Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nebo nekdo s jinym vkusem, co tolik nelpi na tom hororovym aspektu.. ...hmm?
  • Rorschah
    to vypada na další řady casual hráčů ....
  • Tak jestli opravdu bleptají, že technology is powerfull, tak směšní jsou, to máš pravdu. *3*
  • Po dohrání pro mě osobně totální propadák, který vykrádal kdeco ( i sám sebe). Vortex nad městem už jsme tu měli v Half life 2, kde možná vypadal o chlup lépe, strašidelné scény už příliš nevystraší, když víte, že jste zplozencem temnoty a vaše matka je zhmotněním zla. Celý děj příběhové linie by se dal shrnout do třiceti minut hraní. Prostě jdete, jdete a zase jdete, až dojdete k Almě, přičemž po cestě zničíte pár svých špatných vzpomínek na problémové dětství... Nejvíc mě dostalo jak si autoři poradili s neustále se respawnujícími nepřáteli. Velitelé ve svítící energo zbroji, kteří neustále teleportují další posily, přičemž robotickým hlasem bleptají něco ve smyslu "technology is powerfull", jsou směšní :) Nejhorší ze všeho bylo však to, když zakukleného nepřítele střelíte, přímo do jeho líbezné tváře a textura kukly se změní na texturu lebky potažené svalovinou. Za mě tak maximálně 6/10...
  • Konečne rozumna reč dpc...ja už som si myslel, že so važne velmo divny, alebo som sa rano zobudil na planete opic.
  • Dokonalé vyhrocení příběhu, skvělá zápletka, cooperativní možnosti sou třešnička na dortu.
    Umělá inteligence jako u každého FEARu nesklamala. Ovládání se oproti druhému dílu zlepšilo a po dvaceti minutách už se člověk cítil jako doma. Naskriptované situace se vyskytovali celkem často, ovšem v přijatelné formě. S dalším dílem této skvělé série jsem nad míru spokojen 9/10
  • Daří se mi dobře, díky za optání. *3*
  • Ne - na tohle textovy formy komunikace asi nestacej : D
    Ja se ti tady celou dobu takovym kriplikovskym zpusobem vysmivam, a tvoje socialne-ctenarske schopnosti z toho vyctou, ze jsem pred prasknutim cevky : D Mam tam nekde treba vykricnik, capslock, sprostarny, nebo cokoli, co by zdravymu cloveku napovidalo o vysokym tlaku pisatele? Ne - hadam ze si do myho textu jen promitas vlastni dusicku.
    No ale dobre - k veci.
    Jak uz jsem psal - taky mam k dispozici jen pismenka pod nickem fallout, takze jsem si to s tema ovcema treba priradil spatne. To jsem jen uvadel jako rozpor k tomu tvymu vytahovani pluskama u tvych postu : D
    Vzhledem k tomu, jak jsou ale mnohy tvoje komentare povysenecky vuci "tupejm stadum konzumentu", to podle me ale az tak mimo neni.
    To je jedno - slavnostne se ti omlouvam za nepodlozene narknuti, a pokorne ocekavam dvacetihodinove strilecky - neco vyzivnyho bych si dal...
  • fallout
    Crooku Crooku, nerozčiluj se praskne ti cévka a to bych opravdu nerad. :) Já bych si tě nevšímal, ale ty tady píšeš o nějakých mých příspěvcích... a já říkám, že si buď hloupoučkej a nemůžeš za to, nebo si mě s někým pleteš, nebo si vymýšlíš. Ukaž mi ty komentáře o kterých tady plácáš a já ti pak vypíšu seznam 20 hodinových single her... ;) ale v klidu prosímtě, dle tvých reakcí si pár vteřin před výbuchem spánkových žilek... :D
  • * měla to být reakce na Dash-POWER
  • K tomu míření: vypnul sis v nastavení Auto-aim? Já ho měl defaultně zapnutý a s ním je míření opravdu "gumové", když sem ho vypnul tak mi přijde v pohodě.
  • Eh... No poustet se do mist do kterejch to smerujes fakt nepotrebuju.
    Svych (debilnich) nazoru mam spoustu, ale jsem rad ze mas starost. Od nekoho, kdo kudy chodi, prska ohrany papouskarny typu "Joooo... To byly driv casy" to pobavi o to vic : D

    Nicmene rad se s tebou shodnu na tom, ze de bil jsem tady ja, az mi ukazes ty zastupy dvacetihodinovejch strilecek, truhlicku.
    Zatim jsi akorat ukazal jak se dovedes vyhybat odpovedi hloupym domyslenim o moji osobe, kterou asi tak skvele znas. (Ja s tema ovcema narazel na tvy komentare jinde, kde s oblibou razis tu pseudohardcore osvetu o debilizaci her, ale asi jsem nemohl cekat, ze se zamyslis trochu hloub. Na druhou stranu ja to z toho co muzu o tvych motivacich vedet mozna spojil chybne - v takovym pripade na to zapomen. Kazdopadne prosim o ty FPSka. Pusu poslu pak)
  • Cajk
    naprosto zbytečnej komentář, ventiluješ frustraci:)? Zahraj hru a pak přijď pokecat.
  • fallout
    Crook: já sem sice o nikom, že jsou blbé ovce neříkal, asi máš nějaký komplex a nevíš kudy kam tak si vymíšlíš... :) ale to mě u tebe nepřekvapuje. :D četl sem pár tvých komentářů a zjistil sem, že se sám na nějaký názor nevzmůžeš, tvojí doménou jsou akorát přihlouplé připomínky, ale to ty asi dobře víš... ;)
  • Tak ja uz snad jen tu kavicku.
  • Falloutek:
    Clovece... nemyslim : D Ale samozrejme me neprekvapuje, ze jsi schopnej se ohanet nejakyma "pluskama" : D
    Jindy zase samozrejme rikas, jak jsou vsichni lidi "blby ovce", apod., ale co, ze? Jde preci o to, co se zrovna hodi do kapsy...
    Kdybys pravdu mel, tak bys ukazal tu souvislou smrst dvacetihodinovejch fpsek - na tu se fakt tesim : D
  • fallout
    Crook: na rozdíl od tebe s kolegou většinou všichni souhlasí... takže na tom asi něco bude nemyslíš? *3*
  • neviete, ci je uz fix na fov?
  • Tak tohle má být pokračování úspěšné hry F.E.A.R. ? Pro mě je toto neskutečna slátanina všeho možného co je v dnešní době trend... Dohrál jsem pár levelů a takřka nemám chuť hrát dále, co mě nejvíce štve je ta typická multiplatformová hra (gumové míření, obraz v pozadí je takřka rozpitý a ani AA to nezachrání). Grafika je podprůměrná i na nejvyšší detaily (takovy stary Unreal Engine). F.E.A.R. 3 je typický příklad jak hry nemají vypadat. 5/10
  • 20h pro FPS hlavne standard nikdy nebyl. I kdyby jich tady kolega s doktoratem na vsechno (jak jsem si uz mnohokrat vsiml : D) par takhle dlouhejch vyjmenoval, porad to nestanovuje STANDARD.
    To jsou zase ty duchodcovsky "zlaty komunisti" *7*
    (Teda ... Jo - fps jsou posledni dobou hrozne kratky, ale to neznamena, ze musej lidi v diskusich mluvit jak ko**ti. Argumentovat prosim podlozene. To chci ale po nekterych moc)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit