Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • třeba to byl legendární Cazadore, alespoň nelítal pozpátku *4*

    jinak s tou zelenou máš pravdu, tímhle tempem se bude Fallout 5 odehrávat v deštném pralese
  • Sakra, to že je to tam zelené neřeším, to se dá zakecat změnou umístění hry, ale proč tam proboha to tam lítal drak nebo co to bylo ??
  • jj na kvalitní questy a príbeh je bethesda odborník
  • Souhlas, pokud to ovsem neudelaj stylem Rustu... tzn., ze ten kdo nebude hrat nonstop nebude mit sanci proti ostatnim. Jestli jo, tak at si to strci za klobouk.
  • nevím jaký je vliv radiace na prírodu, ale v hirosime i v cernobylu je normalne zelen. a to je jenom 70 let po válce. Navíc budou oblasti kam se radiace nerozšírila a nebyly zasaženy bombou, takže predpokládám, že lidé se budou shromaždovat tam. Takže rostliny i plodiny budou normálne rust, akorát budou radioaktivní. Ale to te nezabije ihned, jen by se zkrátila doba života rekneme o polovinu, lide by meli casteji rakovinu a pod. Navic puda se da vycistit.
    Ale je to jen hra takže to nemusí byt uplne presne. Ale taky bych si rád precetl nejaký článek který to popisuje.
  • docela by mě zajímalo, zda bude hra podporovat mody, nebo jen ty ofiko placené, ale říkali že budou dedicated servery, už to dává naději trochu
  • MalyZeli
    No nebyl sem moc stastnej kdyz sem porpve o tom slysel, ale po shlednuti jejich E3 se na to tesim, pokud tam budou kvalitni questy a pribeh, moznost zahrat si s kamosem je velice fajn pridavek.
  • Nevidel by som to až tak tragicky, veď keď to pojde hrať aj solo tak každý si tam najde to svoje.
  • no konecne někdo otevrel oci:c))tak na videnou v pustine borci *4*
  • tipoval bych Tamriel *4*
  • A co tam chcete napsat? Ze nekdy za dlouho vyjde, nikdo nevi kdy, ani kde se bude odehravat. To vse se vedelo i pred oznamenim. :)
  • realizmus ne, jen základní vnitrní logiku *3*
  • Ono už ve trojce bylo skoro k ničemu ...
  • Johnny
    A co treba cely clanek o oznámeni TES VI?? to asi potěší více lidí :)
  • a nebo hodně dobrej nápad
  • já se náhodou velice těším, mulťák od Berhesdy jsem si chtěl dát vždycky, survivaly a stavění mě baví, jasně neni to rpg jako starý Fallouty, ale to už neni delší dobu, za mě velké plus!
  • Zdupat v jedne prezentaci hned 3 franchise najednou, to chce opravdu talent. Fallout bude online humus, Prey DLC jeste neco horsiho a Elder scrolls mobilni hra.
  • To vypada na titul ¨zklamani roku¨.
  • Jenže by ho neměl kdo použít, když máš být jeden z prvních lidí, kteří se dostanou na povrch.
  • To je tak, když Bugthesdě nestačí ikonickej titul koupit, vzít a jeho lore rozcápat na malinkatý kousíčky. Oni ty malinkatý kousíčky ještě vezmou, udělaj z nich online softcore survival křáp a nezapomenou se pochlubit tím, že to bude ještě 4x tak větší. To je dneska móda herního průmyslu? Chlubit se rozlohou mapy? Ubisoftu by jistě srdíčko zaplesalo, o tom žádná. No a samozřejmě je to Bethesda, takže pokud má bejt mapa ještě 4x tak velká, než předchozí barevné postapo, tak se s bugama roztrhne pytel, stejně tak jako s loading screenama. Do toho se potom ještě narvou DLC, battle royal, mikrotransakce a navrch nějaký ten creation whatever.

    Vás někoho bavilo stavit ty osady ve 4ce??? Však to se ani pořádně nedalo sesynchronizovat s osadníkama a než to vypadalo tak nějak reálně, tak v tom člověk utopil desítky hodin, protože každej milimetr tam něčemu vadil a skoro všechno byla překážka. Navíc mě fascinuje ten fakt, že ačkoliv se extrémně nadávalo na repetitivnost náhodně generovaných questů, tak tohle bude přímo festival takovejch questů, protože to bude online a rozhodně neočekávám SWTOR.

    Ať jdou radši dělat TES 6ku a na tenhle titul se už vykašlou. Né, že by mě teda TES nějak zajímalo, ale slyšel jsem, že po tom fandové hrozně moc prahnou, ačkoliv dost dobře nerozumím tomu, jak je to vlastně možný, když tenhle titul taky pohřbily nějakou online trotlovinou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit