Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to pozor, Flatout má z těch arkád pořád jízdní model nejlepší *15* . A znám i pár lidí používajících pohled z čelního skla (z kapoty), že prý se jim tak hraje líp.
  • MickeyMutant
    Právě kvůli mnohem většímu pozorovacímu úhlu v reálu nechápu dobrovolné oklešťování na monitoru. Ale jak říkám, proti gustu...
  • Tj , ale zas ui s radosti boura do tebe. Ja pouzivam pohled "na kurf" a to mi vyhovuje :)
  • Pohled z palubovky patri do simulatoru a ne do arkady jako je Grid 2 :))
  • Taky jsem to nechápal. Ale pak jsem začal řídit v reálu...
  • rancor1223
    Super, ale nechápu jedno věc. Proč se někdo s*re s modování hry, která za to nestojí. Skalní fanoušci to, řekl bych, být nemůžou, protože to je přesně ta skupina na kterou hra vůbec není mířená...
  • MickeyMutant
    Škvírou...
  • Smutné když si hráči musí hru sami dotvářet...
  • presne tak, davat tam ten pohled je uplne zbytecny kdyz se to ridi jak flatout, tam to taky neni a nikomu to nevadi
  • asi neda moc prace zmenit pozici kamery par xml...
  • protoze tem co nebouraj do ostatnich staci koukat jen dopredu
  • MickeyMutant
    Nechápu, proč si někdo výhled na silnici podstatně omezený monitorem chce ještě dobrovolně redukovat kokpitem na třetinu. Snad pro realističtější dojem, ale praktické to určitě není - výhled jak z tanku. Jinak ale samozřejmě budiž všem přáno.
  • Tak ja nevim jestli ta hra za tu praci vubec stoji. *1*
  • spíš dobrej způsob, jak ukázat vývojářům, že můžou vydávat nedokonalý hry, že si je lidi opravěj (takový DIY)
  • Robotron3
    Podle mě (a je to jen teorie samo) chtěli o něco vylepšit grafiku oproti jedničce a zjistili, že na PS3 a X360 už se jim to tam do paměti nevejde, tak kokpit vyhodili. A s PC verzí jak víme se nikdo extra ne*ere.
  • Radioaktivni_surikata
    Hm, já sem je stejně podezíral, že tam ten pohled nedali kvůli jízdním mudelu, protože se ty auta nechovaj jako auta. V novým NFS od Criterionu bych o pohled z auta třeba rozhodně nestál, stejně jako v Burnoutu (ne, že by to teď nebylo jedno a to samý). Tohle vypadá na podobnej případ...
  • modeři mimojine pracují i na tom aby tam napasovali HD textury.. Jinak podle mě je to graficky vcelku hezká hra.
  • Kein
    A ještě jak pomalu mizely... *1*

    ...a cenu za nejlepší trolling menu získává...GRID 2!
  • Neskutečně.Kdyby to šlo aspoň odkliknout. Mě to připadá, jako když tu hru vůbec nikdo netestoval. Vždyť to ty testery muselo mlátit do očí jak je to otravný... *7*
  • Kein
    Taky tě s*aly ty červené počítadla, na které byl člověk nucen se dívat? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit