Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S takými tvrdeniami by som bol dosť opatrný. Ono to ešte zďaleka nie je doladené, plno vecí sa môže zmeniť, chýbajú tam krivky citlivosti, atd... A veľa záleží, jak moc si s tou pákou naučený. Naviac s Joyestickom môžeš oveľa lepšie manévrovať - v dogfighte na krátku vzdialenosť veľká výhoda..
  • MickeyMutant
    Šum svistu, ohlušující exploze, syčení laserů a dunící kadence rotačáků. Vesmír, jak má být.
  • V puvodnim elite nebyla a mozna ani tady nebude prima napln, kterou by jsi mel delat. Jak je zmineno, hlavne je to o tom, ze si muzes blbnout ve vesmiru dle svych moznosti a schopnosti a hlavne podle toho, co te bavi (pirat, obchodnich, zoldak, pruzkumnik aj.)
  • to bude levejma rukama,protoze SC je na mysi mnohem lepsi,co se tyka presnosti, nez na joyi...
  • asi tak. Je škoda že ke konci roku vychází taková spousta zajímavých her, nevím do čeho mám narvat prachy... to je dycky tak stupidní sucho přes léto, až mě to sejří.
  • herní náplň závisí na stylu hraní, můžeš si jen tak vandrovat po vesmíru a třeba zabíjet hráče, nebo můžeš být obchodník, a myslím že tam bude i PVE složka
  • presne tak.. ale nekdo se tomu bude tlemit protoze si plete crowd founding s eshopem.. ale tak to je jejich vec kdyz nepoznaji rozdil, ze ;)
  • narozdíl od Star Citizenu se to dá hrát v pohodě na myši (prej, mám jen SC a tam je to ovládání fakt děsné)
  • při kampani stála alfa 200 liber a beta 100 :) pravděpodobně proto že tak dostaly opravdu jen ty hráče kteří jim pomáhali testovat.
  • Vypadá to pěkně... viděl jsem i nějaké video, kde představují jak je ten vesmír velký. Co v něm bude ale za herní náplň?
  • Ke konci roku :)
  • Ke konci roku, pokud se nemýlim ;)
  • Pěkně teda děkuju!

    Už články v Levelu mě dost nahlodaly, ale tohle... jsem chycen... polapen.

    To vypadá tak úžasně, až se mi tomu fakt nechce věřit.
  • Vojta_Ilavsky
    Ten zvuk v tom traileru. *9*
  • Early access za 60€, odladěná hra za 40€. *15*
  • Porádny spacesim by som si veru aj dal... Kedyže má vyjsť final?
  • ucho
    co takhle si po sobě před zveřejněním ten článek přečíst?
  • Mam silenou chut si to koupit, ale problem je ze nejdriv musim koupit joystick :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit