Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23
    4 hodiny? A to byl Speedrun ne? :D To jsou přesně ty lidi co si daj nejnižší obtížnost a jedou: tatatata-head shot tatatata-head shot ... o tom FEAR neni..tam si máš vzít brokádu a ve SlowMo si k nim dojít ustřelit končetinu a koukat jak jedna z nejhezčích fyzik(krom FEARA 2) dokončuje dílo zkázy.
    Dohrál jsem to za 7 což je dneska u First person stříleček skoro nadprůměr(bohužel)
  • Subjektivni ale o tom to vzdy je. Tohle melo byt velkolepe finale. Predstav si ze by dva dily Pana Prstenu natocil Peter Jackson. Nastavil nejaky smer, vizualizaci, zapletku a pote prisel moula ktery normalne dela videoklipy pro Lady Gaga a natocil posledni treti dil. Dil ktery ma vse vygradovat, vysvetlit, uzavrit a nabidnout fandum nezapomenutelne rozlouceni s tematem a dulezitymi postavami. Jenze misto luxusniho pokrmu jsme dostali okoraly hot dog. Bez coopu bych se obesel, jen supluje smesnou stopaz kampane a MP mam u kazde druhe hry. Chtel jsem kvalitni kampan ktera me pohlti a ne nas.re. A co ten pomalu rocni odklad proti puvodnimu datu vydani, kvuli cemu proboha, vzdyt to cele pusobi jako by to spichli v pauze na obed. Navic by se snadno mohlo stat ze vsem dnum jeste neni konec a smrtelna krec znacky F.E.A.R. by mohla jeste pokracovat pod taktovkou techto " umelcu". Jak se pod tohle mohli podepsat Niles a Carpenter a proc to Monolith vubec pripustil vazne nechapu. *8*
    Co se tyce vykriku o podplacenych recenzich tak tem neprikladam vahu.
  • Dohrate ... 4 hod herna doba WTF?!

    DNF - sklamanie
    F.E.A.R - sklamanie

    Serious Sam 3 - prosim ta nesklam nas aspon ty!!
  • -
  • A z obrázků jako poznáš jak, že je to "konzolový"? :D ježiš lidi, vám už některejm z těch konzolí úplně hrabe! :)
  • _
  • A z obrázků jako poznáš jak, že je to "konzolový"? :D ježiš lidi, vám už některejm z těch konzolí úplně hrabe :)
  • heh .. prvni co me u hrani napadlo bylo "Call of Duty po tme"
  • A z obrázků jako poznáš jak, že je to "konzolový"? :D ježiš lidi, vám už některejm z těch konzolí úplně hrabe! xD
  • No ja to zrovna presiel asi pred 30min(nekecam) a az na par much a ku koncu mozno trochu zdlhavosti to bola jedna z naj hier poslednej doby. Smutny genialny pribeh, grafika umenie, skvela hratelnost a puzzles, trochu i oldschool, dost dlha herna doba. Fear 3 tomu *kvalitou* nesiaha ani po clenky. Je to len rehash toho sameho, dohrane za 4-5hod, ziadny vyrazny posun v deji, repetitivne cistenie miestnosti, ziaden "art" ci inspiracia v level designu, novy nepsiatel ktory spawnuje nonstop dalsich atd.. comon! Alica mi dala pocit umeleckeho diela a skveleho pribehu ktory nechcem prezradzovat ale bol velmi, velmi citlivy. Fear 3 mi dal 5hod primernej strielacky.
  • Cajk
    už zase ten mýtus o objektivní recenzi? Kolikrát tenhle blábol ještě uslyšíme? K věci laskavě..
  • Nikdo ti nic neupira, jde jen o vase predsudky.. Zapinat hru s tim, ze to bude urcite blbost, ti zazitek rozhodne nevylepsi..
    Co to nema a co to melo bejt? Fettel mohl vypadat jinak, mohla to bejt linearni strilecka jen pro jednoho a ne pro dva? Mohlo to mit lepsi grafiku. Mohlo to bejt jinak stylizovany. Mohly tam bejt strasidelny momenty... Veci, ktery jsou ve skrze ovlivneny jinym studiem a zbytek je ciste subjektivni.. -> uplatny novinari, ehm
  • skvele napady co nejsou dotahnute do konce je to same jako by tam vubec nebyly tak nejspis proto to hodnoceni a opravnene
    "coz vo to jezdi pekne akorat neseje " takze asi tak
  • To ze hra neni ten strasak je jen kapka v mori toho dalsiho co to neni a melo byt. A pokud si obdaren darem vestectvi pak bys ho mel zuzitkovat smysluplneji. Jestli se ti hra v teto podobe libi je to tvuj boj a mas na to svate pravo. Stejne pravo jake maji jini vyjadrit znechuceni a odpor. My ti nebudeme upirat pravo na oslavne ody, ty nam neupirej pravo si odplivnout. *5* *4*
  • *2x slovo vybornej ve 2 po sobe jdoucich vetach.. nahradte to druhy necim podobnym :D
    **po opetovnym zahrati FEAR 1
  • Haha bavi me nazory zdejsich kritiku -.- .. Je zajimavy, ze clovek uz predem vi, co bude v komentarich. Ze 2 hry, o kterejch se vlastne vubec nic nevi, jsou uz davno ruzne odsouzeny. Bylo mi uplne jasny, ze FEAR zkritizujete. Vsadim se, ze by tu spousta lidi dalo hre 3 body, protoze "vedej", ze to je spatna hra, aniz by ji zkusili. A naopak jsou tu hry, ktery proste budou lidi chvalit, ikdyz z nich nevideli ani video.
    Kazdopadne miloval jsem FEAR 1 a extraction point. Project origin byl trochu slabsi, ale i tak se ta hra dala hrat a rozhodne me bavila. 3 je ale urcite lepsi, nez P.O. a Co-op je vybornej. F***ckin RUN je vybornej mod a mp, ackoliv neni klasickej, je zabavnej.
    Hanit hru jen proto, ze to neni ten strasak, co to bejval (ackoliv po opetovnym zahrati me uz taky skoro nedesil, protoze uz mi proste neni 12 nebo kolik mi bylo) a ze uz je vam vsem jasny, ze to je sumarina po zahrati 2 misi -.- mi prijde vazne smesny.
    A podplaceni recenzenti? :D vy me bavite :D
  • souhlas, alice madness returns je perfektni, tam mela byt ta 8cka, ne tady!
  • Sem by se mi to asi nevešlo:D. Uděláš si statistiku vývoje PC hardwaru a konzol co se výkonu a možností týče. Uděláš si statistiku vývoje softwaru (možnosti, optimalizace…). U hardwaru si vypočítáš herní výkon v těch bodech, kdy vyšli jednotlivé konzole. Tím zjistíš, že po vydání poslední generací konzol se vývoj softwaru pomalu zpomaluje... Z toho už vyvodíš technickou stránku (grafiku) her z bodů, kdy vyšly. Dále musíš nějak vyvodit kvalitu a úroveň her v závislosti na čase a platformě. Ty musíš potom vzájemně porovnat. Hodně zjednodušeně řečeno. Prostě zapojíš statistiku, posloupnost a pravděpodobnost. Podobně jako bys dělal průzkum trhu akcií. Ale tebe asi spíš zajímá kalkulačka do které vepíšeš jméno hry a vyhodí ti výsledek. Bylo by to složité a muselo by se to pořád aktualizovat, ale ano šlo by. Výsledek bude vždy pravděpodobná hodnota. Nikdy to nebude úplně přesné.
  • Erien
    Na titul nej hra roku 2011 mít nebude, čeká nás ještě L.A. Noire, AC Rev., Batt. 3, a mnoho dalšího. Ale kvalitní hra to je :)
  • Mám nahráno něco přes dvě hodiny. Dojmy? Mnohem slabší jak jednička, zábavnější než dvojka. S FEARem to ale už bohužel má společného jen název :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší