Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na uvod bych rad uvedl ze osobne povazuju Fallout2 za nejlepsi RPG co jsem kdy hral.
    Fallout4 je imho OK. 7/10 je adekvatni hodnoceni. Mam odehrano momentalne dle steam counteru 62h a zatim me to bavi. Mam level 21 a prozkoumano tak odhadem 1/3 mapy. Videl jsem, ze si lidi stezuji na velikost mapy. Osobne s tim nemam problem. Mapa je imho dostatecne velka hlavne diky tomu, ze v techto 3d falloutech (a obecne hrach od bethesdy) je ten teren velice "komprimovany", tj. lokace jsou od sebe vzdalene co by kamenem dohodil. Jak rikam, po cca 60 hodinach hrani muzu rict, ze mam skutecne prozkoumanou zatim tak cca 1/3 mapy a jsem si jisty ze i v tech prozkoumanych castech jsou zakouti, ktere jsem neobjevil. Oproti predchozim Falloutum se mi libi, ze jsou konecne ve hre vetsi mesta a osady. Na F3 (NW jsem nehral, protoze me F3, jako F2 fanouska, odradilo) mi vadilo, ze tamni velka osada bylo 5 chatrci a cely pocit velikosti z F2 byl prevodem do 3d naprosto vytraceny. V F4 je v podstate cela centralni cast mapy jedno velke mesto s velkym mnoztvim lokaci, polorozpadlych domu, do velkeho mnozstvi z nich se da vejit (cili nejsou to jen kulisy) a na vetsinu z nich se da vylezt na strechu (coz v kombinaci s mou vernou loveckou puskou je idealni prilezitost na to provetrat kulich par raiderum nebo mutantum).
    Libi se mi i ten minecraft system co tam pridali. Bavi me sbirat kdejaky bordel a zvelebovat a opevnovat si svou zakladnu. Taky se mi libi system modifikace zbrani a armoru. Osobne bych tento aspekt hry rad videl jeste vice rozsireny.
    Dokonce se mi i libi novy system power armoru. Vubec nemam problem s tim, ze power armory vyzaduji power celly takze je nejde pouzivat porad, ale pouze kdyz je ho skutecne potreba. Je to takovy tank, ktery si clovek pipla a vylepsuje a pak ho jednou za cas vezme na projidku.
    Co se mi ovsem nelibi je dalsi odklon od RPG a priklon k strilecce ala Mass Effect. Nelibi se mi, ze VATS nezapauzuje hru, ale pouze zpomali cas. Stary system taktickych a promyslenych souboju kdy na kazdem tahu zalezelo z Fallout2 je naproso pohrbeny. Osobne VATS temer nepouzivam protoze staci akorat tak na 2-3 vystrely a pak jste stene zpet v realtime modu a je teda daleko bezpecnejsi vylezt nekde na kopec a sazet headshoty ze sneaku v realtimu. Coz me privadi k dalsi veci, ktera se mi nelibi a sice ze sneak mechanika, ktera je uplne stejna jako ve Skyrimu, hranici s cheatovanim. Neskutecne hloupe AI neni schopne klast jakykoliv odpor. Staci z dalky ustrelit par nepratelum kokos, zalezt za sutr a nechat ostatni behem par sekund "vyresetovat" a cely postup opakovat dokud nejsou vsichi nepratele mrtvi nebo jich nezbyva uz jen par ktere vemete z blizka brokovnici, protoze uz se vam nima nechce babrat. Sneak by mel byt zkratka daleko obtiznejsi v tom smyslu, ze kdyz je hrac uz jednou objeven tak by pro nej melo byt daleko obtiznejsi nepratelum utect. Hraju od zacatku na hard obtiznost. Jedine co se na vyssi obtiznosti zveda je pocet "legendary" nepratel, jejich hp a dmg. Uz to na ten hard dohraju, ale další hru urcite rozjedu na survival.
    Dalsim aspektem hry, ktery se mi nelibi a souvisti se zminovanym odklonem od RPG je fakt, ze se tvurci rozhodli, ze veskere dialogy musi byt dabovane coz je neskutecne limitujici. Jsem pro mit dabovane nejake vyznamejsi postavy a pribehove linky, ale pokud by tohle pravidlo opustili otevreli by tim moznost daleko rozmanitejsimu a propracovanejsimu svetu (protoze chapu ze z produkcniho hlediska nelze mit stovky plne interaktivnich postav ve hre nadabovanych). K tomu se take vaze limit konverzaci na 4 moznosti. Opet aspekt her jako Mass Effect. Tohle je podle me krok spatnym smerem.
    Jinak je ovsem F4 zabavna post-apo open world hra. Jak rikam, 7/10 je podle me tak akorat. Hra je OK, ale k dokonalosti ma jeste kus cesty pred sebou.
    Osobne si ovsem nejvic preju aby doslo k nejakemu resurektu klasickeho fallouta z iso pohledu (nejaka nova vetev "Fallout Classic" her) s poradnou davkou moznosti a RPG a s minimem AAA "vylepseni". *14*
    • Souhlasím, že hra je parádní s mouchama a věcma, které by tam být nemusely (dabované postavy a tím omezené možnosti vedení dialogu). Další věc, která mi docela vadí (protože si taky rád stavím pičoviny v osadě) je ta, že u jednotlivých obyvatel nevidím, jakou činnost zrovna dělají (nedělají to totiž 100% času a občas jen tak chodí nebo někde sedí), tudíž se občas stane, že omylem vezmu někoho kdo dělal v shopu aby např. sklízel brambory. To si potom chce člověk něco koupit a ejhle shopu chybí člověk. Systém power armoru se mi taky líbí, už to není o tom, že člověk po 50 hodinách hraní narazí na tohle brnění a od té chvíle je vpodstatě nesmrtelnej. AI by mohlo být na trošku lepší urovni, hlavně u společníků (ale co si budem povídat kdo si pamatuje na F2 ví kolikrát měl ustřelenej bok když dal Vicovi gussovku). Je tady pár buggů ovšem u tak rozsáhlé hry se to dá odpustit. Co se ovšem odpouští hůř jsou napsané dialogy, které povětšinou nejsou moc záživné a právě o tom by Fallout měl být (tuny textu a možností jak vyřešit jednotlivé věci). Když však člověk přijme fakt, že se jedná o bethesda hru, která má vždycky mouchy, tak jich F4 zas tolik nemá a pro lidi, kteří mají rádi postapo hry je F4 jasná volba. V nejlepším případě se dočkáme (stejně jako u NV) dalšího dílu nebo datadisku pod hlavičkou Obsidianu, kde už bude míň chyb a vychytanější příběh potažmo systém dialogů. Za mě jakožto fanouška Falloutu potažmo všech post-apo her bych dal 7/10. Pokud by byl vychytanej systém dialogů a nebyl omezen vpodstatě na ano ne, a ubylo by pár buggů dal bych určitě ještě o stupínek či dva víc. Jinak k "Fallout Classic", nedávono jsem četl článek, že Fargo chce obnovit projekt Van Buren (což pro ty, kdo neví byl pracovní název pro izometrický Fallout 3, který se potom ovšem zrušil). Dá se vygooglit jak to mělo vypadat a takovou hru bych si s chutí zahrál. Není to tak dlouho co jsem si z nostalgie naistaloval F2 a potom i F1.5 resurrection (za což obdivuju lidi, kteří si dali téměř 10 let práce aby tohle vytvořili) a i po těch letech a grafice a vůbec mě hra neskutečně bavila. Na základě toho jsem si nainstaloval wasteland 2, prvních pár hodin hraní jsem si říkal, že je to dobrý a je to vpodstatě F2 v novým kabátu, ale hra rychle omrzela a začala být hrozně jednotvárná. Pokud bych si teď chtěl zahrát nějakou rpg střílečku s hezkou grafikou tak bych za sebe sáhnul po jagged alliance back in action a ne po wasteland 2.
    • Ahoj abc, hezky napsany, se vsim souhlasim. To VATS take nepouzivam, mam tam malo bodiku v perku a kdyz pouziju, tak dvakrat vystrelim a pak se nemuzu diky malemu AP hybat :-) Soude podle ohlasu se tvuj komentar libi vice lidem
    • New vegas je od tvurcu orig falloutu a je to fakt psina
    • Tak sneak nepoužívej. *1* Stejně není lepší pocit, než stát v první řadě a rozdávat nepřátelům své pozdravy gatlingem. Bývalí obyvatelé letiště Boston by mohli vyprávět. *5*
    • Souhlas se vším... hlavně s tím, že Fallout 2 je nej RPG všech dob. Teď se chystám na Wasteland 2, čekám na češtinu která už je ve fázi testování... hrál si Wasteland 2? Pokud ano tak tvůj názor...? Dík ;)
      • Pro mě osobně byl Wasteland 2 jen očekáváním průseru, a ani Enhanced Edition to moc nezměnila.
        Přide mi to jako udělané horkou jehlou z povinnosti, nikde v tom nevidím lásku. Ty 3D modýlky v Unity a opakující se assety mě brzy začaly nudit. Jako příběh nebyl úplně zlý, ale technické provedení mě dost odradilo. Zkusil jsem rozehrát na podruhé v EE verzi, ale po cca 6h jsem to vzdal, protože mi to přišlo možná jako krok zpátky, než očekávané odladění chyb a vyhrání si např. s modely postav a jejich vybavením. Nicméně konec hry a finální megasouboj mě přišel docela fajn na rozdíl od konce F3. Jinak u WL2 jsem měl docela problém s tím univerzem, které jako by bylo Falloutovské a zároveň ne. Ale sto lidí sto chutí... není nad to udělat si vlastní názor sám, že? :)
        • Dík za názor... ;) určitě WL2 zahraju.
      • Jestli mas rad F2 ... tak od toho dej ruce pryc ... a radsi si nahod JA2. Zabugovany, polonefunkcni, jako 100% pokusu o prevod do 3D. Budes hodinu dobejvat bednu, abys v ni pak nasel jednu pouzitou sprcku. Manika co stoji na sousednim poli nemuzes picnou pistoli, a misto toho, co stoji ob jedno trefis svyho, co stoji za tebou ...
        • Zakladem je pravidlo #1 a to je hrat to defensivne - tzn. kazdy tah byt VZDY krytej a postupovat stridave kupredu.
          Proto to taky hraju POUZE na tahy, tzn. aby se mi to neprepinalo do realtimu pokud jsou na mape nepratele, ani kdyz je nevidim, kazdej bod se pocita a treba peclive rozmyslet.
          Jinymi slovy hrat to na interrupty.
          Kdyz nekde vidim nepritele, snazit se na nej pockat za rohem a tak.
          Kdyz postupuju VZDY nechavam kazdemu volne body na interrupty, pokud me situace nedonuti riskovat, kdyby zpoza rohu nekdo vylezl. Je to presne to same jako vletet do krizovatky na cervenou. Na chlup.

          Neni potom vetsi odmeny nez ciste dokoncena mise presne tak jak jste si to naplanovali, vetsinou se ale neco zvrtne a musite improvizovat. No a tady prichazi na radu 1-2 urovne kryti..
        • Moji specialitou v jednotce jsou hlavne agilni zoldaci s nozema, ktery jsou schopni ve stealu behat jak lane a podrezavat nepratele dokud o Vas nevi. Vse jisti sniperi, kteri drzi cil na musce a strili vetsinou s jistotou na hlavu (ale bohuzel bez tlumeni).

          Pokud je v sektoru nejaka ta budova, stavaji se ze hry totalni takticky orgie, opravdu se to ani neda popsat kolik moznosti mate co vymyslet a jak si lze nepratele vychutnavat pokud mate dobrou situaci. mel jsem treba pripad, kdyz jsem zahnal postrelenyho nepritele do mistnosti, kam jsem za nim ani nechodil, ale hodil jsem mu tam proste yperit - sam jeste rad vylezl ;-)
        • Uz nejakej ten patek je tam dalekohled, takze vsem davam dalekohled kdyz je ten luxus (tady doporucuju pouzivat klavesu home, ktera vam v 1.13 vizuelne zobrazi vyhled zoldaka a to i na minimape a klavesu DEL pokud vidite nepritele abyste videli jeho vyhled, potom se muzete orientovat, to v puvodni ja2 chybelo) - da se odmontovat i optika z pusky.
          Dalekohled tady samozrejme funguje jako tunnel vision, takze kontrolujte HOME klavesou vyhled, protoze ztracite periferni videni. Ale zase vidite nepratele na HODNE daleko, takze muzete planovat perfektni assault a vypinate jako jednotka z filmu (dokud se neco nezvrtne ;-) )
          Dale kdyz sniper da prst na spoust (klavesou L ho zamerite konkretnim smerem) tak ma potom min bodu na vystrel a hlavne ma tunnel vission do dalky. Jeho vystrel stoji opravdu hodne bodu a za jedno kolo toho vic neudela, pokud na vystrel neni pripraven, tak ani nevystrelite a defakto je odkazan na jine zbrane. Davam mu proto jeste tlumenyho glocka z pruraznyma jako nouzovku.

          No a na to kdyz se neco zvrtne, tak mam rad v jednotce 1-2 brokovnice a nejaky ty automatiky, brokovnice je na to zvlast super, protoze nepratelum ubira BRUTALNE staminu a pohyb, takze si muzete byt jisty, ze neptritel po jednom zcisnuti par brokama kdy nedostane plnou sice treba nebude polomrtvej, ale bude se mu HODNE spatne se situaci neco delat a driv nebo pozdeji ho najdete podle krvavych stop.
        • velkej nahoru za mention ja2, pro me osobne je prave ja2 v modifikaci 1.13 nejlepsi hra vsech dob a to mam nejradsi RPG.

          Zatim jsem bohuzel nevidel na ceskych diskuzich popisy lidi, ktery se do toho dostali (tzn. vybudovali jednotku konkretniho zamereni v boji), kazdej si tam totiz muze najit svuj vlastni styl jak postupovat. (zezacatku na to nemate zoldaky ani vybavu)

          Pro me to znamena mit idealne na jedne mape 2 snipery s elitnim vybavenim (v 1.13 to znamena bejt z lehu schopen vypnout nepritele s jakymkoli vybavenim - s pruraznou kulkou, bez vybaveni je dum dum potom vylozena reznicina pokud nema armor) prakticky kdekoli na mape, pokud mate volnej prostor mezi nima a vidite nepritele treba i nekym jinym.
          Z blizka potom sniper netrefi nic, optiku ma na blizko rozmazanou.
          Dale zalezi jestli lezi, nebo stoji, jestli ma podperu apod...
  • Zatim odehrano 26 hodin level 14 a ,musim rict parada..Jak sladily soubojovy system +vats je genialni ne jak drive u starych Faloutu to byla desna nuda..Ja se kralovsky bavim a to mam na pocitaci Witchera 3,ale zatim jsem ho nedohral..Podle me to nema stavu jak tohle..W3 ma dobry pribeh,grafiku,ale to je tak vse..crafteni,zbrane se nada s F4 vubec srovnavat
    • Moje řeč ;-)
    • Jack1947
      26 hodin a teprve 14level lol... to budu mít za 15 hodin pomalu 20 level. (jestli mně to nenasserre tak že to uninstalnu). *7*
      • *1* *1* to jedes jenom po hlavni pribehu ne..Ja jsem byl v Diamontu,ale jeste jsem nebyl ani v te agenture detektivni..Stavim zakladnu a cistim sem tam neco lehciho a delam vedlejsaky..Ale na nejtezsi porad schazi naboje a to mam nastavene hackovani terminalu,trezoru..

        hraji hlavne bez power armoru..jenom kde jsem porad chcipal si ho vezmu.
        • Jack1947
          Já mám spíš problém že nemám dostatek munice a ty zbraně jsou na pytel a jo jedu hlavní víceméně, kdybych víc hledal tak bych možná našel i nějakej ten lepší kvér mám 2 a více zbraní co jsou mi úplnšě na nic. Ted jsem akorát od Kelloga dostal Revolver.
          • Vylepši si na max nějakou zbran na 5.56 munici. Ta padá z vezicek a tech je vsude plno.
          • Tak hlavne ze si muzes vyrobit jadernej reaktor ... ;D ale trocha strelnyho prachu a olova je zjevne neresitelnej problem ...
          • Heh, a to si teprv predstav, ze v F2 (pokud jsi nevedel kam jit) jsi mel zezacatku prvnich par hodin jen kopi a s 10mm pistolkou co jsi mohl cmajznout v Klamathu jsi setril kazdy patron :-)
            • Tak srot prodej a kup munici do jedne zbrane, kterou pouzivas. Minimalne zezacatku urcite doporuju pouzivat nejakou modifikovanou pipe rifle + nejaky sekacek na brouky a podobnou havet, na ty neni potreba plytvat patrony. Urcite nepouzivej automaticke zbrane, protoze ty zatim zezacatku neuzivis.
            • Jack1947
              Tady je to podobné hodně šrotu bez munice... ted co je lepší že? Ještě že je tam qs a vats neocenitelní pomocníci.
  • Overhype jak svině, ale co jiného se dalo čekat. A to si ještě vzpomínám na komentáře jak Fallout 4 bude GOTY a jak překoná Zaklínače 3 etc. Z toho co sem z FO 4 viděl...no musím říct, že vzhledem k tomu jakej hype to původně byl, jsem očekával něco trochu lepšího (i na poměry Bethesdy). Žádnej zázrak se nekoná.
    • "z toho co jsem z fo 4 viděl" to je právě ten problém *7* já momentálně hraju a zatím nechci hodnotit, zázrak se nekoná ale já se bavím a peněz nelituju, dal bych jí teda rozhodně vyšší číslo, zatím mě baví víc jak vegas, uvidíme jak to bude dál
    • Že FO4 překona witchra si mohla myslet jen uplna pitka *1*
    • Tak k prekonani Witchera to stacilo.
      • Kdes přišel na to že Zaklínače překonal?
      • jj i s rezervou....
        • Jo a v čem?
  • Jack1947
    Jedno se musí F4 nechat má hodně hezké efekty nasvícení a slunce odrážejicí se od objektů, nevím proč ale čím víc hraju tím mmín barevné a malované se mi to zdá jakoby se hra vyvijela za pochodu *4*
  • Omlouvám se za vyjadřování, jsem od dnešního rána, fakt nakakaný.
    Nazdárek, takže prej FALLOUT 4!
    Na follout 4 jsem se fakt těšil , jelikož psychologie 3ky, je fakt super, jsem sám a pomáhám ostatním, nebo prostě a jednoduše NE !!!. Ale aby se mi, na jediném místě, kde můžu konečně stavět a mít své zázemí "POKAŽDÉ!!!", i přez absolutně uzavřený ocelový plot nasr..i nějaký psichycky nemocní, zamindrákovaný, depresoidní, kr..éni, s vyfetovanou bábou co jenom dobře slyší a hraje si na věštkyni, do každého baráku co si upravím, deb...ta!! ano ten první jsem kompletně rozebral a upravil druhý, který jsem obehnal ocelovým plotem bez dveří a lezl tam přez schody, které jsem odebíral při odchodu. Po teleportaci z5, ejhle b....anti v mým baráku a nemůžou přes plot ven, co je to za blbost, vždyť nejdou ani vyhladit, jelikož i když je fakt rozstřílíte na kaši, ejhle je tu resurekce a nebo májí i boti své quicksavy ?!?!?!
    Pokud se budu chtít starat o někoho, pustím si Simsi a ne follouta !!!!!
    Omlouvám se za peprnost, mého vyjadřování (mě osobně tato verze zklamala), už bych si měl asi zvyknout, že další díl té samé hry, jak říkají vývojáři, je vlastně úplně něco jiného než předešlé díly.....!
    Celé sváteční úterý, jsem kvůli této hře tunil a taktoval své PC i chlazení vodou jsem přidal, abych si hru opravdu užil, ve své plné kráse..... Zbytečně......
    Tímto NECHCI hru znechutit nikomu, graficky se mě osobně OPRAVDU líbí i hra mimo vesnici je příjemná, i nový VAT je příjemný, jelikož jen pouhé zpomalení času nutí, hráče opravdu naplánovat útok, v co nejkratším čase, je to prostě hra s napsaným scénářem a ne realita, je to pouze můj osobní názor, který způsobyli boti, kterým jsem pomohl v muzeu a voni si usmyslely, jako že jim budu i nadále sloužit? Kvůli tomu jsem se po 200 letech ven fakt nehrabal.......
    Třeba si k tomuto systému hry najdu cestu později, třeba až bude nějaký datadisk, který doplní mnoho volného místa a nedodělky. Jak říkám, hra je v globálu to co jsem čekal, ale simsí vesnice mi po tom, co jsem se zamiloval do trojky opravdu vadí natolik, že jsem hru dnes ve 4:35AM smazal, ale jak říkám po asi 7mi hodinách hraní, mám ze hry i pozitivní pocit, takže těchto 25GB si v mém Pc, jednou místo o5 najde.
    Přeji všem mnoho úspěchů při plnění misí. *1*
  • Je mi líto toho kdo psal recenzi, že za celou dobu hraní nepřišel na to, že se věci v obchodě dají seřadit např. podle zbraní, brnění, aid, munice a pod.... a ne jenom podle hodnoty, dmg..... :D
    • Coz je uplne knicemu ... nehlede na to, ze kdyz posbirany veci nahazim do nejakyho toho vyrobniho suplete, tak tam mam po cca hodine hrani seznam s asi tak tisicovkou polozek ... fakt prehledny jak noha ...

      Kdyz vemu Oblivion, Skyrim a F4, tak je to cim dal horsi a cim dal nepouzitelnejsi. A nechapu, jak tohle muze nekdo pouzivat i na tech prastenejch kozolich.
    • nightborne
      Obávám se, že pointa byla spíš v nemožnosti lepšího seřazení materiálů, nebo třeba kusů zbroje podle typu (hemy/chesty/atd). Zkus prodat nějakej konkrétní item, když s sebou taháš stopadesát jiných "junk" itemů =).
      • vsak junk mozes automaticky hadzat rovno do workshopu.. naco ti bude v batohu :)
        • nightborne
          Třeba když ho chceš prodat =D. Některý kusy (zlatý hodinky a tak) jsou docela cenný, často se mi stalo, že jsem sbíral věci i na prodej, a pak aby se v tom prase vyznalo. Zkrátka a dobře, inventář/třízení by opravdu bylo fajn řešený trochu citlivěji =).
  • Můžře nějaký admin smazat přispěvky (tapety) od Thief1947 a Zapo?? *6*
    • Ty příspěvky nejsou v rozporu s pravidly webu, páč nenavádí k blokování reklamy a nezpochybňují názory redakce. *1* Nic se mazat nebude.
  • Jack1947
    Ten detektiv Valentine je dobrej i sem si ho vzal jako partáka na hledání shauna, tam mně dostali ty zmutovaní medvědi lol.ty toho fakt vydrželi celkem dost... *7* *15*
  • Mám 18 level. Hraji na survival. Mám na sobě Jeansy a bilé tílko s nulovýma statama. Na hlavě pytel s brýlema od ridera a zbytek od legendárních kvočen, co mi snesly super brnění na ruce a nohy, chest nemám, nepotřebuji. Mám loveckou pušku na max, a pak takovou tu laserovou bumbum jak si ji můžete napulzovat takovým tím točítkem vzadu, mám taky na max, takže s tím můžu zatočit 6x. Legendary a takovy ty silnější ňoumy sundám na ránu z krytu tou laserovou, na ghouly a takový ty zaprášený raidery vezmu loveckou. Nemám problém dát na ránu raidera v kompletním power-armoru. Power-armor radši ani nenosím, to bych tam do nich musel bušit pěstí, aby to byl aspoň trošku férovej boj. Vím, mám počkat, až tam budu mít silnější monstra, ale protože monstra se mění s levelem, tak tám mám zatím jen takovéto gumičky. :( Věcí na craft mám mraky, už me to ani nebaví nosit do mého městečka po každém vyčištěném teritoriu. Peníze jsou mi k ničemu, k čemu bych si kupoval ramena za 6 000 zátek, když jsem lepší našel u "Legendary Super Master Elite Raidera" kterému upadla hlava a chudinky raideři křováci za dvacet sekund radši dělali, že nic neviděli. Všem, už tak hloupým, obyvatelům emériky zřejmě radiace mozky scvrkla natolik, že neví, co mají dělat dřiv, jestli si jit do lednice pro nuka-colu, nebo jít zjistit, proč se tam kutálí kamarádova hlavička. Questy typu dones mi tohle, bohužel je to tamhle někde v řiti (jak se to tam proboha dostalo??) aniž by dotyčný řekl k čemu to je, ale strašně to potřebuje, už mě vytáčí. Postav ve městech je MÁLO, tak strašně málo, o to smutnější je, když se opravdu něco dozvíte tak od třetiny z nich. Hlavní linku jsem skončil v Diamond city, protože samozřejmě detektiv je nekdě v pérdeli a já ho zase musím jít vysvobodit chudáčka. :( Abych to shrnul. Grafika je fajn, v rádiu pěkně hrajou, picpafky jsou taky fajn, ale ty questy, hrůza. Postavy jsou idioti, Vaše postava je idiot, já jsem idiot, že jsem čekal New Vegas v novém kabátku. Zduř. *15*
    • Sakrys, hraju na very hard, lvl 24 ...mám 50 odstřelovačku na 100 dmg + vystřelí dvě rány za ráz, takže 200 dmg a raiderům v pa, saju do halvy tak max 1/5 života .. ? + i v třetím powerarmoru na předposledním upgradu, dostávám někdy v budovách, např. od mutantů, docela do těla a to je láduju namaxovanou broknou. Kurňa jak to dáváš, takhle levou zadní ? :)
      • Víš když si napumpuješ tu laserovku 6x, tak máš 300 dmg, když to dáš z krytu a ještě a to máš nějakej ten perk, tak jsem schopnej mu ustřeliti hlavinku za 800dmg plus-mínus, taky tam máš psycho a psal jsem tam o armorech, který mi taky dodávají staty na dmg, stačí to jen umět hrát. *15* Plus mám rameno na to, že když stojím a klečím, tak i to dá neviditelnost( nemusím vyhazovat peníze za stealth boye, či jak se to jmenuje) *1* *1*
      • No ve trojce se mě nejvíc osvědčilo ve stealthu (bez VATS) střelit deathclawa brokovnici (takova ta bubnova a ještě jsem měl nejakou trochu lepší) do nohy - >dead. Tady to je to samý. Napřed nasol crit bez VATS a pak kdyžtak dokrm (už ve VATS).
    • A ja tam beham nahatej a všechno zabijim pohledem. Zduř. *15*
    • Jack1947
      V Idiamond city jsem a hledám toho detektíva a kopnul bych do toho kurna...

      To je prostě síla dvouhlavnovka do palice a gangster si vesele chodí dál, pčiběhne ke mně a pic je po mně. (spíš teleportuje).

      Bakonec jsem to dal ale byl to teda natahovaný boj uchg.
  • Jack1947
    Jinak sdíky moc tomu člověka co zde napsal že se na všechno vykačlal a šel rovnou do Diamond city, supr věc navíc jsem v jednom kontejneru v přístavu našel tomíka s náboji na prostřelení brnění i když jen 14nábojů...

    Ted jsem vyčistil nějakej Combat zone a zachrnáil nějakou fetašku, která se ke mne připojila takže se zdá že budu mít možná šikovnějšího společníka... *3*

    Co mně ale dohání ke stavům (no nic pěkného) že ty protivníci toho zvládnou tolik přitom jich je hodně a mnšě zabijí zachvíly i na normal obtížnost *16* *16* *16* *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší