Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takle si predstavuju ze maj pridavky ke hram vypadat. Myslim ze velice dobrej napad a za 400 to si snad nemuze stezovat nikdo. Kdyby se takle delaly dlc tak zas zacnu mit rad moderni hry. Klidne bych si dokazal predstavit ze muzou nekdy spojit i dva ruzny svety dohromady, proste blbinka na zkouzku bez toho aby to kazilo puvodni hru.

    Mimochodem nedokazu pochopit lidi co si tady stezujou na cestinu. Myslim ze fuck dokaze prelozit kazdej a kdyz budete furt hrat hry a sledovat filmy v cestine nikdy se aspon zaklady nenaucite.
    • Preed
      Pravdu ma ten chlapec.
    • A napadlo te nekdy, ze kdyz budes sledovat filmy a hry v anglictine s cestkymi titulky ze se naucis vic nez kdyz nevis o cem je rec??? *8* Jako nechapu co nekoumu kdo dany jazyk umi vadi, ze nekdo jiny ho neumi (protoze treba umi jine jazyky), nebo neumi tak dobre aby vse do detailu pochytil a tak chce v ceske zemi prodavanem vyrobku i ceske titulky, kdyz ti vadi tak si je holt nezapnes chapes to?
      • Já nevím, já jsem se anglicky naučil právě z her a filmů... když jsem pak měl angličtinu na školách, nestačil jsem se divit, co za ptákoviny učej, s tím se člověk dneska moc nedomluví. *5*
        • Hanzales
          Nápodobně :) U mně to nastartoval Morrowind, to jsem nevěděl hned na začátku co mám dop. dělat. Pak jsem taky jako menší sledovával pohádky (a reklamy) v angličtině z nějakého satelitu a i dneska filmy s titulkama tomu také docela pomáhají. Kolikrát si pustím nějaký film podruhé bez titulků a rozumím skoro všemu, až se tomu divím :) I když někdy to bývá takový slang, nebo "nářečí", že naopak jen každé 10 slovo :) Ale i tak, když se objeví nějaké rozsáhlejší RPG s češtinou, tak mám radost, pač je to pak pohodlnější hrát a člověk se může více soustředit na hru a příběh. Ideálně když hra mluví anglicky a k tomu titulky. Ale na takový Blood Dragon fakt stačí do ruky ten malinký slovník, i když v tomhle případě bych spíše doporučil knižní titul "Wang Dang Slang" tam jsou přeložené i celé fráze... radši nebudu citovat :) Edit, čeče lidi odkaz: http://www.cbdb.cz/kniha-31906-wang-dang-americky-slang-wang-dang-american-slang :) Si ju pořídím asi znovu :)
    • BelaJBB
      Na GMG to vycháza cca 250,- Kč.
      • s voucherem na cca 200,-czk
    • kubi-wan
      Pravdu díš.
  • Odulin
    Dobrá hra...víc takových. Tímhle si u mně Ubisoft šplhnul. Hned jak jsem na začátku slyšel tada--ta--ta--tá-tá-tá z Terminátora, byl jsem okamžitě chycen:))
  • Dnes jsem koukal na USA ps storu!Je tam demoverze teto hry,:cini cca 1777mb.Snad bude dnes i na cz storu!Uz stahuji!zdar
  • Doufám, že příští DLC nebo rovnou Far Cry 4 se bude nést v podobně originálním a stylovém duchu. Nemusí to přímo vycházet z Blood Dragon, ale na tropický ostrov už nechci, ten už využili naplno. Přesně tohle v dnešní záplavě smrtelně vážných Gears of Honor of Duty chybělo.
    • BelaJBB
      A čo Saint Rows 3 ?
      • To mě přestalo bavit po pár hodinách. Saint's Row 3 to táhne jenom na ujetý humor a o kvalitní hratelnost už se moc nestará. Na rozdíl od Blood Dragon, Portal nebo GTA navíc ten humor valí na hráče ze všech stran a spousta fórů pak vyzní do ztracena. U komedie není důležitá kvantita, ale načasování.
        • To ale tvrdíš ty. Já se u SR3 skvěle bavil, dokonce jsem si pak kvůli tomu koupil i starší druhý díl, na který jsem kdysi strašně nadával a zase to byla skvělá zábava na desítky hodin. A to samé při hraní Far Cry, první a třetí díl jsou paráda (a hlavně na jedničku nedám dopustit). Ale holt co člověk to jiný názor. *3*
        • BelaJBB
          Ani Blood Dragon nie sú o hrateľnosti.
          • Na to jsi přišel kde? Kavlitní hratelnost je základ jak Far Cry 3, tak Blood Dragon. Bez ní by to dopadlo podobně jako Duke Nukem Forever.
  • 7/10, fock a duck... tohle si zaslouží minimálně o stupeň víc... zezačátku mi to chvíli trvalo, ale dostal jsem se do toho a mezi náma, nepamatuju, kdy naposledy vyšel takhle kvalitní "datadisk"... v dnešní éře DéeLCé je to docela super záležitost... ale je to můj názor, fundovanější redakce jistě ocení líp...
  • mna potesili ferovou sumou 15 eur...až sa divim že to vydal Ubisoft...za rovnaku hraciu dobu chce niekto 40:(
  • Bez českých tittulků??? WTF nalákají vás kopletně přeloženou hrou pak kní vydají jedno DLC s češtinou a na další už hází bobek? Tak to smolíka FC3 mám koupenou speciální edici a datadisk jsem si chtěl koupit, ale to si horadši stáhnu!!! Teď mne mrzí, že jsem čekal až to vydají, už sem to moh mít dohraný *9*
    • kubi-wan
      Jednoduchý východisko: Nauč se anglicky.
      • Jednoduší bude si to nekupovat!
      • First things first. Začít by měl s češtinou.
        • vem si prášek
    • sleepless
      Není to datadisk, ale samostatná hra.
      • Tak to je sice fajn, ale ne věci to nic nemění...
  • Black_Hand
    "schopnosti a většina zbraní z FC3 jsou odemčené již od začátku" ja myslel, ze tam je jenom 5 zbrani a zadna z FC3. tak jak je to tedy?

    hmmm, asi jsem cilovka. na me to funguje velmi. asi koupim :).
    • Luke
      Jsou to ty samé zbraně s jiný designem. Pár gadgetů tam navíc je, ale nejsou nijak zásadní (a jejich vykecání by byl spoiler).
      • Black_Hand
        ok, diky!
  • kubi-wan
    Já jen doufám, že se tý hry prodá natolik aby se to Ubisoftu vyplatilo. Protože ještě radši bych byl, kdyby na tu hru navázali ve velkym stylu plnohodnotnym pokračovánim oproštěnym od Far Cry.
    Jinak pro Pavla Dobrovského: v recenzi ve jméně chybí "h". Je to Michael Biehn. To jen tak pro úplnost, jinak pěkný počteníčko *3*
    • Luke
      Chybička se vloudila, šotka zmlátíme.
      • MrSanta
        To je vám podobné. Vlastní chiby svádět na šodka a trestat ho za to, že dělá svou prácy. Styťte se, bando!
        *15*
  • je to dobra hra,ale ma to asi jen kurde 3 mozna 4 mise,bych podotkl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit