Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Hele a co multiplayer? Na Steamu ho to ukazuje, ale nikde o tom nemůžu najít ani slovo.
    • Koukám tu na to, a je tu klasickej Hotseat mod a pak ještě LAN. Jsou to co tak zběžně koukám jen ty tahový souboje družina vs. družina.
    • kovar.jakub
      V MP by mělo jít o skirmish taktické bitky. Zřejmě to bude zábava, ve verzi pro recenzi to ale aktivní nebylo, takže posoudit nemůžu.
  • smejki
    Tak to jsem velice potěšen. Šuškalo se o problémech, ale je vidět, že to na vývoj nemělo zásadní vliv (jako třeba u Star Command). Největším problémem teď bude najít tlačítko "přidat do košíku". \o/
    • prudislav
      super že se jim to nakonec s pomocí KS podařilo :-) jen nevím jestli bude lepší koupit GoG nebo Steam verzi
      • Kompletně bez DRM vs. vázáno na Steam. To je přímo Sophiina volba :)
  • Veskoslav
    Jsem zapomněl, že to vyšlo. Tož dík za připomenutí:)
  • Magister_Peditum
    Asi vyzkouším, konečně zase "rpg" kde se nekouzlí.
  • Paul_cz
    Je to od sympaťáků z Dánska stojících za skvělým Nameless modem do Deus Ex. Vůbec se nedivím že je jejich prvotina takhle povedená a má dokonce i RPG Codex stamp of approval.
  • Já doufám, že někdo za čas udělá češtinu, abych si hru vychutnal 100% :)
    • Horst_Fuchs
      Pokud umíš anglicky aspoň trochu radím vyzkoušet, angličtina tu rozhodně není nějak náročná.
  • MickTheMage
    Takze dalsia kickstarter hra, ktora sa podarila? Hmm.
    • sleepless
      Castecne ano, castecne ne. Tihle chteli prachy jen na doklepnuti, cili vzniklo by to aj bez KS. Poradny test KS nadejde az s temi velkymi a provarenymi projekty, podle me. Nicmene, dobra hra je na svete, o duvod vice k radosti. :)
  • hra je to pěkná
  • Pilgrim66
    Wow, vubec jsem netušil, že už to vyšlo. Mam pocit, jak kdybych to tu teprve před pár měsícema viděl oznámený.
    • sleepless
      Vyšlo to právě dnes :) A máš recht, že to bylo oznámený vlastně pár měsíců zpět.
  • Hra mně docela zaujala,podle recenze a přiloženého traileru to vypadá docela na zajímavý titul,takže asi koupim...doufam že brzy na to vyjde čeština protože chodím ještě na základku a v angličtině zrovna nevynikám a jelikož je tam celkem slušná várka textu tak bez čestiny bude pro mne problem tu hru pochopit :D
    • Prekladej si cemu nerozumis, bud trpelivej a delej to vsude, kde se naskytne prilezitost a za par mesicu budes rozumet vsemu. Je to nejjednodusi a nejpouzivanejsi jazyk, co se da naucit. Nechapu lidi, co se setkavaj s anglictinou celej zivot a nejsou schopni dat toho tu energii navic a naucit se to. Omezenost. Tebe ale omlouva vek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit