Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne nebudou udrzovat vic aplikaci, jednoduse si z toho vemou co se jim hodi a zbytek zrusej. Ten proces samo muze nakou dobu trvat - rekneme rok, nebo dva. Brejle od fuckbooku si rozhodne kupovat nehodlam, stejne jako trebas produkty sony ... (taky pekny zlodeji a podvodnici)
  • seprah
    o to smutnější jsi případ
  • Ano ano teď si mi to nandal, pašák... Ale už zalez... *11*
  • Taky nejsem nadseny, ze je koupil zrovna fb :(
    Alespon ze teda budou mit dost penez na vyvoj no.. Kazdopadne si koupi dvakrat rozmyslim, protoze facebook podporovat teda nechci. Snad se co nejrychleji objevi k Occulu nejake rozumne alternativy.
  • walltar
    Tak potom možná nějaká psychická porucha? Protože u vyjadřování bych to tak na těch 11 viděl. *3*
  • Tak už si jí nasazuj...
  • Zalez kašpárku, věkem můžu bejt tvuj fotr tak zmlkni...
  • wenceslaus
    No a co říkala anekdota? Že rybář koně nechtěl, jen si přál, aby sousedovi chcípli.
    Jako ty nechceš Oculus/Facebook, ale přeješ si, aby zkrachovali.
  • seprah
    věřím tomu, že rozhodně víc lidí, než tvoje neustálý stížnosti, hate a brečení, jako od pětiletýho rozmazlenýho děcka, kterýmu se věčně něco nelíbí, protože "prostě proto." nevím, co jsi za člověka, že tě neustále baví krmit diskuze tím odpadem, kterýmu bys chtěl vznešeně říkat "názory," ale od srdce ti přeju, abys z toho jednou vyrostl (nebo ti konečně začali psát prášky, který fungujou) howgh.
  • nejradeji bych zpet svy penize, kterejma jsem je podporil. Vazne zrada.
    Nejkomictejsi na cely situaci je ale fakt, ze Carmack ted de facto pracuje pro facebook *1*
  • a tvoje bláboly někoho zajímají ?
  • seprah
    on ale svět není plnej tvých klonů, ale lidi s různým vkusem a názorem, takže to, že tě to vůbec nezajímá, nejspíš vůbec nikoho nezajímá.
  • walltar tiscali.cz - jasně, ty taky nemáš všech pět pohromadě... *11*
  • walltar
    Zajímavé ... vůbec tě to nezajímá, ale chceš aby zkrachovali.

    No nevím, ale to spíš vypadá, jako že tě to zajímá. A že jim něco závidíš. Protože když člověka něco nezajímá, tak nemá potřebu psát "Snad už konečně obě ty dementní firmy zkrachují"

    No myslím, že by si neměl všem tady lhát a říkat, že tě to nezajímá, když tě to očividně zajímá. Tak se prosím omluv a je to. *3*
  • Predstav si, ze nie... To teraz cumis, vsak? *8*
  • wenceslaus@tiscali.cz - máš to v hlavě v pořádku? Nějaký Oculus Rift je dle mě naprosto zbytečné zařízení které nechci ani náhodou a Facebook? Ten už mě nezajímá vůbec. Takže tvůj rádoby vtipný příspěvek je úplně mimo...
  • Jestli Zuckerberg ublíží Oculusu, tak si hodím mašli:)
  • tonnymontana
    vsak ja se stebou nepru isce specifikace mprfea mi prijdou spise jako nacrt planku co se teprve bude delat a par fotek HW poskladaneho do tvaru helmy me nepresvedci kazdopadne mas pravdu ze zacatku se to och*valo rozlisenim a ted urovni detailu popripade mnozstv FPS kd eu nekterych her na konzole se obraz seka coz mi prijde maximalne usmevne:D ale jak si myslim bud nejaky propracovany sw(proc koneckoncu ne) nebo nejaky pridavny hw v helme. asi nejspis kousek z kazdeho. dobrej sw a nejaky ty vypocetni jednotky v helme. Urcite i displeje v helme budou jine a i to rozliseni muzou teoreticky obejit s pouzitim nove techno kterou maji treba v dilnach uz roky jen jeste neuzral cas aby to slo do monitoru popripade televize. Treba ty 8mm ploche velke televize muzou mit klidne 4mm ale firma zjistila ze pri mensi tloustce nez 8mm popripade 7,5 maji lide pocit ze jim spadne tv ze steny. Pokud to nebyl jen PR kec maji 4mm k dobru i v aktualni techno pri "zachovani" rozmeru a mozna i podobne hmotnosti (tam zalezi na materialech)
  • konzolista?
  • wenceslaus
    Rybář: "Zlatá rybko, soused chová pár Arabských plnokrevníků!"
    Zlatá rybka: "A ty si přeješ taky takové?"
    Rybář: "Co bych s nimi dělal? Já si přeju aby mu chcípli!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší