Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejenže souhlasím s FillKillem, ale zrovna FC2 bylo na games.cz recenzováno uplně jinou a starou redakcí, potažmo jejím členem, takže toto srovnání je uplně vedle. *3*
  • Tos ale pri nejmensim mel psat protoze to se do hodnoceni her vetsinou pocita taky. Navic ja toho psal mnohem vic nez jen to o multiplayeru (to byl spis jen takovy dodatek ke konci) ale chapu ze na to ostatni uz se ti tezko reaguje. Chytraku.
  • fallout
    Já sem mluvil o single-playeru chytráku, až budu chtít zmínit multiplayer tak si buď jistý, že se o něm zmíním...
  • To je tu zase odpadu v diskuzi kvůli číslu. Pochopte, že číslo napříč platformami a žánry nemůže mít moc velký význam, maximálně orientační, či jen výsledný recenzentův dojem z hry vyjádřený číslem.

    Já si tedy na tiscali games můžu stěžovat maximálně kvůli občasným velkohubým nadpisům u novinek a hlavně kvůli diskuzím, které tu jsou zvlášť u recenzí často slabé.

    A evidentně tu nikdo(narozdíl od autora recenze) nehodnotí kooperaci jako primární součást hry(a to nejzábavnější, viz. recenze), což mi napovídá i to, kolik lidí si hru stáhlo někde z rapidshare. *3*

    Takže asi takový můj dojem z tohoto zbytečného humbuku, hru sem nehrál tak nebudu hodnotit, ale to co tu někteří píšou, škoda komentovat.
  • Minusy umi dat kazdej ale trochu se nad problemem zamyslet alespon s minimalni objektivitou to uz da jak to tak vidim prace o neco vic...
  • Ou ... no jo.. ježiš nečtěte to prosím jsem DE*IL .... děkuji že jste mě na tento fakt upozornil, tím pádem celý můj příspěvek ztrácí SMIIIIIISL *1*
  • Takze FEAR 3 po par prvych minutach hrania: Celkom ma to prekvapilo, cakal som ovela horsie. Rozculuje ma , ze tam nieje LEAN, mele weapon - iba nozik, potesila kopacka a podklznutie. Boj da dost zabrat na vyzsom levely, ale na FEAR Combat to stale nema. Skoda len , ze majitel WB neurobi remake Combatu v novej grafike, nemuseli byt nic ineho menit, dorobit zopar levelov a opravit dost bugov, ktore su detailne popisane uz viac rokov.
  • Vzhledem k tomu ze doba se podle me hodne zmenila a to uz jen tak ze dnes potrebujes minimalne 10x vic lidi aby ti vymdelovalo, ozvucilo, oefektovalo, naanimovalo a natexturovalo to co v dobe kdy 20h pro FPS byl standard tak si myslim ze jsem trochu mimo. Navic ne kazda FPS hra je zamerena jen na singl player coz je dalsi aspekt ktery jsi zapomel malicko zminit a ktery jediny dokaze herni dobu poradne natahnout.
  • fallout
    takové řeči obdivuju... úplně tě vidím jak přijdeš do prodejny s hrama a říkáš ,,prosím vás nějakou hru za 999kč... ale hrozně moc vás prosííím, ať je krátká a mám ji co nejrychleji dohranou,, *1* *1*
  • fallout
    přesně...
  • Cajk
    "Ja sem posledni dobou vdecny za kazdou hru co ji dohraju rychle" - komentář mluví sám za sebe - klasickej spotřební hráč, je vás už malá armáda
  • Ok a tim sis snizil veskery hodnoceni FPS her o bod.. Takze max se automaticky stava 9/10. Smart move.
  • Hral som to na normal a presiel som to skor ako som si stihol zacat hru uzivat.

    Speedrun? No - mozem to prejst aj rychlejsie, ale hrat to odznovu sa mi ani nechce, kedze to nema ten "play again" efekt.
  • fallout
    Já nechci aby akční hra dosahovala herní doby některých rpg her... kdysi bývalo běžně zvykem, že i akcemi a nápady nabušená akční hra trvala zhruba 20 hodin. Dneska...? 10-12 hodin je max... a já říkám, že to je málo... proto bych délku single-playeru hodnotil. 20 a více hodin bod navíc... pod 20 hodin, automaticky bod dolů...
  • Anarcha
    Mám za to jestli dotyčný nehraje beta verzi , protože v té něco takového snad i bylo , ale v plné verzi to jak říkáš opravdu není hru jsem dohrál a tohle jsem tam fakt neměl.No ještě je tu jedna možnost a to sice , že si dotyčný plete pojmi z dojmi a má na mysli vojáky co tam teleportují ostatní dokud je nesejmete to potom jo.
  • Herni dobu bych vubec nezohlednoval jako jo at autor recenze uvede zese da dohrat za tolik a tolik casu, ale takovej Dragon Age 1 s 60ti hodinama Q neustaleho se vraceni na stejna mista se neda srovnavat se strileckama po okraj nabusenyma akci a prostredim ketre vas zene neustale dal a dal a nikam se nevracite... to se neda srovnavat hra ma bej zabavna jesli tu zabavu natahnu na xx hodin nebo ji smrsknu na super intenzivbni zazitek do 8h je uplne jedno. Aspon u jedne hry clovek nestravi mladi a ma cas hrad dalsi je tolik her vzdyt to vetsinou clovek nema kdy hrat *1* Ja sem posledni dobou vdecny za kazdou hru co ji dohraju rychle *3*
  • od teto hry jsem toho moc necekal jen jsem doufal ze prekvapi...a cekal jsem opravdu totalni propadak ale rozhodne mi to tak spatne nepripada...a pokud hru hrajete v noci a repraky na plnej knedlik tak obcas jsem byl hodne nejisty...ty body me opravdu stvali je to dobry napad ale ne do "hororove" hry kdy vam to tam opravdu blika jak v nejake televizni soutezi....:) ale i pres to vsechno bych dal 7 takovou hru s pomerne hutnou atmosferou jsem dlouho nehral....je to obcas vykradacka prvnich dvou dilu ale mohlo byt mnohem hur...:)
  • je to reakce na fallout@tiscali.cz
    Sorry za double post, prosím smazat
  • Fear 3 je nadprůměr, tak 6 bodů. Zaklínač 2 - 10 bodů.

    Podle stávajícího hodnocení Fear3 - 8bodů by měl mít Zaklínač bodů asi 12.

    Právě proto by člověk neměl moc brát v potaz velké recenze, ale spíš se v diskusi něco dozvědět, od hráčů, kteří již hráli.

    Třeba nedávno jsem s chutí dohrál RedFaction Armageddon. 15 hodin zábavy - skvělá hra, dojel jsem ji jedním dechem. Pak tady rozkliknu recenzi a koukám, jaká je to prej hrůza a že by mě to vlastně nemělo bavit, hrozné prostředí atd.. Ale mě to opravdu bavilo. Prostě každý se vyřádí na něčem jiném.

    Poslední dobou se hodně vyplatí číst ty krátké recenze uživatelů na Metacritic. Člověk si udělá, mnohem jasnější obrázek..
  • Fear 3 je nadprůměr, tak 6 bodů. Zaklínač 2 - 10 bodů.

    Podle stávajícího hodnocení Fear3 - 8bodů by měl mít Zaklínač bodů asi 12.

    Právě proto by člověk neměl moc brát v potaz velké recenze, ale spíš se v diskusi něco dozvědět, od hráčů, kteří již hráli.

    Třeba nedávno jsem s chutí dohrál RedFaction Armageddon. 15 hodin zábavy - skvělá hra, dojel jsem ji jedním dechem. Pak tady rozkliknu recenzi a koukám, jaká je to prej hrůza a že by mě to vlastně nemělo bavit, hrozné prostředí atd.. Ale mě to opravdu bavilo. Prostě každý se vyřádí na něčem jiném.

    Poslední dobou se hodně vyplatí číst ty krátké recenze uživatelů na Metacritic. Člověk si udělá, mnohem jasnější obrázek..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit