to bude mít s prezentací jednoduché. Stačí se vytasit s gameplayem Last of Us II a lidi budou slintat blahem a všechno ostatní zastíní. Ale věřím, že tam ještě nějaké překvapení v rukávu mít budou. Jen doufám, že to nebudou tlačit moc přes VR. prodeje tam rostou, ale hry pro VR mě zatím moc nezajímají.
  • Ta predikce k Death Stranding je velmi trefná. Taky očekávám pouhé videjko, které vůbec nic neřekne a nedejbože, že by ukázali nějaký gameplay.

    Jinak škoda, že Bethesda tradičně všechno provalí už před E3 a pak lidi u jejich projekce jenom zívají.

    A k přáním o nějakém překvapení?
    Teď nedávno koupil značku Shadowrun nový majitel, tak by se hodilo další pokračování...
    (samozřejmě se taky modlím za Cyberpunk2077, protože CD Projekt to umí, ale obávám se, že je ještě brzy)
  • remake Demon Souls od Bluepoint, novinka od FS ještě letos a mám Vánoce v létě...
  • radim.zaty
    Shadows die twice (ať to je cokoliv) s oznámením, že to vyjde ještě letos a zbytek je mi celkem fuk :)
  • ja tajne dúfam v ten cyberpunk 2077 a uvidíme, ako sa ukáže nové metro.
  • batman je už vydojený dosť. supermana osobne nemusím, takže... hm... bral by som niečo nové, taký arrow, kľudne aj amazonku WW, alebo lanterna.
    proste tá istá nadstavovaná kaša, ktorá mi chutí, ale chcelo by to tú chuť zvýrazniť.
  • Tady máte odkaz na to video. Je síce o hudbe, ale dá se vztáhnout i na hry, filmy atd.
    https://www.youtube.com/watch?v=oVME_l4IwII

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit