Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ze zacatku jsem byl hodne skepticky k tomu cernemu listu *1* od ubisoftu jsem se naucil, nenechat se uchlacholit. Zatim mam na hru stejne spatny nazor jako kdyz jsem poprve videl E3 video. Dabing uz jsem nejak prekousnul, ale to omlazeni Fishera a jeho nekolikanasobna rychlost a mrstnost se mi proste moc nelibi. Poskakuje tam jak opice, cele mi to pripada jako postavicka z papiru, nez lidska postava. Hlavne ten zaver, poskakovani po strechach, zajimave rychle zachyceni lana a slaneni.....chapu, ze je vse sladeno do rychleho pohybu ale tohle je moc. Jako bych sledoval parkourove video, ktere je sestrihano a tvori jeden celek. Dulezite pro me budou ukazky nocnich misi, coopu a multiplayeru. Hodne me v DA zklamal odflaknuty multiplayer, ktery v pandora tomorrow a chaos theory byl skvely a o convictionu ani nebudu radsi mluvit. COOP v Conviction byl podareny, ale chybely pohyby dvou agentu, poradna spoluprace....byl to proste klasicky pruchod ve dvou, nic navic, nic co by prevysovalo, klasicka infiltrace ve dvou. Pokud me chce ubisoft presvedcit o tom, ze BlackList neni tak spatny jak vypada at mi ukazou stealth pruchod nocni misi, at mi ukazou, ze hra mi opravdu nabizi vyber stealthu a akce, toto video me ukazalo, ze me mapa nuti hrat chvili stealth a chvili akcne. Dale coop a versus, potom si budu treba myslet neco jineho
  • sam fisher a kratos sa zachvilu stretnu v jednej hre. fakt nechapem preco tam vobec je nutne kazdeho zabit. assassins creed je sice fajn hra ale splinter je o niecom inom. ak v hrach je moznost ze nemusim zabijat vobec nikoho tak tu moznost vzdy s radostou vyuzivam a su to moje naj naj hry. napr. deus ex HR, thief, alpha protocol, splinter cell chaos theory, a do istej miery aj Hitman a samozrejme batman arkhamy, kde ste za non killera. co uz
    • deridon
      přesně jak říkáš, já ve Splinter Cell nikdy nikoho nezabíjel, pokud to nebyl cíl mise, protože ty rozhovory s vojákama jsou užasný v tý hře, a abych zabijel někoho, kdo je nadšený z toho, že ho přepadl ninja, tak to bych musel být fakt špatný agent :D

      jinak ještě dodám.. Hitman, Thief, Deus Ex též, mám stejný názor na to jako ty.. to co se vždy prezentuje uplně nesnášim a hnusí se mi to už přímo.. jednou jsem to psal v diskuzi u Assassins Creed 3.. oni všichni prezentují tu badassovitost a sílu jedince nad většinou, dělají z hrdinů sadisty a kdybych to měl brát v potaz z pohledu některého univerza (např. ten Splinter Cell) tak se chovají všechny postavy neprofesionálně a trapně :D jinak až vyjde Dishonored, bude to v mé režii to samé (dělat jen to co má, zbytečně nezabíjet).. jinak trailer se mi právě líbil tím, že se hrdina nechoval trapně a dělal jen svou práci a odstranil cíl, ten kdo mu stál v cestě, sice ho zabil, ale rychle, žadné střelení šípu do nohy a pak si pomalinku jít jako boreček s vytasenou zbraní k slintajicí a bezbranné oběti :D
      • Tak bylo jasně řečeno, že to, zda Sam zabije či omráčí dotyčného závisí na tom, zda bude mít vytazen nůž či ne - což ovládá hráč - stejně jako bude rozhodovat, zda popraví či nepopraví vyslýchaného...
  • ubisoftm má dar sr.t hráče.ničí zaběhlé hry a otravuje svojí ochranouSama jsem zbožňoval ale tohle diky nechci
  • Pete.palis
    tak určitě tam budou stealth mise, chtěli to udělat hold pestřejší....jinak co mě nejvíc zarazilo, jsou spiderfofry na skalách *1*
    • Assassin's Creed uz jim asi trosku vlezl na mozek, tak ted takove hovadiny musi strkat do kazde hry. *11*
  • DangerousDave
    je ešte blbejší ?
  • ale je ješte blbší
  • Hanzales
    Hodně zajímavé novinky, vypadá to vše velmi slibně. Ještě by se (už jsem chtěl napsat Samovi) hodilo takové to malé průzkumné letadélko. Určitě by se mi líbilo zmapovat si postup a nepřátele takto, než tím zprůhledněním všeho okolo. Ta termovize k nakouknutí za plachtu stanu taky měla tak nějak větší logiku, ale toto všechno brzo soudit. V podstatě toho zatím moc vidět nebylo (jen to akčně laděné video pro prezentaci). Uvidíme, jak budou různé featurky zpřístupňovány a jak často půjde některé ty vychytávky používat. Pokud měl Petr Poláček z prezentace atd. pocit, že se Blacklist přibližuje více k prvním třem dílům, pak nemám nejmenší důvod myslet si, že tomu tak nebude. Tuž držme palce no...
  • Cosi
    Všechny mé názory jsou sepsány v tomto článku. Jen ty killstreaky nebo jak se to jmenuje se i v Convictionu museli zasloužit tichým zabitím určitého počtu lidí a pak šlo zaměřit max 3 nepřátelé, mám za to. Pokud to tu bude až 10, i když s nějakým povinným mačkáním čudlíků v jejich průběhu, i tak je to moc. A hlavně jak se psalo, ať je to primárně založeno na stealth postupu hrou, něco jako nový DE:HR.
  • na ksichte sa na 95% podoba na Isaaca Clarka
    • Tak oni ho pozměnili tak, aby víc sedl tomu novému dabérovi. Nevím proč ho měnili, když sám Ironside (původní hlas Sama) tam bude taky, ale pouze jako "vypravěč". Radši měli předvést nového agenta a Sam by ho zaučoval. Asi cítili nutkání Sama omladit.
      • Nový agent by byl podle mě dobrý a logický krok, přece jen Sam už má 55 let.
      • h0p3
        přesně, taky tam mohli nacpat Archera z Conviction co-opu nb někoho novýho, ale měnit Fishera to je prostě demencia X_x

        + k tomu že vypadá jak Isaac, máš naprostou pravdu
        • No Archer... ten asi ne, bo spolu s Kestrelem prdí do hlíny *1* třeba někdo úplně novej a Sam by tě zezačátku provázel a později by se na misi rozdělili, jeden půjdu zvrchu a druhé zespodu a že by s to skvěle hodilo na coop snad ani říkat nemusím.
  • jindra.veliky
    Me se hra libila. Jestli v ni bude vic moznosti postupu a jak resit danou situaci pak by to mohlo byt fajne! mno ni? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit