Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dúfam aj ja. Navyše TES on line nebola taká sláva, ako si predstavovali pri uvedení. Mysleli si, že každý hráč pôvodných TES tam bude chcieť tráviť hodiny a aj všetci ostatní milovníci MMO. Ale nevyšlo a nebolo z toho nové WoW, preto je prekvapivé aj toto. Iste, tí čo majú radi survival MMO iste skôr siahnu po Falloute, kde si môžu stavať základne z F4, ale pre klasických priaznivcov Fallout nič moc.
  • On line hry sa vždy sústredia na niečo iné, než single player hry. To je proste fakt, lebo sú tam iné mechaniky. Hráč v single player si tvorí svoj svet, v on line svete prežívaš, plníš úlohy, ale netvoríš ho na svoj obraz.
    Nie je tu možné detailné vetvenie cez rozhovory, úlohy, náväzné úlohy a dopady rozhodnutí.
    Hoci som hral všetky diely (okrem Tactics) a znávodoval posledné hry detailne, tak túto jasne vynechám a bude dúfať, že ju vynechajú z kánonu hry.
  • Khanemis
    S trochou štěstí by se to mohlo TES 6 ještě vyhnout. Přeci jen by ta hra měla být již minimálně v pokročilé preprodukci a Bethesda si teď teprve osahává možnosti enginu a odezvu veřejnosti na tyhle věci. Navíc tenhle svět už mají podchycený s TES Online. Tak alespoň doufám, že mám trochu pravdu:)
  • Súhlas. Nechápem čo majú stále s tým on line? Veď nech robia MMO a on line survival tituly. Ale nech robia aj normálne hry pre jedného hráča. Predaje pôvodných Falloutov, GTA, TES, Zaklínačov, Assassin´s Creedov a ďalších hier by im mohli ukázať, že single player hry neupadajú, ani nezomierajú, ako sa niektoré spoločnosti už roky mylne nazdávajú.
    Zákazník si chce vyberať. Niekto rád single player, niekto World of Warcarft. Ale nech nerobia hybridy, alebo nech neničia single player značky. Už by im mohlo dôjsť, že kto hrá WoW, či Counter Strike, nepotrebuje tucty podobných hier, lebo má už kamošov a tíme a skóre v pár obľúbených. A hráči Single playeru zas skôr siahnu po kvalite, než po hybride, ktorý ich núti do on line aktivít.
  • Vidim "online" a preskakuju dal...
  • Coffin.Corner
    Zásadní neštěstí Bethesdy je, že se z bezútěšného univerza Falloutu snaží udělat příjemné místo k žití. Na čtyřce mám nahráno přes 150 hodin a (kromě toho že mě dějová linka přestala po půl hodině zajimat) mnohokrát jsem se přistihl s bezděčnou myšlenkou, že jaderná apokalypsa byla vlastně fajn a na nějakém vyvýšeném místě je na tu spoušť příjemný výhled.
  • Jestli máš rád starý fallouty, a online hry, tak proč nezkusiš FOnline? Je to sice open beta, více méně F2 s úpravami a přidanými funkcemi.. hra je od hráčů pro hráče s povolením od Bethesdy.. hraju jí už asi 7-8 let a stále je co dělat a neomrzela mě ;-)
  • Inquisitor
    Já se jenom bojim co v tom směru udělají s Elders Scrolls 6. Ať si tam klidně narvou online věcičky, ale jenom pro ty co je tam mít chtějí. Ať mi dají možnost zahrát si plnohodnotný singl.
  • Khanemis
    Mám z toho hrozně rozporuplné pocity.
    Na jednu stranu se vždy těším na novou Fallout hru, zasazení vypadá zajímavě a velice se mi líbí jejich příklon k estetice prvních Falloutů (pip-boy se víc podobá verzi 2000, ukazují především power armor T-51) a některé nové nápady mohou být fajn.
    Na druhou stranu mě pak online část hry absolutně nezajímá, a i přes Toddovo ujišťování o možnosti hrát samostatně se obávám, že to nezmění nci na tom, že po mapě budou i tak pobíhat ostatní hráči. A to s sebou nese jen problémy. PvP osobně vyloženě ve hrách nesnáším a ani nemám touhu užívat si tu správnou postapo atmosféru s hráči, kteří budou celou dobu skákat kolem, na voice chatu řvát přeskakujícím hláskem urážky a neustále někoho zabíjet ze zálohy jen pro to "že je to sranda". Nehledě na to, že always online by značilo omezení modů (patrně jen na jejich placený a zbytečný creative club) a taky vypnutí vývojářské konzole, která je prostě skvělá věc už třeba jen pro to stavění (protože v tom systému se stejně nic rozumného nedá bez konzole, modů a exploitů postavit).
    Pokud by se dalo fakt někde v nastavení vypnout párování s dalšími hráči nebo dokonce si vytvořit soukromý server s vlastním nastavením, tak by to bylo skvělé. Ale vzhledem k současným trendům herního průmyslu o tom dost pochybuji. Chjo...snad se brzy dozvíme trochu víc.
  • Kompost
    podla timelinu sa mutacie sposobene unikom FEV zo zasiahnutych vojenskych zariadeni a radiaciou zacali objavovat 2080, teda +- 3 roky po vojne. prvy masterov super mutant az 2103.
  • Já jsem naposledy hrál Fallout 4 na tu survival obtížnost a základny jsem stavěl hodně. Jsou potřeba, generujou věci na craft (tj. jsou navázaný na vývoj postavy), dají se v nich vydělávat peníze a přežít v pustině je těžký. Takže ano, třeba mě stavení osad ve čtyřce bavilo. Ale jak říkám, chce tu survival obtížnost, jinak je to v podstatě zbytečnost.

    Celkově si myslím, že spojit postapo s craftem a budováním docela dává smysl. A na rozdíl od Conan Exiles, ve Falloutu 4 byla k tomu stavění ještě celá velká hra - příběhy, questy atd. A stavění a sbírání věci na craft dál zaplňovalo svět Falloutu 4, takže nebyl tak herně prázdnej, jako ostatní open world hry.

    Samozřejmě, multiplayer, mobilní hry atd. - v tom už jde Fallout/Bethesda úplně mimo mě a o to zájem nemám, v tom souhlasím.
  • podle mě jo, založíš privátní dedicated server na heslo, jak píšeš
  • No ale když o něm víme přesně to co věděli všichni už před x lety ("Tes Vi vyjde") tak není o čem psát.
  • Mne by zajímalo zda bude možnost to hrát celé jen s jedním kámošem (či dvěma). Tedy bez toho, aby někdo další mi kazil hru a jel to jen COOP s kámošem. Něco jako online na heslo, jen pro pozvané a nikdo cizí.
  • Grafici to pracně malovali pro Skyrim, tak se to přece nevyhodí... Lup do do Falloutu a je to. *1*
  • Navrhuji, aby hlavní dějová linka tohoto Falloutu pokračovala ve šlépějích předchozích Bethesdích dílů. Po problematice filtru na vodu a zrovnoprávnění uměláků by to mohlo být např. něco z transgenderu (Feryna by mohl vymyslet scénář) nebo jiný palčivý problém společnosti po nukleárním holokaustu, např. nedostatek lahví od Nuka-Coly... *1*
  • Mne by zajímalo, kdy se po jaderným útoku začli objevovat mutanti (podle autorů). Když po 20-25 lety po jaderném úderu jsou už všichni zmutovaní čile k světu (včetně super mutantů s rotačákama), tak to je tedy sakra fofr.
  • spíše to vypadá na zmutovaného netopejra
  • No já hrál jen přes něj a to i 3-ku tak i Vegas. Je pravda, že na PS3. V reálným čase sem nebyl moc schopnej se trefit než se ke mně dostal nepřítel. Bez VATS bych to jinak moc nedával. Nicméně tahové souboje byly základem Falloutu. Pak to zprznili a teď je to úplně pryč. Kdyby se to nejmenovalo Fallout tak asi dobrý, ale teď už z toho nezbyde vůbec nic.
  • nastesti tydyt zustal tydytem... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit