Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím potřebuju poradit, hru jsem si koupil přes Steam, všechno běželo jak má až do doby, kdy jsem musel reinstall winu a znovu postahovat DS a od té doby mě to vůbec nechce dostat do hry, pořád jen "preparing for launch" a nic se nestane.. v procesech to ale je, vždycky to musím ručně pozvypínat, neví si s tímto někdo rady, proč to pořád dělá a kde je chyba? díky za odpovědi
    • Keyz
      http://forums.steamgames.com/forums/showthread.php?t=2900321

      Dole se píše něco o tomto problému,alespoň si myslím že to je tento problém.
      • jojo, je to tak, nevím jak to ale hra se mi najednou z ničeho nic rozjela, jen to zas píše že hraju v offline režimu protože nejsem loglej, přitom hned při startu to chce abych se přihlásil.. nevím asi přeinstaluju gfwl, jinak díky za inspiraci.
        • Ja mel problem s prihlasenim do GFWL; pomohlo mi smazat adresar Content v C:\Users\[user]\AppData\Local\Microsoft\Xlive.

          Pak jsem mel problem s obcasnym odpojenim z GFWL; pomohlo vypnuti UPnP v nastaveni routeru.
  • Tak celkom v poho, ovládanie K+M je zmršené ako v DRIV3Rovi, ale dá sa na kompletku prestaviť, jediné čo ma fkt sre je tých 60Hz, oči mi blikajú ešte teraz. Zabila ma nejaká guľa zo schodov. Ja kupujem, nie je tam nič také čo by som nezažil v starých hrách, idem si sadnúť k manuálu a prestaviť to ovládanie.
    • RockStar
      Jaký máš monitor?
      • AMD AthlonII X3 460, 8GB RAM, GF GTX 560
      • CRT, hrávam na 1280x1024-85Hz, počítač je lepší, ale hrávam predovšetkým staré hry.
        • LOOOOL ty voe :D CRT :D:D:D:D
  • Jack1947
    Ohoh, tak 1024x768 na 107cm to bych asi nerozdychal... Takze jedinwe dobre spatne pro tvurce. (Ano zahrnou to do pozdejsich patchu). Presto tahle hra neni nic pro mne mam rad normalni Rpg, kde se clovek nemusi zabyvat tim jak zabit na zacatku 20metroveho bosse aniz by byt jedinkrat neumrel.)
  • Všechny současné herní konzole používají rozlišení ne vyšší než 1024 × 768 px, ale těm pitomcům, konzolářům, to nikdy nedojde, jsou to obyčejné ovce s obodbnou mentální výbavou.
  • Malleth
    Měli se na PC konverzi radši vykašlat a udělat rovnou další díl. Po dohrání Dark Souls mě už nic tak nechytlo, možná s výjimkou první poloviny Dragons Dogma
    • Souhlas tahle hra na pc nemela vzniknout cekam na dlc Artorias of the abyss kterej me prida do my ps3 verze ten novej obsah co je na pc a budu spokojenej
      • Malleth
        Na to DLC se těšim moc. Artorias vypadá jako sympaťák.
        • Sympatak to je ale bude pekne tuhej co jsem vydel gameplaye tak je rychlej jako gwyn a nede ripostovat na ng+ to bude poradnej vorech :) tesim se i na ostatni bossaky hlavne darklurkera na screnech vypada drsne
          • Malleth
            Jestli je rychlej jak Gwyn, tak to potěš.*13* Já sem ho v akci ještě neviděl. Chci se nechat překvapit, nicméně z toho co sem viděl budou noví bossové minimálně stejně skvěle navržený jak ty v původní hře. Třeba ta bílá Chiméra vypadá výborně. No...bude to dlouhý čekání, ale věřim že GW2 a Dishonored to trochu zkrátí.
            • Jj gw2 zacnu zejtra parit
              K dark soul ted sem videl bitku s Ciaranem Lords of blades miniboss a husty hlavne to co z neho vypadne
  • ============
    SMRT KONZOLÍM!
    ============
  • Ehm, chybi jedna docela podstatna informace:

    -So I am assuming that a side effect of the patch is that you are unable to read messages, correct? All of mine are blank. As a first time player, this is a problem.
    -Durante has said he'll work on fixing this after he fixes the LOD.
    • Paul_cz
      Stačí nastavit vertical res na 720 a zprávy jsou čitelný. Ale osobně zatím hraju default a počkám na plně odladěnou verzi resfixu.
      • 720 na vysku je prece default (1024*720)
  • Máte chybu v rozlišení 1024x720 neexistuje. 1280x720 je 720p
    • 1x720 je taky 720p :P nebo taky 720px. Pak 1024x720 je 1K; 720p; 737,28Kpx. Teda alespoŇ pokud jde o teoretické rozlišení. Oficiální jsou pak teda poměry že. 1280x720 je HD 720p, podle značení. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f0/Vector_Video_Standards4.svg/749px-Vector_Video_Standards4.svg.png
      Alespoň to tak používám.
      • LTM3
        Právě oficiálníma se řídím :D O tom že existují takové patvary jsem neměl tušení.
    • :D:D aspon si ma rozosmial:))) na 1024x768 som hraval ked som bol maly chlapec a to som uz povazoval za poriadne rozlisenie. Ale ako vidim mladi chalani ako ty sa nevyznaju a len vykrikuju hluposti bez toho aby si nieco aj overili.
    • Paul_cz
      Existuje, hra v něm na konzolích, a defaultně i na PC běží. I spousta dalších konzolovek běží v těchto 1998 rozlišeních, akorát to poté upscalují na plných 720p (1280*720).
      • napriklad MW3 dokonce bezi v rozliseni 1024*600
  • Škoda, protože tahle hra je na PS3 a 50" full HD plazmě naprostá pecka.
  • Po hodke nastavovania klávesnice, esc miesto end ... už začína zábava, ale človek nemôže čítať nápovedu v hre a mať vedĺa seba papier a na ploche otvorený manuál. Je to ako v DRIV3Rovi, hra získala malé hodnotenia, kôli ovládaniu, ale ak sa tomu človek povenoval tak získal perfekt hru. Ja idem do DS na klávesnici a myške, bo nič neprekonateľné som zatiaĺ nevidel, patchom upravia citlivosť pri pohlade a lock na Hz a je to v cajku. Zrejmä ma to nes*re preto, že som nedávno rozchodil Vampire: Redemtion a tam ovládanie tiež ne je úpe cool a nedá sa ani zmeniť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit